PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و راهنمایی : واردات کانتینر قاب پلاستیکی (مواد بازیافتی) و واردات از dhl

dadasalam
30-06-2014, 15:23
سلام بر دوستان عزیز

من در زمینه واردات از طریق گمرک آشنایی ندارم اگر بازرگانان و دوستان گرامی راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم

من قصد وارد کردن یک کانتینر 20 فوت قاب دی وی دی دارم ارزش کالا 9944$ هست قاب ها از مواد بازیافتی پلاستیکی ساخته شدند میخام ببینم چقدر هزینه گمرکش واسطه و بازرگانی که اینو وارد میکنه چقدر میشه ؟ اگر بازرگان و دوستان گرامی لطف کنند بگویند اینجا حدودیشو ممنون میشم

دومین سوال بنده این هست یک پرینتر خاص هست بنده دارم نمایندگیشو در ایران میگیرم طرف هم از طریق dhl برامون میخاد ارسال کنه آیا چون تعداد هست گمرکی میگیرند ؟ آیا منی که کارت بازرگانی ندارم میتونم از dhl ترخیص کنم ؟ چند درصد هزینه گمرکیش میشه

متاسفانه من کتاب های بازرگانی ندارم اگر دوستان لطف کنند زحمت بکشند همینجا هزینه ها را اعلام کنند بسیار ممنون میشم
با تشکر

dadasalam
01-07-2014, 20:17
هیچ کسی اینحا وجود نداره این کار را برای ما انجام بده یا حداقل راهنمایی کنه؟

haman716
02-07-2014, 10:22
دوست عزیز تعرفه واردات هر کالایی رو باید از کتاب مقررات صادرات و واردات پیدا کنید
میتونید از این سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] و در قسمت اطلاع رسانی کتاب سال 93 رو دانلود کنید و کالاتون رو پیدا کنید
اگر یک یا دو پرینتر میخواین برای نمونه بیارید خوبه با پستهای dhl و tnt بیارید ولی اگر تعداد بالاست از راه دریایی بیاد به صرفه تره
خود شرکتهای Dhl و tnt ترخیصکار دارن و برای شما ترخیص میکنن
موفق باشید

dadasalam
03-07-2014, 20:21
دوست عزیز تعرفه واردات هر کالایی رو باید از کتاب مقررات صادرات و واردات پیدا کنید
میتونید از این سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] و در قسمت اطلاع رسانی کتاب سال 93 رو دانلود کنید و کالاتون رو پیدا کنید
اگر یک یا دو پرینتر میخواین برای نمونه بیارید خوبه با پستهای dhl و tnt بیارید ولی اگر تعداد بالاست از راه دریایی بیاد به صرفه تره
خود شرکتهای Dhl و tnt ترخیصکار دارن و برای شما ترخیص میکنن
موفق باشید

سلام داخل کتاباش از خون آدمیزار و حیوان بود تا موشکو سلاح کشتار جمعی
ولی قاب دی وی دی از مواد پلاستیکی بازیافتی نبود
اصلا چیزی به نام مواد بازیافتی نداشت
غیر از هزیمه گمرک مثلا خود شما بخواهید وارد کنید چقدر کارمزد و کلیه هزینه هاتون چقدر میشه ؟ 9440 دلار ارزش کالا هست 1700 دلار تا بندر عباس هزینه ارسال از طریق دریا

haman716
04-07-2014, 11:53
شما اگر نتونستید تو کتاب پیدا کنید تعرفه رو تماس بگیرید با اتاق بازرگانی تهران اونا راهنماییتون میکنن و فصل موبوطه یا کد تعرفه رو میدن بهتون
شما غیراز هرینه گمرک و هزینه حمل هزینه های جانبی هم دارید مثل انبارداری - دموراژ کانتینر - هزینه نمونه گیری استاندارد(در صورتی که استاندارد اجباری باشه) - هزینه ترخیصکار بندرعباس - هزینه صدور ترخیصیه و thc و غیره که باید اضافه بر کرایه حمل به شرکت حمل پرداخت کنید و هزینه های دیگه که اکثرا فیش دارن و مقداری هم هزینه جانبی بدون فیش دارید
شما اگر میخواهید به شرکتی بسپارید این کار رو باید دقیقا مشخص کنید که آیا خرید و هماهنگی شرکت حمل رو خودتون انجام میدن و دقیقا کاری که باید شرکت کارگزار براتون انجام بده از کدوم مرحله شروع میشه

benyaminkocholo
04-07-2014, 21:00
سلام دوست عزیز
آیا کالایتان را ترخیص کردید؟
ما معمولا به صورت کنتراتی کانتینر ها را ترخیص می کنیم.اگر تمایل داشتید اعلام بفرمائید تا اقدام نمائیم.
با تشکر

شوییچی
04-07-2014, 23:05
سلام بر دوستان عزیز

من در زمینه واردات از طریق گمرک آشنایی ندارم اگر بازرگانان و دوستان گرامی راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم

من قصد وارد کردن یک کانتینر 20 فوت قاب دی وی دی دارم ارزش کالا 9944$ هست قاب ها از مواد بازیافتی پلاستیکی ساخته شدند میخام ببینم چقدر هزینه گمرکش واسطه و بازرگانی که اینو وارد میکنه چقدر میشه ؟ اگر بازرگان و دوستان گرامی لطف کنند بگویند اینجا حدودیشو ممنون میشم

دومین سوال بنده این هست یک پرینتر خاص هست بنده دارم نمایندگیشو در ایران میگیرم طرف هم از طریق dhl برامون میخاد ارسال کنه آیا چون تعداد هست گمرکی میگیرند ؟ آیا منی که کارت بازرگانی ندارم میتونم از dhl ترخیص کنم ؟ چند درصد هزینه گمرکیش میشه

متاسفانه من کتاب های بازرگانی ندارم اگر دوستان لطف کنند زحمت بکشند همینجا هزینه ها را اعلام کنند بسیار ممنون میشم
با تشکر

اگر مصر نیستین که خودتون انجام بدین ... صفر تا صدش رو بدین براتون انجام بدن ... درسته هزینه داره ولی تو پخش و فروش و برگشت سرمایه و گردش سرمایه جلوتر میفتین.
فوقش برای اینکه هزینه ها دستتون بیاد حالت یه مناقصه خدماتی ، برای چند تا شرکت جزئیات رو بفرست و استعلام هزینه بخاهید ازشون.

dadasalam
05-07-2014, 10:11
دوستان عزیز
من بنده تا بحال به این شیوه از طریق گمرک وارد نکردم این کالا هم چون اصلا بصرفه نیس که با راه های دیگه وارد بشه حتما باید از طریق گمرک بیاد
اینکه چقدر پا من آب میخوره مهمه چون داخل ایران تولید هم میشه این مشخصات یک کارتنش هست که در یک کانتینر 20 فوت 800 کارتن جا میشه

N.W:10.3KGS
G.W:10.8KGS
MEAS :55*35.5*19.8cm

خریدو واریز وجه با خودمون هست بقیه کارهاشم با بازرگان محترم
اگر یک حدود قیمتی دستم بیاد خیلی عالی میشه

benyaminkocholo
05-07-2014, 18:24
دوست عزیز شما این جنس را وارد کرده اید یا در حال محاسبه هزینه ها برای بررسی وضعیت سودآوری این قلم جنس هستید؟

dadasalam
05-07-2014, 20:00
دوست عزیز شما این جنس را وارد کرده اید یا در حال محاسبه هزینه ها برای بررسی وضعیت سودآوری این قلم جنس هستید؟

نه عزیز هنوز وارد نشده میخام ببینم به صرفه هست ؟
آیا هزینه ها رو بهم میگید ؟
اگر اوکی بود زحمتشو بدیم بکشید

شوییچی
05-07-2014, 20:12
وقتی داخل ایران تولید میشه ، چه توجیهی برای وارداتش دارین ؟ فقط قیمت ؟؟
قیمت هم که میگین فقط باید گمرکی وارد بشه ، چیزی که حتی قاچاقش هم نمیصرفه چه توجیهی برای وارداتش هست در حالیکه داخل داره تولید میشه !!؟:blink:

benyaminkocholo
06-07-2014, 11:18
دوست عزیز جنابdadasalam ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
لطفا پیام خصوصی خود را چک بفرمائید.
هزینه ها برایتان ارسال شد.
با تشکر