PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار انواع آهن آلات فرسوده قراضه شامل (تیراهن ریل آهن میلگرد تناژ بالا )خریداری بصورت نقد

azari
03-06-2014, 00:00
باسلام خریدار انواع ریل تیرآهن میلگرد نبشی رول ورق کشتی. تناژ بالا. شرکت سازو کان آریان لطفا اگه فروشنده اصلی باشید باما تماس حاصل فرمایید. یا اگر کارگذار باشید درصورتی مورد تایید هستید که کارگذار اصلی باشید باتشکر آذری نماینده شرکت سازو کان آریان 09145248481. .

aran
06-06-2014, 10:42
سلام .من در زمینه فروش آهن نیاز به راهنمایی شما دارم امکانش هست ؟
محموله آهن به من سپرده شده برای فروش و خریدار هم هست . صاحب بار نیستش و قرارشده که بارنامه به نام من صادر بشه و پول هم به حساب من واریز بشه که بعدا به حساب فروشنده واریز کنم
من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم . چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ بارنامه چطور باشه ؟ اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم

azari
06-06-2014, 18:58
سلام دوست عزیز ببخشید پس فروشنده گرامیت کجاس که انقد بی رحمانه همه سختی کارو به دوش شما انداخته در آینده متواند برا ت پاپوش دروس کنه که بارم فلان قدر بود که انقدش کم شده واز این حرفا اگه فروشنده بارش مشکل نداشته باشه خودش میفروشه نه شمارو تو دردسر بندازه .