ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 25 از 61 نخست ... 15232425262735 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 601
    68
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    خوبه
    ماهم هستیم
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز می شه بفرمائید تو این مدت این همه از دوستان که اعلام امادگی کردن چه کارهایی را تا الان انجام دادید
    چه پیشرفتهایی داشتید؟چون تو این تاپیک فعلا همه اومدن اعلام امادگی کردن نه شما و نه هیچ کدوم از دوستان
    تا الان در مورد کارهایی که انجام شده و حتی درامدی که ایجاد شده کسی چیزی نگفته
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajer321 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز می شه بفرمائید تو این مدت این همه از دوستان که اعلام امادگی کردن چه کارهایی را تا الان انجام دادید
    چه پیشرفتهایی داشتید؟چون تو این تاپیک فعلا همه اومدن اعلام امادگی کردن نه شما و نه هیچ کدوم از دوستان
    منم یکی از افرادی بودم که چند روز پیش اعلام آمادگی کرده بودم اما هیچ خبری یا پیام برام نیومد که عضو شدم یا نه!
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط tajer321 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    نمیدونم شما کل صفحات این تاپیک رو بادقت مطالعه کردید یا نه ! اما متاسفانه کسی که تاجر هس یا نمیدونم حتی فروشنده یا واسطه .. بلد نیست با یک نرم افزار ساده به خوبی کار کند .....
    یا از کسی دعوت میشه فلان روز جلسه هست اما فقط اومده اینجا یک پستی گذاشته مبنی بر اینکه منم اعلام آمادگی میکنم بعد سر و کله ش پیدا نمیشه ....
    یا سابقه کاریش و نوع مهارتش و همکاری که قراره انجام بده رو هنوز خودش هم نمیدونه ...
    چه انتظاری از دوستان داشته باشیم !؟
    یا کسی که شماره تماس میذاره بعد جواب نمیده یا میگه من فلان کار رو انجام میدم اما واسطه ای بیش نیست !!
    ببین دوست عزیز آخرهای تابستون ما مدت زیادی با دوستان(آن هم تعدادش همش 4 نفر بود ) ارتباط برقرار کردیم اما کسی حاضر به عمل نشد و عده کثیری هم شرکت نکردند!!
    وقتی یک دست صدا نداره چطور میشه پیشرفت کرد..
    بعدش مدیر این تاپیک بنده نیستم ، تنها پیشرفتی که صورت گرفت ارتباط مستقیم بنده با مدیر این تاپیک بود که الان چند ماه هست که هم حضوری هم بصورت مجازی باهم درارتباطیم و چندین بارهم باهم جلسه حضوری گذاشتیم و در حال حاضر هم بازاریابی و فروش محصولمون رو انجام میدیم*
    نکته مهمتر این هست که خیلی از کاربران متاسفانه فقط قیمت میگیرن و سر رشته ای در ساده ترین کارها ندارند!
    پيامبر خدا (ص) فرمود: بـازرگان راستـگو روز قيامت در سايه حمايت خداست.
    121
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط antik_23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    نمیدونم شما کل صفحات این تاپیک رو بادقت مطالعه کردید یا نه ! اما متاسفانه کسی که تاجر هس یا نمیدونم حتی فروشنده یا واسطه .. بلد نیست با یک نرم افزار ساده به خوبی کار کند .....
    یا از کسی دعوت میشه فلان روز جلسه هست اما فقط اومده اینجا یک پستی گذاشته مبنی بر اینکه منم اعلام آمادگی میکنم بعد سر و کله ش پیدا نمیشه ....
    یا سابقه کاریش و نوع مهارتش و همکاری که قراره انجام بده رو هنوز خودش هم نمیدونه ...
    یا کسی که شماره تماس میذاره بعد جواب نمیده یا میگه من فلان کار رو انجام میدم اما واسطه ای بیش نیست !!
    ببین دوست عزیز آخرهای تابستون ما مدت زیادی با دوستان(آن هم تعدادش همش 4 نفر بود ) ارتباط برقرار کردیم اما کسی حاضر به عمل نشد و عده کثیری هم شرکت نکردند!!
    بعدش مدیر این تاپیک بنده نیستم ، تنها پیشرفتی که صورت گرفت ارتباط مستقیم بنده با مدیر این تاپیک بود که الان چند ماه هست که هم حضوری هم بصورت مجازی باهم درارتباطیم و چندین بارهم باهم جلسه حضوری گذاشتیم و در حال حاضر هم بازاریابی و فروش محصولمون رو انجام میدیم*
    نکته مهمتر این هست که خیلی از کاربران متاسفانه فقط قیمت میگیرن و سر رشته ای در ساده ترین کارها ندارند!
    پس با تمام این تفاسیر نتیجه گرفتیم که پرونده ی این موضوع به طور کلی بسته شده
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط antik_23 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز

من یک پیشنهادی دارم تا کار استارتش زده بشه

به نظر من دوستانی که واقعا قصد دارن بیان و فکرهاشون را بزارن روی هم روی یک کالای واحد یا صادراتی یا وارداتی
    بحث و گفتگو کنم و نتیجه گیری بشه که مثلا طبق این بازار واردات و یا صادراتفلان کالا می تونه اینقدر سود دهی داشته باشه

در مرحله اول هم کار بصورت خیلی کوچکی انجام بشه و یک حداقل مبلغ هم برای اون کالا در نظر گرفته بشه و همه دوستان هم هر کدوم با هر توان مالی تو این کار
    مشارکت داده بشن

مثلا فرض کنید در مرحله اول مبلغ 10 میلیون یا حتی کمتر در نظر بگیریم و حداقل مبلغ مورد نظر هم برای مشارکت مثلا 200 هزار تومن باشه
    حالا هر کدوم از دوستان هم که خواستن می تونن مبلغ بالاتری هم وارد اینکار کنن یعنی هر کس با توجه به این مبلغش یک سهم داره
    و با توجه به مقدارسهمش سود هم خواهد برد البته این مبالغ می تونه بالا و پایین بشه فعلا بعنوان مثال دارم عرض می کنم

بعدش الانم دیگه تمام کارها داره انلاین انجام می شه تمام دوستان هم از مرحله خرید تا مرحله فروش هم می تونن کاملا در جریان باشن از هرجای دنیا

البته هر کدوم از دوستان هم باید تو این مراحل فعال باشن مثلا اگه کالایی را وارد کردیم همه دوستان سعی کنن با بازریابی و با قیمت مناسب
    در هر جای ایران که هستن نسبت به فروش اون اقدام کنن

البته این یک چارچوب کلی بود که بنده عرض کردم اگه واقعا دوستان بخوان بنده حاضرم با همکارتون چارچوب کلی با تمام جزئیات چهت انجام اینکار
    ارائهبدم که دوستان کاملا در جریان باشن در اصل اینکار ما یک کار تعاونی هست که همه با هم با توجه به سهمشون سود یا خدای نکرده ضرر خواهند کرد

اما در اخر دوستانی که واقعا می خوان اینکار اجرا بشه اعلام کنن وادرس ایمیل خودشون را اینجا بزارن حتی دوستانی که از قبل هم بودن خواهشن اینکار را دوباره انجام بدن
    نه اینکه طوری باشه هرکه اعلام کنه و بعدش پشمیون بشه البته با اجازه از دوست عزیز استارتر محترم که حتما بنده هم شخصا با ایشون هم هماهنگ خواهم کردن بعد از اعلام شما دوستان
    ویرایش توسط tajer321 : 16-02-2015 در ساعت 20:14
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    والا برای ما که اعلام آمادگی کردیم هیچ پیامی نیمد . یا تماسی گرفته نشد .
    بعدشم به نظر من اگه واقعا خواسته باشه به این نحو کار انجام بشه هیچ وقت پیش نمیره . به نظر من کسی که تلفن همه رو داره یا کسی که بانی این کار هست تو برنامه تلگرام همه رو ادد کند و به صورت زنده بتونیم با هم مشورت کنیم . این کار خیلی بهتر از این هست که هر یکی از دوستان بیاد اینجا نظری بدهد بعد تا چند ماه سر نزند به این سایت . الان تمام دوستان خدارو شکر به این دنیای مجازی دسترسی دارند و وایبر و .... دارند .
    من از خودم شروع میکنم . 09132251548
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان این تاپیک بنده را هم بیارن بالا یعنی با نقل و قول پاسخ بدن تا سایر دوستان هم بتونن تاپیک را ببینن
    لطفا ایمیل هم اعلام کنید
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman28 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    والا برای ما که اعلام آمادگی کردیم هیچ پیامی نیمد . یا تماسی گرفته نشد .
    بعدشم به نظر من اگه واقعا خواسته باشه به این نحو کار انجام بشه هیچ وقت پیش نمیره . به نظر من کسی که تلفن همه رو داره یا کسی که بانی این کار هست تو برنامه تلگرام همه رو ادد کند و به صورت زنده بتونیم با هم مشورت کنیم . این کار خیلی بهتر از این هست که هر یکی از دوستان بیاد اینجا نظری بدهد بعد تا چند ماه سر نزند به این سایت . الان تمام دوستان خدارو شکر به این دنیای مجازی دسترسی دارند و وایبر و .... دارند .
    من از خودم شروع میکنم . 09132251548
    ایشالله این سری کار حتما انجام می شه دوستان
    لطفا ایمیل
    32
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یعنی این فقط یه گروه واسه تبادل اطلاعاته؟
صفحه 25 از 61 نخست ... 15232425262735 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)