PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلکان ، مسیر رشد شما

pelekan
09-06-2014, 17:06
قابل توجه دوستانی که عضو کارگزاری مفید هستند...

اگر تا کنون در قسمت پلکان ثبت نام نکرده اید با ثبت نام در پلکان از امکانات جذاب این بخش ، شامل مسابقات ، امتیازات ، جوایز و ... بهره مند شوید.

برای عضویت در سایت کارگزاری مفید [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) به قسمت پلکان مراجه کنید.

کد معرف : Z021257

شما جهت ثبت نام تنها یک بار می توانید از کد معرف استفاده کنید ،در صورت استفاده از این کد در همان ابتدا 2 امتیاز از طرف پلکان به شما داده می شود. این امتیازات هدایایی از طرف کارگزاری برای ثبت نام کننده و معرف می باشد.
در صورتی که هنگام ثبت نام کد معرف وارد نشود ثبت نام شما بدون امتیاز هدیه انجام می گیرد.

ساسان
19-07-2014, 21:39
دوست عزیز من هم خودم تحلیلگر فاندامنتال بورس هستم هم تکنیکال
بورس ایران به مسابه مریضی می ماند که آن را نمی دانند چگونه درمان کنند
برای مثال خودرو خساپا خاهن و .... با ضرر این قیمت ها را دارند آن وقت ما سهمی مانند ثاخت می بینیم که پی بر یی زیر 4 دارد!!
فارکس خواستی کار کنی بگو راهنمایتان می کنم

chavoshi158
22-10-2014, 17:05
قابل توجه سرمایه گذاران محترم اصفهان

با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر
پنج شنبه ها از 9 تا 14

chavoshi158
22-10-2014, 17:06
قابل توجه سرمایه گذاران محترم اصفهان

با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر
پنج شنبه ها از 9 تا 14