ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 23 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 229
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    سایت -[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مجموعه پرتالهای [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

این مجموعه در کشور هلند ثبت شده و بسته به نوع پرتال از کشورهای مختلف بازدید کننده داره، ولی بیشتر شرکتهای عضو اروپایی، آمریکایی یا شرکتهای بزرگ آسیایی هستن

تفاوت این مجموعه پرتالها با دیگر سایتهای B2B این هست که برای هر نوع محصول یک پرتال جداگانه در نظر گرفته شده و این به طبقه بندی خاص تر شرکت ها کمک می کنه، یعنی شما راحت تر می تونید با متخصصین هر کالا تماس داشته باشید
    اگر سایت بالا رو باز کنید می تونید از بین دسته بندی های داده شده دسته محصول خودتون رو انتخاب کرده و در اون قسمت فعالیت کنید
    این سایت ها 3 نوع عضویت دارن، یک رایگان و دو نوع پولی، تقریبا با عضویت رایگان دستتون خیلی بسته اس و فقط می تونید اسم شرکت ها رو ببینید چون امکان تماس اعضا رایگان فقط با اعضا پولی هست و آدرس ایمیل شرکت ها هم نشون داده نمی شه، ولی شما می تونید با استفاده از اطلاعات شرکت آدرس تماس دلخواهتون رو در اینترنت بدست بیارید
    نمونه پرتالهای زیر مجموعه عبارتند از:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سایت در زمینه حمل و نقل
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام. از وبسایت خوبتون تشکر می کنم. یه سوال دارم و اون اینکه آیا هیچکدوم از این سایتها قابلیت search by location رو دارند؟ مثلاً من می خوام محصولی رو در یک شهر از یک استان
    خاص در چین وارد کنم. امکان سرچش وجود داره؟
    hkarimpoor2003
    مهمان
    بله دوست عزیز این گزینه یکی از ارکان اصلی سنجش خوب بودن و حرفه ای بودن یک سایت بی تو بی هست ، نمونه بارز آن را میتوانید در سایت علی بابا مشاهده کنید البته له دلیل بعضی محدودیت ها و ملاحظات دولتی هنوز قابلیت سرچ به آن اندازه ریز که شما در نظر دارید در کمتر سایتی مشاهده میکنید ولی در حد تفکیک در سطح استانی و ایالتی جزء امکانات معمول این سایت ها هست ولی در سطح یک شهر به ندرت بنده دیده ام .
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یک سایت B2B ایرانی که به صورت تخصصی در زمینه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان فعالیت میکنه.
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوست عزیز راهنمایی بفرمایید چطور میتونم با 350 دلار عضو alibaba بشم؟ من تو سایتش دیدم برای شش ماه 2999 دلار حق عضویت دریافت می کنن.
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز عضويتش مجانيه اما اگر فروشگاه با نشان طلايي بخواي داشته باشي 2099 دلاره(خودش بار ها به بهانه هاي مختلف تخفيف ميزنه و از 2999 مياد رو 2099 دلار) فكر كنم اگر بتوني چونه بزني ارزون ترم باهات حساب كنه ميتونيد يك فروشگاه رايگان بدون نشان طلايي داشته باشيد بعد اگر خوب بود طلاييش كنيد و تو اين گروني 2099 خرجش كنيد...درضمن 100% فعاليت هاي شما زير ذره بين كارمنداي شركت هست طوري كه يك روز به من از چين زنگ زدن گفتن شما چرا 2 ماهه كه درخواست سفارش كالا نميفرستي مشكلي پيش اومده؟؟؟!!!!!

علي بابا كوكي هاي قوي رو سيستمتون ميذاره كه حتي بدون لاگين شدن شناسايي ميشين و اگر سرچي كنيد بلافاصله تبليغات مربوط به سرچتون رو براتون ايميل ميكنه...كلا مديريت در سايت علي بابا فوق العاده قوي هست.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با تشكر از دوست عزيز اقاي حكيم پور-به نظر من اگر همه اين سايت ها در يك پارت نوشته ميشد شكيل تر بود
    ممنون از اطلاع رساني تون
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب حکیم پور ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.دو سوال دارم
    تو این سایتها خریدارها کجا پست میذارند؟ مثلن تو علی بابا چجوری میشه فهمید کی چی میخواد؟
    و اینکه گفتید با هویت جعلی قیمت بگیریم که چون ای پی معلوم میشه از کدوم کشوره , فک کنم راحت لو بریم شما راهی دارید در این زمینه؟
صفحه 9 از 23 نخست ... 789101119 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)