PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل یورو با ریال مبادله ای ایران

mahdi77
21-04-2014, 21:37
سلام

دوستان ما آمادگی داریم تا هر مقدار که یورو میخواهید را در سیتی بانکهای کشورهای خارجی مانند آلمان، امارات و ... برایتان تأمین نمائیم و در ایران با ریال به نرخ مبادله ای پولشان رو پرداخت نمائیم.

درخدمتیم

rampage
21-04-2014, 21:46
خرید و فروش ارز جز مصادیق پولشویی هستش و به سختی پیگیری می کنن . از بابک زنجانی که گنده تر نیستن .مثل نبات می گیرن می برن یک جایی .....

mahdi77
21-04-2014, 22:07
ممنون از پیامتون

ولی به این کار که یک تاجر میخواد ارز از ایران خارج نکنه و کالا وارد کنه و از طرفی با پول خودش کار می کنه و دوست داره که در اروپا یورو دریافت کنه و بیخود پول مملکتمون خارج نکنه نمی گن پولشویی!!! با این کار داره خدمت می کنه برادر!

دوستان دیگه هم نظرشون رو بگًن ممنون میشیم. لطفا اگر اطلاع دقیق دارند نظر بدهند.
ممنون

دانشمند
21-04-2014, 22:30
خرید و فروش ارز جز مصادیق پولشویی هستش و به سختی پیگیری می کنن . از بابک زنجانی که گنده تر نیستن .مثل نبات می گیرن می برن یک جایی .....
چه ربطی به پولشویی داره ؟ تاجر با اینهمه مشکلات و قیمتهای بالا پایین با ترس استرس جنس رو صادر میکنه بعد باید خدا خدا کنه تا وقت تسویه حساب با ایران دلار ثابت بمونه تازه باید یه راهی پیدا کنه واسه انتقال پول هزینه کمتر بده برادر من .

دانشمند
21-04-2014, 22:34
سلام

دوستان ما آمادگی داریم تا هر مقدار که یورو میخواهید را در سیتی بانکهای کشورهای خارجی مانند آلمان، امارات و ... برایتان تأمین نمائیم و در ایران با ریال به نرخ مبادله ای پولشان رو پرداخت نمائیم.

درخدمتیم

سلام همکار محترم اول منظور از سیتی بانک چی هستش ؟ در ثانی دائمی این کانال بازه ؟

rampage
21-04-2014, 23:11
چه ربطی به پولشویی داره ؟ تاجر با اینهمه مشکلات و قیمتهای بالا پایین با ترس استرس جنس رو صادر میکنه بعد باید خدا خدا کنه تا وقت تسویه حساب با ایران دلار ثابت بمونه تازه باید یه راهی پیدا کنه واسه انتقال پول هزینه کمتر بده برادر من .

شما برین تو سایت بانک مرکزی یا از کسانی که تو اداره پولشویی هستن بپرسین بهتون راهنمایی می کنن .
این چیزی هم که شما می گین فرق داره : شما خرید و فروش یک محصول رو می گین اما من خرید و فروش ارز رو گفتم . لطف کنین دوباره پست من رو بخونین . ایشون هم گفتن یورو می دن و ریال می گیرن . شما جنسی این وسط می بینین که خرید و فروش بشه ؟

ممنون از پیامتون

ولی به این کار که یک تاجر میخواد ارز از ایران خارج نکنه و کالا وارد کنه و از طرفی با پول خودش کار می کنه و دوست داره که در اروپا یورو دریافت کنه و بیخود پول مملکتمون خارج نکنه نمی گن پولشویی!!! با این کار داره خدمت می کنه برادر!

خیلی ممنون از این تاجران زحمت کش . واقعا خسته نباشن . شما پست دادین هر کس می خواد یورو بگیره و ریال بده . از کدوم جنس صحبت کردین؟
لطفا اگر اطلاع دقیق دارند نظر بدهند.
ممنون

عموی بنده از روسای پولشویی یکی از بانک ها هستند و با استناد کامل به شما گفتم
شما اگر از قوانین و مقررات اطلاع ندارین نمی تونین با همین نگاه هم به بقیه نگاه کنین .
جدا از همه اینها همه دوستان آزاد هستند کاری رو که دوستان انجام بدن .صلاح مملکت خویش خسروان دانند .

binalood2
22-04-2014, 00:15
سلام
اقاي عليپور راست ميگه
تنها راه قانوني از طريق شوراي پول و اعتبار هستش
اونم به اين وصرت كه كسي كه يورو نياز داره از شورا كد مخصوص بگيره و بعد از طريق افرادي كه توانايي دارن پولشونو تهيه كنن

الان دوستان من تو تهران اين كار رو دارن انجام ميدن
به صورت كاملن قانوني و ارقام خيلي مناسب
و واريز يورو به صورت اكانتي هستش به صورت رمز اول و رمز دوم

دوستان مواظب باشيد تو تله و مشكلات نيوفتيد اين حرف رو كلي گفتم منظور خاصي هم نداشتم دوستان هم ناراحت نشن

mahdi77
22-04-2014, 08:38
ممنون از نظرات همه دوستان
مي دونم كه دوستان نيت خير دارن و راهنمايي هاشون برايمون ارزنده است. آقاي بينالود همكاران ما دقيقاًاز طريق مراحل قانوني مطابق با كشورخودمون اين كار رو مي كنن و همه اين كارها از طريق يك صرافي مطمئن صورت مي گيرد. الان اين دوستان حدود 2 سال هست كه دارن اين فعاليت رو انجام مي دهند و مشكلي هم ندارند و دارن قانوني كارشون رو انجام مي دهند.

آقاي بينالود گرامي دقيقاً دوستان ما هم مانند دوستان شما دارند تو تهران همين كار شما رو انجام مي دهند و واريز پول براي آنها به صورت اكانتي است!!!

در جواب آقاي ميرزايي بايد بگم city bank به بانكهاي درجه 1 و مهم شهرهاي مختلف تو هر كشوري مي گن كه قادر به فعاليت در زمينه انتقال ارز و دادو ستدهاي مالي بين المللي هستند.
در مورد سؤال دومتون هم مطمئن نيستم كه هميشگي باشه.

در خدمتم

Client
22-04-2014, 10:31
دوست عزیز
جمله اخباری شما مبهم است. لطفا بفرمایید یورو را به نرخ مبادله ای می خرید یا می فروشید/
اگر فروشنده هستید ما خریداریم.

mahdi77
22-04-2014, 11:06
سلام

عرض كردم يورو رو به نزخ مبادله اي مي فروشيم.كاملاً قانوني و از مجاري رسمي

Client
22-04-2014, 15:12
ممنون از نظرات همه دوستان
مي دونم كه دوستان نيت خير دارن و راهنمايي هاشون برايمون ارزنده است. آقاي بينالود همكاران ما دقيقاًاز طريق مراحل قانوني مطابق با كشورخودمون اين كار رو مي كنن و همه اين كارها از طريق يك صرافي مطمئن صورت مي گيرد. الان اين دوستان حدود 2 سال هست كه دارن اين فعاليت رو انجام مي دهند و مشكلي هم ندارند و دارن قانوني كارشون رو انجام مي دهند.

آقاي بينالود گرامي دقيقاً دوستان ما هم مانند دوستان شما دارند تو تهران همين كار شما رو انجام مي دهند و واريز پول براي آنها به صورت اكانتي است!!!

در جواب آقاي ميرزايي بايد بگم city bank به بانكهاي درجه 1 و مهم شهرهاي مختلف تو هر كشوري مي گن كه قادر به فعاليت در زمينه انتقال ارز و دادو ستدهاي مالي بين المللي هستند.
در مورد سؤال دومتون هم مطمئن نيستم كه هميشگي باشه.

در خدمتم

دوست عزیز
citi bank نام یک بانک معتبر و مشهور امریکایی است که در همه کشور ها شعبه دارد.
و کلمه عام نیست که به بانکهای درجه یک و مهم شهرهای مختلف اطلاق بشود.
و شهرداری از نام همین بانک کپی برداری کرده است و بانک شهر را با ترجمه city bank راه اندازی کرده است.(که خود حدیث مفصلی است چرا که هرگز نام ها ترجمه نمی شوند . ولی در ایران آقایان نام ها را بر خلاف قانون ترجمه می کنند. مثلا بانک کردشگری در انگلیسی و در فارسی باید بانک گردشگری باشد ولی آقایان به فارسی می گویند بانک گردشگری و به انگلیسی بهش می گویند tourism bank...) والخ

binalood2
22-04-2014, 17:17
اها
پس اگه به صورت اكانتي باشه مورد خاصي پيش نمياد

mahdi77
22-04-2014, 18:54
نه برادر گرامی
من درخدمتم
اگر کسی خواست و صاحب حساب توی یکی از این city bank ها بود به خصوص در امارات کافی هست پس از تأیید اکانت ایشان از جانب ما یورو رو به حسابش می ریزیم و مسدود می کنیم تا پول ما رو به ریال در ایران واریز کنه و پس از تأیید بانک داخلی یوروی واریز شده قابل برداشت می باشد.
در خدمتم

mahdi77
22-04-2014, 19:08
سلام
اگر حساب توی یکی از بانکهای bnp paribus ,و یا بانک بارکیلیس در دبی دارید ،لطف نمائید و اکانت صاحب حساب را برای ما بفرستید تا پس از تأیید از سوی ما نتیجه را جهت ادامه کار اعلام نمائیم.

با تشکر
مهدوی

محمد20
23-04-2014, 10:20
نه برادر گرامی
من درخدمتم
اگر کسی خواست و صاحب حساب توی یکی از این city bank ها بود به خصوص در امارات کافی هست پس از تأیید اکانت ایشان از جانب ما یورو رو به حسابش می ریزیم و مسدود می کنیم تا پول ما رو به ریال در ایران واریز کنه و پس از تأیید بانک داخلی یوروی واریز شده قابل برداشت می باشد.
در خدمتم
با سلام
آقای مهدی برای دلار هم میتونین این کار رو انجام بدین.

mahdi77
23-04-2014, 10:33
سلام صبح بخير

فعلاً فقط در مورد يورو اين اجازه را داريم در مورد دلار نمي شه .
در خدمتيم

mahdi77
23-04-2014, 21:43
up

mahdi77
24-04-2014, 15:32
up

mahdi77
25-04-2014, 21:02
سلام مجدد
تبادل یورو با ریال
از طریق city bank کشورهای امارات-سنگاپور-هنگ کنگ-آلمان-انگلیس

در خدمتیم بالای 100 هزار یورو

mahdi77
26-04-2014, 08:56
up

mahdi77
29-04-2014, 09:29
تبادل يورو در خارج از ايران با ريال

در خدمتم-بالاي 100 هزار يورو در دبي،سنگاپور،هنگ كنگ،آلمان، انگليس و...

شوییچی
17-05-2014, 21:45
پیغام خصوصی ارسال شد.203هزار یورو.

azari
18-05-2014, 00:44
باسلام بنده آذری ام دوست عزیز اگه دلار هم بفروشید من خریدار دارم خریدارمم بانگه هفته 10 پالت باقراردادیک ساله و اگه کار bهم انجام بدین مابازم خریدار از خارج از کشور داریم اگه دینار باطله هم موجود باشه 5تا10 خریدار دارم از ترکیه درصورت واقعیی بودن و اثبات کردن انجام کار بامن تماس بگیر09145248481 باتشکر.آذری