PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات ورمی كمپوست

Laleh Ryan
12-06-2014, 02:01
دوستان سلامقصد صادرات كود ورمی كمپوست و كرم رو به خارج از كشور دارم كارت بازرگانی و غيره رو هم گرفتم منتها مشتری خوب نمی شناسم اگه کمكی از دستتون برمياد لطفا راهنمايی كنيد يا با من تماس بگيريد09360003252با تشكر

j.kh
12-06-2014, 15:59
دوستان سلامقصد صادرات كود ورمی كمپوست و كرم رو به خارج از كشور دارم كارت بازرگانی و غيره رو هم گرفتم منتها مشتری خوب نمی شناسم اگه کمكی از دستتون برمياد لطفا راهنمايی كنيد يا با من تماس بگيريد09360003252با تشكر

خانم ناصری؛ چین خودش تولید کننده ی این محصوله ،اونوقت شما وقتت رو با باز کردن بحث اضافی رو چین گذاشتی!
بعدشم شما مشخصه رو چه کاری تمرکز دارید؟یه جا دیدم که درخواست واردات گوشی و تبلت میخواستید بگیرید!!!!!!!!
:shades:

Laleh Ryan
12-06-2014, 19:45
سلام جواد جانمن از بازار چين اطلاع آنچنانی ندارم يكی از دوستام پيشنهاد داد كه پيام بذارم و اطلاعات كسب كنم. كار من همون توليد ورمی كمپوست هست، منتها دوستانی دارم كه به كارهای ديگر مشغول هستند به هر حال شيراز يه كلان شهره و منم تقريبا روابط اجتماعی بالايی دارم؛گوشی رو واسه دوستم می خواستم. تو اين انجمن قراره به هم كمک كنيم حتی اگه كسی رو می شناسيم معرفی كنيم. بابت تمامی راهنمای هات ممنون و بازم متشكرم كه با اين پيامت اطلاعات بهم دادی.با اميد به ديدن موفقيتهای بزرگ برای تو و همه دوستان