PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری در زمینه واردات از عراق(((((فرصت استثنایی))))))

meysamt
20-04-2014, 14:34
سلام دوستان
تعدادی قبرستان ماشین در عراق پیدا کردم که ماشیناشونو با قیمت خیلی پایین بهم پیشنهاد دادن می خواستم بیارم ایران سازمان انرژی اتمی مجوز نداد گفت رادیواکتیو داره کسی میتونه کمک کنه یا راه حل پیشنهاد بده؟؟

alpai
20-04-2014, 15:48
سلام دوستان
تعدادی قبرستان ماشین در عراق پیدا کردم که ماشیناشونو با قیمت خیلی پایین بهم پیشنهاد دادن می خواستم بیارم ایران سازمان انرژی اتمی مجوز نداد گفت رادیواکتیو داره کسی میتونه کمک کنه یا راه حل پیشنهاد بده؟؟

با سلام دوست عزيز
ميشه بيشتر در باره جزئيات توضيح بدين
اينكه مقدار چقدره؟به چه صورت ميفروشن؟تفكيك شده و پرس شده يا...

meysamt
21-04-2014, 14:10
مقدار دقیقا مشخص نیست تقریبا 2000تن و فقط لاشه خودرو هستش پرس نشده کارهای پرس بارگیری حمل و فروش با خودمه اگه مجوز برای وارداتش گیر بیارم سرمایه برای بقیه کاراش موجوده

j.kh
06-06-2014, 02:05
سلام دوستان

*درود بر آقا میثم،
مشکل الان فقط سر مجوزاته!؟میشه بیشتر توضیح بدیـــــد؟فروشش رو خواستید که کجا انجام بدبد؟شاید بتونم کاری کنم!!

Davidrqn
09-04-2024, 13:05
How to reply to a topic? Maybe I'm not writing correctly? Need your help. Yours faithfully.

Robbac
12-04-2024, 01:46
Are there any of the moderators? I cannot create the first message. Yours faithfully.

vigjef
26-04-2024, 00:18
Интересно: согласование дизайн проекта размещения вывески ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) или проект информационной вывески ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Может быть полезным: МОСКОВСКИЕ ВЫВЕСКИ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) или проект рекламной конструкции ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Хорошее предложение: проект вывески ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Ещё можно узнать: Экзотика Аргентины и Бразилии ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) или как возбудить мужчину в постели ([Only Registered And Activated Users Can See Links])