PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستاني كه در با تاجراي عراقي و روسي در ارتباط هستيد لطفا پاسخ بديد!

Reza535
29-05-2014, 18:45
سلام دوستان ميخواستم بدونم ايا صادرات كيوي و نارنگي و پرتقال به اين كشور ها سود داره و ايا در اين كشور هاي خريدار داره اگه داره و شما تاجري رو سراغ داريد و مي تونيد بازار يابي كنيد لطفا اعلام كنيد.

accidentboy
29-05-2014, 19:33
دوست عزیز,خود عراق یک نوع پرتغال داره و نارنگی و اکثر پرتغال خودش ون رو از ترکیه تامین میکنند
ولی کیوی میشه سرش کار کرد

Reza535
29-05-2014, 20:23
ممنون كه جواب دادين يعني روي پرتقال و نارنگي نمي شه حساب كرد؟
راستي خرمالو هم خريدار داره اون سمت يا خير و ايا شما خودتون تا حالا كيوي تونستين صادر كنيد؟
اگه بخوام چندتا تاجر عراقي گير بيارم بايد چي كار كنم به نظر شما بهتره به مرز برم و خودم از نزديك اين كارو انجام بدم؟

accidentboy
29-05-2014, 20:33
خدموتون عرض نکردم که نمیشه روي پرتقال و نارنگي حساب کرد,گفتم علاوه بر کالای ایرانی,ترکیه و خود کالای خودشون هم هست,در ضمن پرتقال ایران فکر کنم یکم ترش مزه هست,من شخصا تو سلیمانیه کردستان پرتقال ایرانی ندیدم

من تو سلیمانیه زندگی می کنم و بهترین مرز به سلیمانیه ,مریوان--باشماق--سلیمانیه و واسه اربیل فکر کنم پیرانشهر--حاجی عمران--اربیل باشه

تاجر تروبار آشنا ندارم که واستون معرفی کنم
شما خودتون تولید کننده کیوی و خرمالو هستین؟

Reza535
29-05-2014, 20:46
ممنون داداش
نه ما خودمون از كشاورز مي خريم و اگه بازار صادراتش خوب باشه تو فكر صادر كردنش هم هستيم فقط دنبال بازار و تاجر تو اين زمينه مي گرديم راستي عزيز به نظر شما تاجراي عراقي رو مي شه تو اين مرزهايي كه گفتين پيدا كرد؟

mohammadian
30-05-2014, 07:37
ممنون داداش
نه ما خودمون از كشاورز مي خريم و اگه بازار صادراتش خوب باشه تو فكر صادر كردنش هم هستيم فقط دنبال بازار و تاجر تو اين زمينه مي گرديم راستي عزيز به نظر شما تاجراي عراقي رو مي شه تو اين مرزهايي كه گفتين پيدا كرد؟

تجار عراق که نمیاد مرز ولی اگه لازم داری من میتونم ایمبل و تلفن تجار مخصوص تروبار رو بفرستم برات
هزینش برای شما در خصوص تجار میوه 20 هزار تومان

j.kh
05-06-2014, 19:42
خدموتون عرض نکردم که نمیشه روي پرتقال و نارنگي حساب کرد,گفتم علاوه بر کالای ایرانی,ترکیه و خود کالای خودشون هم هست,در ضمن پرتقال ایران فکر کنم یکم ترش مزه هست,من شخصا تو سلیمانیه کردستان پرتقال ایرانی ندیدم

من تو سلیمانیه زندگی می کنم و بهترین مرز به سلیمانیه ,مریوان--باشماق--سلیمانیه و واسه اربیل فکر کنم پیرانشهر--حاجی عمران--اربیل باشه

تاجر تروبار آشنا ندارم که واستون معرفی کنم
شما خودتون تولید کننده کیوی و خرمالو هستین؟

دوست عزیز ؛میشه بفرمایید که در چه امری مشغول به فعالیتید؟

azari
05-06-2014, 23:40
دوست عزیز سلام شما میتونید تو کردستان عراق برام شمش مس گیربیارین مشتری زیاد دارم یاآشنا داشته باشید که تو کار مس باشه باتشکر آذری 09145248481