PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ششمین همایش تجارت و اقتصاد الکترونیک

مرتضی
26-04-2012, 10:58
یمه دوم اردیبهشت برگزار می شودششمین همایش تجارت و اقتصاد الکترونیکششمین همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیک نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

ایرنا نوشت: انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران ششمین همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیک طی روزهای 17 و 18 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود. این همایش در هفت محور سیاست ها و چشم اندازهای کشور، فنی و ارتباطی،حقوقی و قانونی، امنیت و اعتماد، آموزش و مهارت های انسانی، اقتصادی و تجاری و کاربرد و نوآوری برگزار می شود. شایان ذکر است که محورهای یادشده بعنوان زیرساخت های لازم برای توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی در قالب هفت همایش تخصصی طی نیمه دوم سال گذشته با محوریت دستگاه های ذیربط برگزار شد.

amirhosein
27-04-2012, 11:09
ممنون آقا مرتضی از اطلاع رسانی خوبت
اما این همایش کجا برگزار می شه؟

مرتضی
27-04-2012, 20:27
ممنون آقا مرتضی از اطلاع رسانی خوبت
اما این همایش کجا برگزار می شه؟

سلام آقا امیر
حقیقتش من این خبر رو از واحد مرکزی خبر برداشتم. اونجا هم چیزی راجع به مکان برگزاریش نوشته نشده بود. (احتمالا خودشونم نمیدونن کجا برگزارش کنن :wink:)
من چین هستم و نمیتونم راحت تماس بگیرم. شما میتونین با انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران تماس بگیرین و سوال کنین. اگه لطف کنین زمان رو اینجا هم بنویسین تا دیگر دوستان هم استفاده کنن گه دیگه ثواب آخرت رو هم بردین :goatee:

transporter
28-04-2012, 12:36
این نمایشگاه 17 و 18 اردیبهشت در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار میشه.

transporter
28-04-2012, 12:38
من تو نت که سرچ کردم چیز به درد بخوری نمیبینم فقط شرکت هایی مثل داتک و ایرانسل و همراه اول و شرکت پردازش داده و از این شرکت های انحصار کننده شرکت کردن. فکر کنم میخوام قدرت انحصار طلبی شونو به رخ همدیگه بکشن.

مرتضی
28-04-2012, 13:26
این نمایشگاه 17 و 18 اردیبهشت در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار میشه.

ممنون ترنسپورتر

ثواب آخرت رو هم بردی :rambo:

amirhosein
30-04-2012, 22:59
خیلی ممنون از پیگیریتون از این سرعت عملتون تو پاسخ دهی واقعا شگفت زده شدم. :goatee: