PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری کارت بازرگانی

miladahz
12-01-2015, 14:38
واگذاری یکساله کارت بازرگانی شخصی و شرکتی
بدون واسطه با پایینترین قیمت
مطمئن و تضمینی
09172380509
حسینی

tfn57
12-01-2015, 23:30
tamas??

miladahz
13-01-2015, 01:11
09172380509

mozaffarim
13-01-2015, 10:12
چند روز پیش اتاق بازرگانی شیراز بودم و یک جوونی رو دیدم که گریان داشت شرح واقعه ای که برش رفته بود رو به دبیر اجرایی اتاق می گفت که من کارتم رو پارسال اجاره دادم به ماهی یک و نیم میلیون تومان و امروز ابلاغیه ای به دستم رسیده که 600 میلیون بدهی مالیاتی داری و حالا طرف اجاره کننده کارت هم متواریه!!!!
متاسفانه افرادی رو بعضا در اتاق می بینم که به علت بیکاری به گرفتن کارت و اجاره اون رو میارم در حالی که نادانسته از چاله به چاه می افتند.

از اینجای سخنم با این دوستمون هست که میخواد کارت اجاره بده:
دوست عزیز، همه بازرگانان در زمان اخذ کارت بازرگانی تعهد نامه ای رو پر می کنند که متعهد می شوند مالیات و درصد های اتاق رو پرداخت کنند و عواقب هر گونه سوء استفاده از کارت رو می پذیرند. خواهش می کنم اگر به علت ناآگاهی عده ای می خواهید این کار رو انجام بدید( که امیدوارم اینطور نباشه ) ، این کار رو نکنید چون در این بین خانواده های زیادی بدبخت می شن و حتی خودتون هم بعد از این قضیه راهی جز متواری شدن ندارید.
جواب خودتون رو با طرح این سوال ساده میتونید بگیرید که
مگه گرفتن کارت بازرگانی چقدر هزینه و دردسر داره که طرف به جای گرفتن به نام خودش باید بره اون رو اجاره کنه؟ قطعا هدفش فرار مالیاتی و سود بیشتر هست وگرنه گرفتن کارت آنچنان سخت نیست و حتی افرادی هم هستند که با گرفتن یک ماه اجاره کارت می تونن اون رو برات بگیرند.

miladahz
18-01-2015, 16:29
مرسی از راهنماییتون

شرکت پیشگامان
18-01-2015, 16:57
سلام
دوستمون راست میگه ، منم اتفاقا شاید اینجور قضیه در استان زنجان بودم اما مالیات این بنده خدا 1.5 میلیارد تومان بود ، بدبختانه اینکه شخص بدهکار یه مرد میانسال دهاتی بود