PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای خرید موتور قایق از ایتالیا دوستان شرکت معتبری سراغ دارید؟

hossein.behdarvand
29-05-2014, 15:35
سلام دوستان

در سایت علی بابا با یک نفر که فروشنده موتورهای قایق و جت اسکی هست صحبت کردم.آدرس و شماره تلفن ازش گرفتم برای حضور شخصی در اونجا و کسب اطمینان و سپس خرید کردن.الان نیاز به شرکتی دارم که اینجا پول رو تحویلش بدم و اونجا تحویل بگیره و در دبی تحویلم بده.البته اگر هزینه ترخیص در ایران به صرفه باشه که چه بهتر و در ایران تحویل بگیرم.

با احترام حسین بهداروند
09360184868 تلفن تماس

حاجي
29-05-2014, 15:55
من ميتونيم اينكارو براتون انجام بدم-جزيياتشو به wayeng(at)ymail.com ارسال فرماييد

alborz-fardis
29-05-2014, 16:04
با سلام
جزئیات رو اعلام کنید
ایران پرداخت کنید و ایران تحویل بگیرید
alborz-fardis@hotmail.com

hossein.behdarvand
29-05-2014, 16:55
سپاسگزارم دوست عزیز.براتون ارسال میکنم الان.اگر هم امکانش هست یه شماره تماس بدین که باهاتون تلفنی صحبت کنم که چه بهتر.

hossein.behdarvand
29-05-2014, 17:19
من ميتونيم اينكارو براتون انجام بدم-جزيياتشو به wayeng(at)ymail.com ارسال فرماييد

موتورها یاماها 75 و 48 و 40 مورد نیازم هست بخصوص 48 و 40 و اگر دوستانی در دبی یا جاهای دیگه هم دارید که بتونند برام تهیه کنند خریدارم.براتون ادرس کامل و شماره تلفن فروشنده ایتالیایی رو ایمیل کردم.سپسا دوست گرامی

tfn57
29-05-2014, 19:55
هم حواله هم ترخیص هم خرید کالا tfn57@yahoo.com

همراهان
29-05-2014, 23:34
با سلام دوست عزیز

شما می توانید از تواناییهای شرکت ما در چین و امارات استفاده کرده و به سادگی خرید خود را انجام دهید .
بدون نگرانی ما کلیه مراودات تجاری را برای شما اسان می کنیم

09121106503

Client
30-05-2014, 00:36
دوست عزیز
با سلام و احترام

موتور یاماها تولید کشور ژاپن است و احتمالا در مالزی و اندونزی و دوبی قابل تهیه است چطور می خواهید آن را از ایتالیا تهیه کنید آن هم با یورو .. کمی احتیاط کنید
موفق باشید

hossein.behdarvand
30-05-2014, 03:43
دوست عزیز
با سلام و احترام

موتور یاماها تولید کشور ژاپن است و احتمالا در مالزی و اندونزی و دوبی قابل تهیه است چطور می خواهید آن را از ایتالیا تهیه کنید آن هم با یورو .. کمی احتیاط کنید
موفق باشید

سپاسگزارم دوست عزیز از راهنمایی و بزرگواریتون.قیمتی که این اقا داده تفاوت چندانی با دبی و چین نداشته.تو سایت های دبی سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم.سال قبل چندین ماه ترکیه بودم و مدارکم سرقت شد.تازه 6 ماه گذشته و تونستم تقاضای پاسپورت بدم به همین خاطر نتونستم مستقیم خرید کنم وگرنه خودم میرفتم دبی برای خرید.به هر حال اینجا از دوستان و مدیران عزیز تقاضای همکاری کردم که با خیال راحت و اطمینان بیشتر اگر فروشنده واقعی بود خرید کنم.

Nedfar
30-05-2014, 05:22
Salam dooste aziz man dar Canada hastam agar bekhahid mitonam baraye kharid Jet ski Seadoo az Canada behetoon komak konam
E-mail: nedfar94@yahoo.com
Tel: +1 647 701 2671

amir23
18-09-2014, 22:25
سلام دوستان

در سایت علی بابا با یک نفر که فروشنده موتورهای قایق و جت اسکی هست صحبت کردم.آدرس و شماره تلفن ازش گرفتم برای حضور شخصی در اونجا و کسب اطمینان و سپس خرید کردن.الان نیاز به شرکتی دارم که اینجا پول رو تحویلش بدم و اونجا تحویل بگیره و در دبی تحویلم بده.البته اگر هزینه ترخیص در ایران به صرفه باشه که چه بهتر و در ایران تحویل بگیرم.

با احترام حسین بهداروند
09360184868 تلفن تماس
دوست عزیز چرا از سیستم پرداختی escrow بعلاوه استفاده از یک شرکت بازرسی به قیمت تقریبا 250 دلار که معتمد علی بابا هست استفاده نمیکنید؟ جنس رو تحویل که گرفتید بعدا پول رو آزاد کنید...به همین راحتی