PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رشته فعالیت های قاب درج در کارت بازرگانی

بهزاد
21-04-2014, 09:35
ماده 5- فهرست رشته فعالیت خاص قابل درج در کارت بازرگانی:
( منظور از کتاب ، قانون مقررات صادرات و واردات که توسط سازمان توسعه و تجارت ایران منتشر میگردد و در سایت[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) .ir نیز قابل روئیت میباشد)
1- مواد غذایی،حیوانی،نباتی،آشامید نیفمحصولات وابسته ،نباتات و حیوانات زنده(قسمت های اول،دوم،سوم و چهارم کتاب )
2- مواد معدنی،سنگ،گچ،سیمان ،شیشه و پنبه نسوز، سنگها و فلزات گرانبها و مصنوعات وابسته( قسمت های 5 .13 -14 کتاب)
3- مواد شیمیایی،پلاستیک،داروئی و محصولات وابسته (قسمت های 6-7 کتاب)
4- چوب و کاغذ و مصنوعات وابسته (قسمت های 9-10 کتاب)
5- مواد نسجی و مصنوعات وابسته ( قسمت 11 کتاب)
6- وسایل نقلیه زمینی،هوائی،آبی،ماشین آلات راهسازی و استخراج معدن و قطعات مربوطه(قسمت های 17 و بخشی از فصل 84 کتاب)
7- برق، الکترونیک،مخابرات،ارتباطا ت مخابرات و ماشبن آلات و سایل و مصنوعات وابسته (قسمت 16 کتاب)
8- فلزات معمولی و مصنوعات وابسته ( قسمت 15 کتاب)
9- آلات و دستگاهای اپتیک عکاسی،سینماتوگرافی دقت سنجی،ساعت سازی،موسیقی و قطعات مربوطه ( قسمت 18 کتاب)
10- پوست،چرم،پر،مو و مصنوعات وابسته (قسمت 8 و 12 کتاب)
11- اسلحه و مهمات ، اجزا و قطعات مربوطه (قسمت 19 کتاب)
12- اشیاء هنری، کلکسیون و عتیقه ( قسمت 21 کتاب)
13- ل.ازم ورزشی،اسباب بازی و قطعات مربوطه و مصنوعات موضوع قسمت 20 کتاب
14- حق العمل کاری
15- خدمات

golder
21-04-2014, 11:30
از این گزینه ها باید سه تا رو انتخاب کنیم؟

بهزاد
21-04-2014, 12:13
بله

golder
21-04-2014, 14:00
خیلی ممنون
منظور از مصنوعات وابسته این میشه که کسی که لباس وارد میکنه پارچه هم میتونه وارد کنه؟
من بخوام لوازم التحریر وارد کنم کدوم گروه رو باید مشخص کنم؟