PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريدار واقعي مازوت داخلي

hossein_107
30-09-2014, 15:06
با سلام
بنده خريدار مازوت داخلي هستم
ولي كساني كه تماس ميگيرند موارد زير را رعايت كنند
1) فونت مالي ارائه نمي دهم
2) قرارداد كلي ميبندم ولي ماشين به ماشين تسويه ميكنم
3) ترجيحا تحويل هرمزگان ميخوام ولي اگه مجوز حمل صادر شود و مشكل حمل نداشته باشد پاي باسكول هم خريدارم
4) مدارك شركت به هيچ عنوان ارائه نميدهم و به صورت آزاد خريد ميكنم
09164304350

oil trader
01-10-2014, 17:03
این قسمت رو :

خوب اومدی!!
شوخی میکنی؟

امکان تهیه مازوت آزاد با ارایه پرینت بانکی- محضری برای خریداران واقعی

فقط خریداران واقعی تماس بگیرن . ضمنا ازقیمت زیر 500 و... خبری نیست.

belak24
01-10-2014, 18:42
معلومه خریدار نیست...

binalood2
01-10-2014, 18:59
این قسمت رو :

خوب اومدی!!
شوخی میکنی؟

امکان تهیه مازوت آزاد با ارایه پرینت بانکی- محضری برای خریداران واقعی

فقط خریداران واقعی تماس بگیرن . ضمنا ازقیمت زیر 500 و... خبری نیست.

خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه.

كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت مالي

حسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيست

خودتو اذيت نكن

hossein_107
01-10-2014, 20:57
خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه.

كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت مالي

حسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيست

خودتو اذيت نكن

گل گفتي
ميگن فونت مالي، اصلا براي چي بايد فونت مالي نشون بدم. من دارم ميگم پاي باسكول تسويه ميكنم و تا تسويه نكردم تانكر حركت نميكنه در ضمن تانكر من گرفتم و هزينشو من ميدم مگه ديوونه ام كه تسويه نكنم و ضرر كنم. تازه خودم هم پاي بار ميام
واقعا فروشنده در كار نيست همه واسطه هستن

oil trader
02-10-2014, 18:28
خوب حق داره نخواد نشون بده فونت مالي رو معمولن به فروشنده اصلي نشون ميدن نه واسطه. كسي اگه فروشنده باشه از 1ماشين ميتونه بفروشه تا 10000000 ماشين اونم بدون نشون دادن فونت ماليحسين اقا نگرد كسي پيدا نميشه بده بهت فروشنده اي در كار نيست همه واسطه هستنو يه چيزي شنيدن از يه جايي . اين حرفا و راه ها رو ما زياد رفتيم تهش هيچي نيستخودتو اذيت نكن
هی دور میزنی تو هر پستی میگی واسطه هستن واسطه هستن، همه مثل شما فروشنده نمیشن که!!!:blink:
هیچ فروشنده ای خل نیست که بیاید با هر رهگذری قرارداد ببنده!
ثانیا شما مثل اینکه تو باغ نیستی ها ! ایشون نمیگه که به واسطه نشون نمیدم ایشون میگه من فونت مالی ندارم ولی معامله میلیاردی انجام میدم!. اگه هم دقت کرده باشین منهم نگفتم فونت مالی به واسطه نشون بده من گفتم بدون فونت امکانش نیست.
ضمنا بهتره برید پستهای خودتون رو ببینین تا یکی ابتدایی ترین اطلاعات رو ازتون بخواد زود میگین ال او ی بده.
آدم باید خودحساب باشه.

oil trader
02-10-2014, 18:33
گل گفتي
ميگن فونت مالي، اصلا براي چي بايد فونت مالي نشون بدم. من دارم ميگم پاي باسكول تسويه ميكنم و تا تسويه نكردم تانكر حركت نميكنه در ضمن تانكر من گرفتم و هزينشو من ميدم مگه ديوونه ام كه تسويه نكنم و ضرر كنم. تازه خودم هم پاي بار ميام
واقعا فروشنده در كار نيست همه واسطه هستن

شما هم مثل اینکه اولین باره میخاین مازوت بگیرین!!!
اصلا نمیدونین چطوری مازوت فروش میره!!!

belak24
02-10-2014, 18:40
هی دور میزنی تو هر پستی میگی واسطه هستن واسطه هستن، همه مثل شما فروشنده نمیشن که!!!:blink:
هیچ فروشنده ای خل نیست که بیاید با هر رهگذری قرارداد ببنده!
ثانیا شما مثل اینکه تو باغ نیستی ها ! ایشون نمیگه که به واسطه نشون نمیدم ایشون میگه من فونت مالی ندارم ولی معامله میلیاردی انجام میدم!. اگه هم دقت کرده باشین منهم نگفتم فونت مالی به واسطه نشون بده من گفتم بدون فونت امکانش نیست.
ضمنا بهتره برید پستهای خودتون رو ببینین تا یکی ابتدایی ترین اطلاعات رو ازتون بخواد زود میگین ال او ی بده.
آدم باید خودحساب باشه.

موافقم با نظرتون

hossein_107
02-10-2014, 23:37
شما هم مثل اینکه اولین باره میخاین مازوت بگیرین!!!
اصلا نمیدونین چطوری مازوت فروش میره!!!

اين واسطه ها براي خودشون قانون فروش دارن
وگرنه من مشكلي ندارم بار ميخرم پولشم نقد ميدم
شما روش ديگه براي معامله بلدي؟

binalood2
03-10-2014, 01:07
آخه واسطه هستين اونم نه واسطه مستقيم واسطه دسته 5 هستيد شما ها هنوز نحوه معامله كردن رو بلد نيستيد فقط يه چيزايي تو اين دفاتر بروكري كه يكسري آدم الاف ميان ميشينن توش شنيدين بعد مياين فورن اگهي ميكنيد

هر كدومتون هم كه پستي ميزاريد در مورد گازوييل مازوت يا امثال اينا اون يكي مياد تاييد ميكنه حرفاشو
اين كارتون خيلي جالبه:whoow: شايد هم اصلن يكي باشيد با 2 يوزر

belak24
03-10-2014, 02:12
با سلام
بنده خريدار مازوت داخلي هستم
ولي كساني كه تماس ميگيرند موارد زير را رعايت كنند
2) قرارداد كلي ميبندم ولي ماشين به ماشين تسويه ميكنم
3) ترجيحا تحويل هرمزگان ميخوام ولي اگه مجوز حمل صادر شود و مشكل حمل نداشته باشد پاي باسكول هم خريدارم
4) مدارك شركت به هيچ عنوان ارائه نميدهم و به صورت آزاد خريد ميكنم
09164304350
سلام
روزی چندتا ماشین میخای؟

hossein_107
03-10-2014, 12:07
5 الي 10