PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاسیس یا خرید امتیاز یک رستوران در دبی

kiarash232
21-05-2014, 08:43
سلام - دوستان عزیز اگر کسی در مورد خرید یا تاسیس یک رستوران در دوبی اطلاعاتی داره لطفا دریغ نکنید.

safari64
22-05-2014, 10:58
بنده اقوام و دوستانی در دبی دارم که میتونم براتون سوال بگیرم
ولی خودم اطلاعاتی در این زمینه ندارم .
اگر بجز رستوران قصد فعالیتی دیگه رو تو دبی داشتید بنده نیز
قصد دارم دفتر بازاریابی و بازرگانی مستقل تو دبی راه اندازی کنم
و نیاز به سرمایه گذار و شریک دارم .
فعالیتی نیز که قراره انجام بدیم واردات و صادرات و راه اندازی شرکت های پخش
بهمراه اخذ نمایندگی از چند شرکت برای دبی و ایران هست .
بنده به کشی که بخواد در این طرح بامن مشارکت کنه تضمین میدم که
در مدت 2 سال از نظر مالی میتونه خودشو بازنشسته کنه با کمترین ریسک و بالاترین
بازدهی

kiarash232
22-05-2014, 12:28
بنده اقوام و دوستانی در دبی دارم که میتونم براتون سوال بگیرم
ولی خودم اطلاعاتی در این زمینه ندارم .
اگر بجز رستوران قصد فعالیتی دیگه رو تو دبی داشتید بنده نیز
قصد دارم دفتر بازاریابی و بازرگانی مستقل تو دبی راه اندازی کنم
و نیاز به سرمایه گذار و شریک دارم .
فعالیتی نیز که قراره انجام بدیم واردات و صادرات و راه اندازی شرکت های پخش
بهمراه اخذ نمایندگی از چند شرکت برای دبی و ایران هست .
بنده به کشی که بخواد در این طرح بامن مشارکت کنه تضمین میدم که
در مدت 2 سال از نظر مالی میتونه خودشو بازنشسته کنه با کمترین ریسک و بالاترین
بازدهی

سلام
من برای شراکت مشکلی ندارم فقط باید برام بازدهی و تضمین پول ثابت بشه. پخش چه موادی منظورتون هست؟

safari64
24-05-2014, 07:02
دوست عزیز این مورد یه کار حساب شده است که خودمون داریم انجام میدیم
ولی بنده قصد دارم اگر بتونم سرمایه شو جور کنم بصورت مستقل کار کنیم .
در ضمن در وهله اول بنده شما رو از بابت تضمین کل مبلغ سرمایه تون مطمن خواهم کرد
و بعد استارت کار را با سرمایه ای خیلی کم خواهیم زد که در صورت سوداور بودن و مطمن شدن شما
از این بابت قدم های بعد رو خواهیم برداشت و هر نوع فعالیتی نیز طبق سفارش خریدار صورت خواهد گرفت
و هیچگونه مشکلی برای فروش نیز نخواهیم داشت .

salehinenergy
24-05-2014, 19:57
سلام دوست عزيز من هم در صورت توجيه اقتصادي كار حاضرم سرمايه گذاري كنم

binalood2
24-05-2014, 21:38
سلام
بياين رو بحث گازويل و صادرات به افغانستان سرمايه گذاري كنيد اين يه سرمايه گذاري عالي هستش

safari64
25-05-2014, 08:03
دوستانی که تصمیم جدی برای سرمایه گذاری دارند
یه تاریخ ملاقات معین کنند برای بحث و گفتگو و ارایه مدارک و مستندات
از طرف هم سرمایه گذار مبنی بر قدرت سرمایه گذاری و
هم سرمایه پذیر مبنی بر طرح تجاری سوداور با دلیل و برهان و سند

salehinenergy
25-05-2014, 09:17
دوستانی که تصمیم جدی برای سرمایه گذاری دارند
یه تاریخ ملاقات معین کنند برای بحث و گفتگو و ارایه مدارک و مستندات
از طرف هم سرمایه گذار مبنی بر قدرت سرمایه گذاری و
هم سرمایه پذیر مبنی بر طرح تجاری سوداور با دلیل و برهان و سند
هر روز و ساعتي كه باشه من مشكلي ندارم كارم آزاده

pooas
25-05-2014, 10:44
دوست عزیز من هم میخوام تو این ملاقات شرکت کنیم

اگر شماره تماس بدید خیلی ممنون میشم

kiarash232
25-05-2014, 17:47
دوستان عزیز
من اطلاعات زیادی در مورد صادرات و تجارت ندارم ولی در عوض حاضرم سرمایه گذاری کنم در هر موردی که سود و اصل پول تضمین شده باشه . حال اگر افغانستان باشه و یا امارات.
بازار افغانستان به نظرم بازار جذابی هست برای ما ایرانیها و یک بازار بکر هست که هنوز به مرحله شکوفایی نرسیده البته امنیت تجاری نباید داشته باشه
اما بازار دوبی فرق میکند صدرصد یک بازار دلال هست که جنس از منطقه آ به منطقه ب انتقال می یابد . من به لحاظ داشتن لنج باری در قدیم تونستم چندبار به اونجا برم و از نزدیک شاهد رونق بازارهاش بودم به شدت مستعد سرمایه گذاری هست البته باید فوت و فن تجارت رو باید فوت آب باشی. و خوبی دیگه دوبی اینه که زبان فارسی استفاده میشه . سه چهار سال پیش که من تردد میکردم وضعیت خوب بود الان رو نمیدونم دوستان اگه جدیدا رفتن میتونن مطلب رو تکمیل کنند.

kiarash232
25-05-2014, 17:53
یک دلیلی که باعث شد من راغب به سرمایه گذاری در زمینه رستوران بشم ( البته در حد فکر و سنجیدن کار ) این بود که ریسک این کار به نظرم پایین باشه البته این در صورتیه که جا بیفتی. و این که چون رفت و آمد بسیار زیادی در یک منطقه کوچک در تمام مدت سال اتفاق میفته این کار رو سود آور نشون میده . البته رقابت کردن با ابر رستورانهای دوبی خودش مستلزم به سرمایه گذاری زیادی هست. نظر دوستان چیه؟

safari64
28-05-2014, 16:37
مواردی که بنده برای سرمایه گذاری پیشنهاد میدم با توجه به تجربه ای که در این امور دارم
و همچنین زمینه هایی هستندکه ما در حال حاضر مشغول بفعالیت هستیم .

واردات خودرو سبک و سنگین
واردات لوازم و قطعات یدکی خودروهای سبک و سنگین
موتور خودرو نو و کارکرده
باطری و لاستیک خودرو
دارو و تجهیزات پزشکی از امریکا به امارات و ایران
لوازم ارایشی و بهداشتی و عطریات از امریکا به امارات و ایران
موبایل و تبلت و لوازم جانبی اونها
اخذ نمایندگی کالاهای وارداتی
راه اندازی شرکت های پخش جهت توزیع مستقیم کالاهای وارداتی
توریسم درمانی
و ...

mohammad59
06-07-2014, 16:05
سلام دوست عزیز اقای کیارش.هر سوالی در مورد کار داشته باشی در امارات بنده درخدمتم.
09179705525 حسینی

m0hammad
06-07-2014, 18:25
رستوران تو همه ی دنیا ایده خوبیه . شما باید روی اجرا کار کنی که البته کار سختیه. و رستوران هم ریسک های خودش را داره. پینهاد میکنم یک لیستی از اتفاقاتی که ممکنه بیفته و پروژه رستوران به سود دهی و بازگشت سرمایه منجر نشه در بیارید. بعد روی اونها تمرکز کنید.

مثلا رقابت شدید برندهای موجود
عدم دسترسی به سرآشپز خوب
جذب سرآشپز (به فرض اینکه یکی پیدا بشه) توسط رستوران های دیگه
رکود اقتصادی (یادم توی رکود چند سال پیش خیلی ها برگشتن به کشور های خودشون و نسبت تعداد رستوران به افراد خیلی بالا رفت)
و ...

یک سوال هم از دوستان سرمایه گزار و سرمایه پذیر داشتم. شما چطور این نوع شراکت را امن و مطمئن میکنید ؟ این بحثی هست که همیشه بوده , دوست دارم بدونم آیا شما راه حلی پیدا کردید برای این قضیه ؟ ما را در در جریان بگزارید.

موفق باشید
در پناه خدا

karmand
25-01-2015, 12:49
من یکی از دوستان تو مالزی رستوران داره میگه کارگر پیدا کردن سخته و عموما کار نمیکنن شاید امارات فرق داشته باشه

arash2
25-01-2015, 13:09
قابل توجه مراکز تفریحی،گردشگری،توریستی،سر مایه گذاران،هتل هاو رستورانهای بزرگ ،انبوه سازان و پیمانکاران و...
رستوران معلق بهمراه بامجی، محصولی بکر و توریستی برای کسب درآمد بالا و ایجاد مکانی خاطره انگیز برای گردشگران می باشد.
شرکت دانش بنیان پاسارگاد با در دست داشتن فناوری ساخت رستوران معلق، به عنوان دومین سازنده در جهان، با بهره گیری از توانمندی مهندسان ایرانی ، این محصول را با کیفیتی بسیار بالاتر از مدل های خارجی به شما عرضه می دارد.
رستوران معلق منبع درآمد خوبی برای سرمایه داران علاقه مند به رستوران داری و تحولی شگفت برای جذب توریست داخلی و خارجی برای هتل ها و مجموعه های توریستی و تفریحی می باشد.
مجهز به مدرن ترین وسایل هواساز و قادر به فعال بودن در سرد ترین و گرم ترین روزهای سال می باشد.
قیمت سازه رستوران معلق با همه ی تجهیزاتش + پایه بلند کننده رستوران معلق + بامجی جاپینگ+10 سال ضمانت و خدمات از طرف شرکت پاسارگاد یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.
رستوران معلق را می توان توسط 3 روش (سازه طراحی شده -جرٍقیل-تاور کرین) بلند کرد.قابل ذکر است که سازه طراحی شده از جنس تاور مطمئن تر و اقتصادی تر از جرثقیل است و هزینه پایین و سودآوری بیشتر و مقاومت و ضریب اطمینان بالایی دارد.
هزینه ساخت،حمل و نقل و اجرا سازه بلند کننده و سازه رستوران معلق و هزینه حمل و نقل و آموزش کارکنان و... یک میلیارد الی یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.رستوران معلق فقط در راستای عمود بالا و پایین می رود.و حرکت جانبی ندارد.دو نوع رستوران معلق جلسه ای و لژدار وجود دارد. رستوران طراحی شده 35 نفر ظرفیت دارد.
رستوران معلق با درآمد ماهیانه 150 میلیون تومان به بالا به داشتن حتی هیچ گونه تجهیزات پخت غذا و نهایت امنیت و استانداردهای مهندسی و داشتن حداقل پرسنل می تواند تحولی در جذب گردشگران داخلی و خارجی به وجود آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
09148365519

derbak
25-01-2015, 19:06
سلام دوست عزیز چقد سرمایه دارید . من برای رستوران اشنا دارم 09362009179 . البته میتونم در زمینه واردات مکاشین خارجی هم با شما همکاری کنم که سود عالی داره

President
21-07-2017, 20:48
درود بر همه عزیزان

دوستان در زمینه خرید ملک و یا امتیاز چه در مناطق فری هولد که خریدار ۱۰۰٪ صاحب ملک میشود و چه در زمینه سرمایه گذاری ... ما در خدمتتان هستیم.
ضمنا فرصت خوبی هست چون زمان زیادی تا اکسپو ۲۰۲۰ باقی نمانده است.
برای اقامت و ثبت شرکت در عمان هم اماده همکاری با هموطنان هستیم.
پیروز و پاینده باشید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ahmadpax
21-07-2017, 21:19
سلام
اگر بخواهید در کشور عمان رستوران داشته باشید میتوانم کمکتان کنم که هم اقامت و رستوران با امکانت