PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنج کیلویی 2450

A.A2000
04-06-2014, 13:05
سلام
برنج وارد شده از تایلند( تو بازار به عنوان برنج هندی میگن)
اصطلاحا بهش برنج شیشه رنگ شده میگن
قیمت 2450 فله
حداقل سفارش 500تن - حداکثر 25.000تن
mn.niazi2000@gmail.com

binalood2
04-06-2014, 13:09
سلام

برنج هاي تايلندي همشون شيشه اي هستن

برنج هندي هم شيشه اي و شربتي داريم اما قيافه هاشون خيلي با هم فرق ميكنه با توجه به نوع متفاوت پوستگيريشون
پس هيچ وقت تو بازار برنج تايلندي رو نميشه به جاي برنج هندي شيشه اي يا شربتي جا زد

A.A2000
04-06-2014, 14:52
سلام

ممنون از نظری ک دادید.
متاسفانه نمیدونم چرا اینجا همه بهم شک دارن و همش میخوان همو متهم به گفتن حرف کذب کنند!!البته من خودم بارها با ادعاهای بی پایه و دروغ در این فروم ها برخورد داشتم و حق میدم با شک و تردید هرکی به قضایا نگاه کنه.
البته روی صحبتم با نظر قبلی نیستا ،کلی عرض کردم

من نگفتم کسی نوع برنجیو با نوع دیگه جا میزنه و تقلب میکنه!! اصلا دلیلیم واسه تقلب و جازدن چیزی بجای چیز دیگه ای اصلا نیاز نیست . واسه همینم گفتم که تایلندیه نه هندی
دوم که اصلا ابعاد و شکل ظاهری برنج تایلندیو میشه تشخیص داد. سوم اینکه این برنج بصورت عامیانه بهش میگن برنج هندیو به این اسم فروش میره نه اینکه به دروغ کسی بگه
در کل کسی که میخواد حجم زیادی برنج خرید و فروش بکنه اونقدر خبره هست که فرق برنجارو تشخیص بده اگرم تشخیص نشده مشخصات و اسناد برنج نشون دهندشه

امیدوارم عرایضم روشن باشه.

binalood2
04-06-2014, 16:25
برنج تايلندي بايد 3بار پوست گيره بشه و به همين دليل شيشه اي و شفاف ميشه
و اين مطلب كه شما ميگيد به اسم برنج هندي ميشناسن اصلن درست نيست بلكه بلعكس مردم برنج شيشه اي ميبينن ميگن تايلنديه
من خودم چند سال برنج تايلندي و هندي فروختم كاملن روي اين 2برنج اشراف دارم.
من نميدونم كجاي ايران برنج شيشه اي و شفاف ببينن ميگن هندي
اما اگه برنج شيشه اي و يا شربتي رو به مردم نشون بديد اولين چيزي كه ميگن اينه كه برنج تايلنديه
من اين صحبتها رو براي خراب كردن و كوبيدن شما نگفتم و نميدونم چرا تو هر تاپيكي كسي مياد اطلاعات بيشتري در مورد اجناس و نوع انها و نوع فروششون بده ميگن كه داري طرف رو به دروغگويي متهم ميكني
من براي روشن شدن بيشتر موضوع اين توضيحات رو دادم
اصلن هم كاري ندارم بار موجود هست يا نيست و قيمتش خوبه يا نه يا شما واسطه هستيد يا نه چون من خريدارش نيستم
اما اطلاعاتم در مورد برنج هندي و پاكستاني و تايلندي كامله چون چند سال يكي از اجناس اصلي بوده كه فروختم و حتي نمايندگي خراسان رو داشتم
(برنج كاپيتان)

A.A2000
04-06-2014, 18:43
من خودم اساسا با متهم کردن به دروغ گویی مشکل دارم و دقیقا شمارو به اون متهم نکردم و لهن شما ی مقدار تنده.

دوم که خیلی خوبه که اطلاعاتو تجربیاتمونو در اختیار دیگران بگذاریم ولی نحوه گفتارمونم مهمه.

سوما کی گفته همه ی مردم برنج شیشه ایو برنج تایلندی میدونن!!! من نه نمایندگی برنج داشتم نه مدعی همه چیز دونستنم ولی جز مردم حساب میشم و مردم زیادیم دیدم
این برنجم دوستانم از وارد کنندگانه که اینجا واسه فروشش فعالیت میکنم و بروکر نیستم تو این زمینه

بعدشم اینجا ها همه یاد گرفتن میخوان خودشونو یکم حرفه ای نشون بدن همیشه تشکیک تو کار وارد میکنن . برای دیدن بار خیلی راحته بلند شن مدارک موجودی پول ببرن و انبار و بارو ببینن اصلانم پیچیده نیست.
اینجا همه نه دروغ گویند نه بقیه خبره و حرفه ای.

در آخرم خریدار خودش عقل داره و قدرت انتخاب، کسیم مجبورش نکرده واسه خرید و آزادانه تصمیم میگیره
اگرم من نوشته تم بهش ممکنه برنج هندیم بگن برای شناخت بیشتر نوع برنج هست واسه کسایی که تو بازار برنجنو میدونن و با گفتن اینا احتمالا نوع برنجو بشناسن.

بحث از موضوع کلا خارج شد و لطفا ادامه ندید.
لطفا
ممنون از شما بینالود عزیز

binalood2
04-06-2014, 19:30
من نه گفتم دروغگوييد نه گفتم خبره ايد
فقط قصد داشتم يكم روشنتر كنم موضوع رو كه دوستان فكر نكنن دارن برنج هندي ميخرن (البته اونايي كه قصد خريد دارن)يا اينكه تو بازار برنج هندي شيشه اي يا شربتي ديدن بگن برنج تايلنديه .قصد من بالا رفتن اطلاعات هستش چون معمولن توي يك چنين اگهي هايي براي فروش تمام موارد كامل شرح داده نميشه
يك موضوع هم كلي ميگم نه براي شما بلكه براي همهي دوستان چون قبلن هم موردش پيش اومده
اينكه كسي ميگه مدرك مالي بيار بعد برو بار رو ببين مشخص ميكنه(البته تجربه نشون داده ) طرف واسطه هستش
خالا يا اوني كه اگهي ميده يا دوستان اون افا يا خانم. اين موارد براي برنج هندي و ماشين و شكر و اقلام ديگه زياد اتفاق افتاده .

mohtasham82
04-06-2014, 20:21
سلام دوستان
من قصد متهم كردن هيچكس رو ندارم،فقط در حد نظر دادن نظرمو اينجا مينويسم،همونطور كه ميدونيد وارد كردن برنج مخصوصا برنج هندي سود بسياري براي وارد كننده داره و كالايي نيست كه بخواد واسه فروشش بازاريابي اينترنتي كنه،كافيه به قيمت پايينتري براي فروش بزاره نهايتاً در يك هفته تمام بارش فروش ميره.
به اميد موفقيت روز افزون شما
محتشمي

A.A2000
04-06-2014, 20:31
سلام
همینطوره
منم همینطوری گفتم دوستم تو اینکاره منم اینجا ی کاری بکنم.وگرنه حق با شماست.واسه همینم اونا وضع کاریشون خیلی بهتر از ما ساختمون سازاست :biggrin:

mohtasham82
04-06-2014, 20:40
سلام
همینطوره
منم همینطوری گفتم دوستم تو اینکاره منم اینجا ی کاری بکنم.وگرنه حق با شماست.واسه همینم اونا وضع کاریشون خیلی بهتر از ما ساختمون سازاست :biggrin:
كار خوبي ميكنيد،شما داريد از موقعيتي كه واستون هست بخوبي استفاده ميكنيد.
به اميد موفقيت روزافزون شما

Petus
24-06-2014, 13:38
سلام
برنج وارد شده از تایلند( تو بازار به عنوان برنج هندی میگن)
اصطلاحا بهش برنج شیشه رنگ شده میگن
قیمت 2450 فله
حداقل سفارش 500تن - حداکثر 25.000تن
mn.niazi2000@gmail.com

سلام"a.a2000" عزیز
در صورتی که هنوز بار موجود دارید
اعلام کنید
ما 600 تن میخوایم با قرارداد یکساله که ماهیانه 50 تن تحویل میگیریم

global
24-06-2014, 19:12
سلام دوست عزیز

بنده نمیخوام جسارت کنم
چون تو یک سری معاملات با یک سری مافیاهایی ارتباط داشیتم خدمت شما و دوستان عرص میکنم

دوست عزیزی میگه من قیر دارم در فلان جا ماهی 1000 تن هم میدم / یکی دیگه میگه من مازوت دارم / یکی دیگه میگه من برنج دارم / دیگری میگوید من سنگ آهن ماهی 30000 تن فوب بند عباس میدم و....
و معاملات به ریالی200 300 میلیارد به بالا و در حد میلیون دلاری هست
آیا کمی از واقعیت دور نیست ؟ کسی که 100هزار تن برنج میاره اندازه یک میلیون صاحب بار پیدا میشه براش.
دوست عزیزم تاجری که در حد میلیون دلاری بار میاره یعنی مشتریشو داره و از قبل پیش فروش شده
این همه گازوییل/نفت/مازوت و... در پالایشگاه ها کم داریم وهمه ادعا میکنند بدون واسطه ما داریم؟
حتما هم با دوستان بخواهیم کار کنیم چند تا تیکه از تجار یاد گرفتند که میگن loi بدید و بعدش میشه bcl و ... در نهایت هم میگه چک رمزدار در وجه فلانی بنویس ما استعلام بگیریم بریم دپو رو ببینیم . خنده دار نیست

یکی مثل اقا خشایار که کارش چایی هست . دفتر/کارخانه/شماره تماس و... معلوم هست . یا دوست دیگری مانند اقا مرتضی

امیدوارم با حقیقت پیش به سوی موفقیت گام بردارید