PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در مورد ميلگرد و...

alpai
29-04-2014, 01:47
با سلام و وقت به خير خدمت دوستان
در مورد ميلگرد و تيراهن وارداتي از تركيه اطلاعاتي ميخواستم
دوستاني كه در اين مورد تجربه و اطلاعاتي دارن لطفا راهنمايي كنن
در مورد كيفيت
قيمتش نسبت به توليد داخل و چيني
بازار پسندي
و...
با تشكر از اساتيدي كه نظر ميدن

دانشمند
30-04-2014, 00:39
سلام اگر مشتری واقعی دارید میلگرد و لوله ساخت کارخانجات روستاوی متالورگیکال گرجستان رو میتونم در اختیارتون بزارم کیفیت و قیمت از ترکیه خیلی بهتره . فقط اگه مشتری واقعی دارید در خدمتیم . یک نوع هم دارم میلگرد شیشه ای که در حال حاضر مراحل آزمایش استاندارد رو تو ایران طی میکنه . ۰۰۹۹۵۵۶۸۸۵۰۰۵۸---۰۰۹۹۵۵۵۸۲۸۲۰۲۰

alpai
30-04-2014, 15:38
سلام اگر مشتری واقعی دارید میلگرد و لوله ساخت کارخانجات روستاوی متالورگیکال گرجستان رو میتونم در اختیارتون بزارم کیفیت و قیمت از ترکیه خیلی بهتره . فقط اگه مشتری واقعی دارید در خدمتیم . یک نوع هم دارم میلگرد شیشه ای که در حال حاضر مراحل آزمایش استاندارد رو تو ایران طی میکنه . ۰۰۹۹۵۵۶۸۸۵۰۰۵۸---۰۰۹۹۵۵۵۸۲۸۲۰۲۰
با سلام و تشكر
جناب مازيار در واقع به ما پيشنهاد واردات ميلگرد از تركيه از طرف يكي از دوستان در تركيه شده ايشون از تركيه به آمريكاي شمالي و دبي و قطر و الجزاير صادرات دارن و گفتن اگر در ايران اگر صرفه اقتصادي داشته باشه وارد كنيم

alpai
01-05-2014, 15:49
up

saied
02-05-2014, 04:20

دوست عزیز
با تشکر در مورد انطباق با استاندارد en, gost ,dinوهمینطور اندازه مفتول ها توضیح ارائه فرمایید.
علاوه بر آن آنالیز قیمت شامل کرایه حمل ، گمرکی وسایر هزینه ها اگر اطلاعاتی در اختیار دارید درج فرمایید .(همانطوریکه اطلاع دارید مالیات ارزش افزوده در سال 1393 مقداری افزایش یافته است) . با تمام این تفاصیل قیمت تمام شده فولاد گرجستانی در تهران با در نظر گرفتن نرخ روز تسعیر دلار نباید از محصول مشابه داخلی بیشتر باشد.

دانشمند
02-05-2014, 15:46
دوست عزیز
با تشکر در مورد انطباق با استاندارد en, gost ,dinوهمینطور اندازه مفتول ها توضیح ارائه فرمایید.
علاوه بر آن آنالیز قیمت شامل کرایه حمل ، گمرکی وسایر هزینه ها اگر اطلاعاتی در اختیار دارید درج فرمایید .(همانطوریکه اطلاع دارید مالیات ارزش افزوده در سال 1393 مقداری افزایش یافته است) . با تمام این تفاصیل قیمت تمام شده فولاد گرجستانی در تهران با در نظر گرفتن نرخ روز تسعیر دلار نباید از محصول مشابه داخلی بیشتر باشد.
حمل و قیمت درب کارخانه رو با استانداردهای کارخانه واستون ایمیل میکنم ولی از قیمت گمرک ایران خبر ندارم لطفا آدرس ایمیل بگذارید .

saied
02-05-2014, 16:23
جناب دانشمند
با سلام
برایتان پیغام خصوصی گذاشتم .
با تشکر فراوان

alpai
04-05-2014, 12:47
up

alpai
31-05-2014, 21:47
up