PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفر به چين

s2s2
29-06-2014, 23:53
سلام من هيچ تجربه اي توي كار صادرات يا واردات ندارم اما ميخوام يه سفر برم چين ببينم چه جنسي بازارش خوبه كه بيام و برم تو كار صادراتش. يا ببينم چه جنسي ارزونه و سودش خوبه وارد كنم ايا جواب ميگيرم؟

s2s2
04-07-2014, 01:10
كسي نيست جواب بده؟

m0hammad
04-07-2014, 06:10
سلام خوبید؟

برای جواب دادن باید اطلاعات بیشتری بدید. مثلا در بازار داخلی با چه بازارهایی آشنایی دارید؟ در کدوم بازارها مستقیم درگیر هستید ؟ آیا سازمانی برای فروش دارید و یا اینکه به سازمان دیگران دسترسی داشته باشید مثلا یکی از آشناها؟ خودتون مهارت های فروش و بازاریابی و سلیقه یابیتون چقدره ؟

موفق باشید
در پناه خدا

haman716
04-07-2014, 11:43
سلام من هيچ تجربه اي توي كار صادرات يا واردات ندارم اما ميخوام يه سفر برم چين ببينم چه جنسي بازارش خوبه كه بيام و برم تو كار صادراتش. يا ببينم چه جنسي ارزونه و سودش خوبه وارد كنم ايا جواب ميگيرم؟
به نظره من شما این اطلاعات کالاهای صادراتی رو از امار صادرات و واردات به چین میتونید بدست بیارید و برای انتخاب کالای وارداتی از سایتهایی مثل علی بابا میتونید استفاده کنید(هر چند که اول توانایی خودتون رو برای فروش اون کالا باید بسنجید)
بعد که چند کالا رو برای صادرات و واردات انتخاب کردید میتونید سفر کنید به چین ودر مورد اون کالاها تحقیق و جستجو و بازاریابی کنید
الان بدون هیچ پیش زمینه ای برید اونجا بعد دنبال خریدار برای کدوم کالا بگردید یا تامین کننده برای چه کالایی پیدا کنید؟؟
موفق باشید

s2s2
13-07-2014, 12:56
من ميخوام از چين استيكر وارد كنم اما نه كارت بازرگاني دارم نه تجربه/ اگه برم چين خريد كنم و كسايي هستن كه بارو دم در انبار تو ايران تحويلم بدن؟

همراهان
13-07-2014, 13:13
با سلام

کلان کار واردات جاذبه خاصی داره اما اینکه تو چه زمینه ای تبحرداشته باشی خیلی مهمه . کالاهای چینی 1000 تا مدل داره و قیمت های متفاوت . از همه مهمتر اینه که قدرت فروش چه کالایی رو تو بازار داشته باشی .
اما تو این یک ساله که تجربه کردیم کلا تولید تو کشورمون بواسطه نرخ دلار بصرفه شده و تمام امکانات هم هست و 1000 تا پروژه هست که بتونی داخل کسب و کار خوب راه بندازی و حتی صادر کنی . این حرف رو من به شما می زنم که در شنزن دفتر بازرگانی دارم .

برای مشاوره بیشتر می تونید با من تماس بگیری 09121106503

miladahz
24-07-2014, 21:36
خوب عزیز من الان ما بهت بگیم چی بیاری مثلا خوبه ؟؟!!! این بستگی به خودت داره ببینی مشتری اینجا چی داری و اینکه اصلا شغل خودت چیه؟؟؟ ایده خودت مهمه نه ما؟ بعد اینکه چقد اصلا میخوای بیاری؟ یه کانتیر 20 فوت کمتر باشه نمی ارزه ؟ اگه میخوای خرده چی بیاری گوشی موبایل و تبلت بیار تو فامیلتون بفروش
اما اگه بخوای کانتینر بیاری اگه من باشم مثلا لوازم یدکی ، ماشین لیفان که ازاده ، اسباب بازی ، کوشی تبلت خلاصه نمیدونم ادم باید بسنجه که چقد سرمایه داری مشتری چی داره کجا زندگی میکنه و اینجور چیا . ببخشید ولی الان ما هرچی بگیم حرفمون سروته نداره رک بگم . خواستی بزنگ تا قشنگ راهنمایت کنم

mahmood.yazdany@chmail.ir
12-05-2018, 13:05
سلام
تامین کننده توت خشک جهت صادرات
ظرفیت تامین توت خشک 20 تن
بسته بندی 5 و 10 کیلویی
شماره تماس و ثبت سفارش 09134513081

shahram51
31-01-2020, 13:47
سلام من هيچ تجربه اي توي كار صادرات يا واردات ندارم اما ميخوام يه سفر برم چين ببينم چه جنسي بازارش خوبه كه بيام و برم تو كار صادراتش. يا ببينم چه جنسي ارزونه و سودش خوبه وارد كنم ايا جواب ميگيرم؟از چین هر چیزی بیارید خوبه و سود داره ، هر چیزی
منتها شما باید ببینید قدرت فروش چه چیزی رو در ایران دارید ، برای صادرات هم ببینید در ایران امکان تامین چه چیزی رو دارید ، بعد برید دنبال صادراتش

تامین خیلی مهمه و سرسری نگیرید ، یعنی وقتی مثلا محصول ایکس رو برای مشتری تون میفرستید ، بتونید در تابستون و زمستون و با کیفیت یکسان تا مدتها و سالها اون کالا رو بفرستید

Sent from my MI MAX using Tapatalk

rezaaaa
02-02-2020, 01:40
منم...:crazy:

rezaaaa
02-02-2020, 01:41
منم..:crazy: