PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره بازرگانی

nakhaei
09-08-2014, 14:30
شرکت ساحران تجارت کارمانیا با همکاری اساتید و تجار و بازرگانان توانمند که طی سالیان متمادی در حوزه تجارت خارجی بررسی و فعالیت نموده اند سعی نموده است تا اطلاعات لازم را در اختیار علاقمندان قرار داده و به انها مشاوره تخصصی ارائه نماید . لذا ما شما را به وارد شدن به جمع صادرکنندگان و وارد کنندگان کشور دعوت می نمائیم .

فعالیت صادراتی :
- آیا می دانید دولت به هر دلار صادرات ، 5 درصد جایزه صادراتی بصورت بلاعوض اعطا می نماید.
- آیا می دانید هر ساله دولت بیش از 1000 میلیارد تومان جایزه صادراتی به صادر کنندگان پرداخت می نماید.
- آیا می دانید فقط افرادی که پروانه صادراتی داشته باشند می توانند از امتیاز واردات در مقابل صادرات استفاده نمایند.
- آیا می دانید تجار ایرانی هر ساله بیش از 4 میلیارد دلار کالاهای مختلف به بازار عراق صادر می نمایند .
- آیا می دانید کشورهای همجوار بسیار خواهان کالاهای ایرانی هستند

* آیا می دانید با افزایش نرخ ارز سود حاصل از صادرات چند برابر می شود

فعالیت وارداتی :
- آیا می دانید واردات هر خودرو از خارج 3-7 میلیون تومان سود برای وارد کننده دارد.
- آیا می دانید می توان برخی از کالاها را بدون پرداخت حقوق گمرکی وارد کشور نمود .
- آیا می دانید می توان مواد اولیه برای ساخت کالاهای صادراتی را بدون پرداخت حقوق گمرکی وارد نمود .
- آیا می دانید تجار ایرانی بیش از 60 میلیارد دلار کالا را سالانه وارد کشور می کنند .

سئوالات علاقمندان به تجارت و سرمایه گذاری :

1- چگونه کالا را وارد نمایم و چگونه مجوز بگیرم ؟
2- واردات چه کالاهایی بیشترین سود را دارد ؟
3- آیا صادرات کالا دارای سوداوری مناسبی است ؟
4- چگونه می توانم یک شرکت تاسیس نمایم ؟
5- چگونه می توانم مشتری خارجی پیدا کنم ؟
6- در زمینه صنعت در چه رشته هایی سرمایه گذاری نمایم ؟
7- با سرمایه ای اندکی که دارم در کجا سرمایه گذاری نمایم ؟
8- چگونه می توانم کارت بازرگانی دریافت نمایم ؟
9- در بخش کشاورزی در چه بخش هایی سرمایه گذاری کنم ؟
10- چگونه می توان با سرمایه اندک یک فعالیت خدماتی را آغاز نمایم؟

کارشناسان گمرکی و سرمایه گذاری شرکت ساحران تجارت کارمانیا آمادگی پاسخ گویی به سئوالات شما را دارند با ما در ارتباط باشید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] Email:Info@stkarmania.com En.nakhaei@gmail.com
تلفن تماس:09132429310 -00995555601881-00995555602003
سامانه پیام کوتاه:009850004646461010