PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از تامين كنندگان گازوييل و هيدروكربن

binalood2
16-04-2014, 17:28
به نام خدا

با سلام

از تمام دوستاني كه توانايي تامين دسته اول و بي واسطه هيدروكربن ايران گازوييل دي2 ايران و گازوييل عراق رو براي
مرزهاي ميلك و ميل 78 دارن تقاضا ميكنم قيمت و اناليز و نحوه فروش خودشونو قيد كنن
تو اين سايت من و چند نفر از دوستان هستيم كه مستقيم با مرز و مشتري افغاني در ارتباط
هستيم و توانايي فروش را داريم

لذا خواهشمندم دوستان كه واقعن توانايي دارن اينجا اعلام كنن .

لطفن قبل از اينكه قيمت و اناليز و نحوه تصفيه رو اعلام كنيد درخواست (نامه رسمي روي سربرگ شركت نكنيد. چون اين كار نه به درد شما ميخوره و به درد ما) فكر ميكنم بقيه دوستان
با نظر من موافق باشند.

با تشكر
مقدم(شركت بزرگ صنعت مهر بينالود)

mohsen2014
16-04-2014, 19:02
جناب مقدم عزیز آنالیز هیدروکربن براتون ارسال کردم اگه تو شرایط معامله که گفتم مشکل دارید بفرمایید ،ما بدون واسط و مستقیما از پالایشگاه هیدروکربن به شما میدیم که بدون واسط می باشد و مستقیما شما به پالایشگاه وصل میشید در زمینه گازوئیل عراق هم اگه بخواید تحویل خود اربیل بهتون میدیم و تحویل مرز میل و میلک و دوغارون و ... .

binalood2
16-04-2014, 19:33
سلام
ديروز ايميلتونو جواب دادم
چك كنيد ايميلتونو جواب بديد

اين پست رو گذاشتم كه هر كسي تواناي واقعي داره اعلام كنه
لطفن شما هم شرايط خودتونو اينجا اعلام كنيد كه بقيه دوستان هم بدونن و شايد انها هم بخوان با اناليز و شرايط شما

mohsen2014
16-04-2014, 19:39
ایمیل به بنده نرسیده جناب مقدم
شرایط ما به این صورت هست که برای فروش هیدروکربن
شما اول درخواست کتبی خود رو به ما میدید ما متعاقبا قرارداد فروش خود رو ارسال میکنیم ،قرارداد کاملا محضری انجام میشه هردوطرف باید تضمین بزارن حالا وجه نقد یا ضمانت نامه بانکی یا چک معتبر ،که فروشنده برای تحویل درست بار و به موقع بودن تحویل و خریدار برای پرداخت به موقع و تضمین صددرصدی خرید
بعد از این بارگیری انجام میشه و بعد از استعلام شماره ماشین و بارنامه توشط خریدار یا کارشناس خریدار در محل و تایید آن وجه نقدا به حساب پالایشگاه واریز میشه ،
یه روز کاری هم برای کارهای گمرکی طول میکشه
بار با خوشنامی میباشد

binalood2
16-04-2014, 20:38
ممنون

دوستان ديگه هركسي توانايي تامين داره اعلام كنه

binalood2
17-04-2014, 11:40
nmoghadam1385@gmail.com

اگه بتونيد همينجا جزييات و قيمت رو اعلام كنيد خيلي خوب ميشه

mahdi77
17-04-2014, 13:50
nmoghadam1385@gmail.com

منم موافق نظر آقای بینالود هستم. ا
گر بشه همه چیز رو همین جا بگین تا مطالب برای همه روشن باشه!!! آخه متأسفانه خود من توسط یکی از همین دوستان چند روزی سرکار بودم و آخرش یک عذر خواخی ساده نکرد!!! هر کی باشه شک می کنه!!! لطفاً شرایط بار و تحویل رو همین جا ذکر کنید.
دوستان من هفته بعد در مورد d2 دنبال فروشنده خوب هستم و انشاءالله بتونم کاری برای دوستان می کنم.
اگر میشه انالیز درخواستی خودتون و محل تحویل رو بدین تا روش کار کنیم.
موفق باشیذ

binalood2
17-04-2014, 13:58
سلام
گازوييل دي2 ايران يا هيدروكربن رو براي مرزهاي ميل 78 و ميلك و به 2صورت تصفيه در مرز و تصفيه بعد از گمرك مبدا پيگيري كنيد

براي هيدروكربن دانسيته بالاي 815 نباشه ( بين 805 تا 810 بهتر هستش )و رنگ هم نهايتن بين 0/5 تا 1 باشه و فلش هم 50تا55

محل تحويل هم مرز باشه بهتره

amitisarad
17-04-2014, 15:54
قيمت هيدروکربن با مشخصات زير، تحويل درب کارخانه 715 دلار مي باشد.تامين خوشنامي به عهده خود مشتري است.
flash point:50-55
density:810-815
sulphur=Max 0.5
color:1-1.5

binalood2
17-04-2014, 16:35
قيمت هيدروکربن با مشخصات زير، تحويل درب کارخانه 715 دلار مي باشد.تامين خوشنامي به عهده خود مشتري است.
sulphur=Max 0.5

سلام

اين هيدروكربن از چه مواد اوليه اي تهيه شده؟ ميتونيد بگيد بهم؟ از مواد پتروشيمي يا نه از مواد ديگه؟

در ضمن هر واحد توليدي خودش بايد خوشنامي داشته باشه وگرنه به سختي ميشه از يه خوشنامي ديگه براي پلمپ در گمرك استفاده كرد

binalood2
17-04-2014, 16:42
گر بشه همه چیز رو همین جا بگین تا مطالب برای همه روشن باشه!!! آخه متأسفانه خود من توسط یکی از همین دوستان چند روزی سرکار بودم و آخرش یک عذر خواخی ساده نکرد!!! هر کی باشه شک می کنه!!! لطفاً شرایط بار و تحویل رو همین جا ذکر کنید.
دوستان من هفته بعد در مورد d2 دنبال فروشنده خوب هستم و انشاءالله بتونم کاری برای دوستان می کنم.
موفق باشیذ

لطفن قيمت و نحوه تحويل و نحوه پرداخت پول براي گازوييل عراق تحويل ميلك رو اعلام كنيد ممنونم

mahdi77
17-04-2014, 20:13
لطفن قيمت و نحوه تحويل و نحوه پرداخت پول براي گازوييل عراق تحويل ميلك رو اعلام كنيد ممنونم

به روی چشم پس از اطمینان از فزوشندمون جواب شما رو می دم

rampage
17-04-2014, 20:41
sulphur=Max 0.5

قیمت بدون خوشنامی باید حدود ۶۰۰ باشه . خوشنامی های خصوصی که مشکل دارند باید دولتی بگیره خریدار که حدود ۲۰۰-۲۲۰ دلار هست که می شه 915 دلار درب پالایشگاه . حداقل ۶۰ دلار هم هزینه حمل حساب کنین می شه 975 دلار .به نظر شما می صرفه ؟

binalood2
17-04-2014, 21:31
دقيقن مسئله همينه
اما اگه سايت و توليدي خصوصي خودش خوشنامي گرفته باشه اونوقت قيمت خيلي پايينتر مياد . تمام حرف ما هم همينه كه دوستاني كه ميتونن و يا با سايتهاي توليدي در ارتباط هستن اطلاعات بدن به ما.

alpai
17-04-2014, 23:31
با سلام
قيمت گازوئيل عراق تحويل مرز ميل پ-خ شد
در صورت امكان برسي فرمائيد و نتيجه رو اعلام فرمائيد
با تشكر

Ehsan-Handels
19-04-2014, 09:28
سلام
گازوييل دي2 ايران يا هيدروكربن رو براي مرزهاي ميل 78 و ميلك و به 2صورت تصفيه در مرز و تصفيه بعد از گمرك مبدا پيگيري كنيد

براي هيدروكربن دانسيته بالاي 815 نباشه ( بين 805 تا 810 بهتر هستش )و رنگ هم نهايتن بين 0/5 تا 1 باشه و فلش هم 50تا55

محل تحويل هم مرز باشه بهتره

با سلام

با عرض معذرت جناب مقدم رنگ بار باید بین 1 تا 1/5 باشه چون این رنگ مورد تایید هستش . رنگ نیم تل یک به نظر شما تقریبا سفید نیست

mahdi77
19-04-2014, 10:02
سلام
d2 براي تحويل در بوشهر اماده بارگيري مي باشد.
860$

درخدمتم

amitisarad
19-04-2014, 10:06
سلام

اين هيدروكربن از چه مواد اوليه اي تهيه شده؟ ميتونيد بگيد بهم؟ از مواد پتروشيمي يا نه از مواد ديگه؟

در ضمن هر واحد توليدي خودش بايد خوشنامي داشته باشه وگرنه به سختي ميشه از يه خوشنامي ديگه براي پلمپ در گمرك استفاده كرد

مواد اوليه اش نفتا و روغن تصفيه و... است.

amitisarad
19-04-2014, 10:09
قیمت بدون خوشنامی باید حدود ۶۰۰ باشه . خوشنامی های خصوصی که مشکل دارند باید دولتی بگیره خریدار که حدود ۲۰۰-۲۲۰ دلار هست که می شه 915 دلار درب پالایشگاه . حداقل ۶۰ دلار هم هزینه حمل حساب کنین می شه 975 دلار .به نظر شما می صرفه ؟

قيمت خوشنامي بسيار متغير است.بستگي به صاحب خوشنامي دارد. از حدود 100-120 دلار است تا 220 دلار.اين مورد هيدروکربن براي کساني مناسب است که يا خودشان خوشنامي دارند يا خوشنامي با قيمت مناسب را پيدا کرده اند.

binalood2
19-04-2014, 19:21
مواد اوليه اش نفتا و روغن تصفيه و... است.

نفتاي ايران يا عراق؟

amitisarad
20-04-2014, 10:07
نفتاي ايران يا عراق؟

نفتاي عراق

FSG Shipping
21-04-2014, 19:05
با سلام
شرکت کشتیراین FSG آماده حمل بار شما تاجران محترم می باشد .
ضمنا دو کشتی 7 هزار و 12 هزار تنی در بندر آماده بارگیری برای شرق آسیا می باشند
شماره تماس 09191226282
اسکایپ:F.Rafie82
با تشکر
رفیعی

binalood2
21-04-2014, 21:26
نفتاي عراق
سلام اگه توليدي از نفتاي عراق باشه كه بدون خوشنامي هم ميشه صادرات كرد كافيه فقط موقع ورود نفتا عراق به صورت ورود موقت بياد بعد تبديل به هيدروكربن بشه و بعد فرستاد

شماره تلفنتونو برام به صورت خصوصي بزاريد

behin mojriyan sadid
22-04-2014, 11:08
nmoghadam1385@gmail.com

دوست عزیز همینطور که میدونی اعلام قیمت اینجا خیلی درست نیست.متاسفانه کسانی هستن که با این قیمتها بازار رو لوث میکنن و قیمتها رو خراب.تازه توانایی تامین مواد رو هم ندارن.ممکنه دوستان زیادی باشن که اینجا توانایی تامین موارد ذکر شده رو داشته باشن اما بین همشون مرسوم هست که اول درخواست خودتون رو برای اون شرکتها بفرستید تا بشه قیمت و انالیز رو براتون بفرستند.....به هر حال اگه دوست داشتید و مایل به همکاری بودید مشتقات نفتی و پتروشیمی داخلی و خارجی رو در صورت ارسال درخواست میتونم براتون تهیه کنم...از توجه شما سپاسگزارم

behin mojriyan sadid
22-04-2014, 11:17
موفق باشیذ

بله اگه همه دوستانی که اینجا بودن با اصول حرفه ای و اخلاقی کار میکردند درست بود..من قصد جسارت به کسی رو ندارم..اما همینطور که خودتون میفرمایید با این روش ما هم سر کار رفتیم..زمانی که قصد معامله ای رو داشتیم دوستانی بودند که با نگاه به لیست قیمتها قیمت پایین تری رو دادند و بعد از یکی دو هفته که یک پا در هوا بودیم دیگه جواب ایمیل ها رو هم ندادند و یا عذر خواهی هم نکردند..فکر نکنم زدن یک ایمیل از طرف شرکت خریدار یا اون واسط خیلی سخت باشه..

binalood2
22-04-2014, 15:20
دوست عزیز همینطور که میدونی اعلام قیمت اینجا خیلی درست نیست.متاسفانه کسانی هستن که با این قیمتها بازار رو لوث میکنن و قیمتها رو خراب.تازه توانایی تامین مواد رو هم ندارن.ممکنه دوستان زیادی باشن که اینجا توانایی تامین موارد ذکر شده رو داشته باشن اما بین همشون مرسوم هست که اول درخواست خودتون رو برای اون شرکتها بفرستید تا بشه قیمت و انالیز رو براتون بفرستند.....به هر حال اگه دوست داشتید و مایل به همکاری بودید مشتقات نفتی و پتروشیمی داخلی و خارجی رو در صورت ارسال درخواست میتونم براتون تهیه کنم...از توجه شما سپاسگزارم

با سلام
خوب من از كجا بدونم كه شما واقعن ميتونيد و توانايي تامين داريد؟
حداقل اگه كسي قيمت بده بر اساس قيمتش ادم درخواست ميده حالا يا طرف ميتونه واقعن بده يا نه دروغ گفته
اما تا وقتي قيمت نده كسي و اناليز بارش رو هم معرفي نكنه كه نميشه كاري كرد

من خيلي زياد درخواست براي افراد مختلف دادم همشونم يا نتونستن بدن يا يه قيمت كذايي دادن

شما اگه واقعن ميتونيد تامين كنيد قيمت و اناليز بدين

mahdi77
22-04-2014, 15:34
سلام
d2 براي تحويل در بوشهر اماده بارگيري مي باشد.
860$

درخدمتم

2349
آناليز d2 ايران براي تحويل در بوشهر تقديم شد. در خدمتم

IMANAHORA
22-04-2014, 17:07
iman0497@ yahoo.com درخواست LOIخود را ارسال نمایید تا با شما در این خصوص تماس گرفته
تحویل در گمرک تهران و کرایه حمل تا مرز بر عهد کارگزاری
میزان قرارداد بیش از100000 تن
تحویل روانه 23 تریلر
تخفیف در هر تن بین10 تا 15دار

binalood2
22-04-2014, 17:42
iman0497@ yahoo.com درخواست LOIخود را ارسال نمایید تا با شما در این خصوص تماس گرفته
تحویل روانه 23 تریلر

سلام
قيمتت چند هستش؟

binalood2
22-04-2014, 19:01
گازوییل دی تو ایران تحویل مرز میلک و میل 78 925 دلار
09370157577

سلام
شما قيمت خريد و فروش گازوييل در مرز ميلك و ميل 78 رو داريد؟؟؟؟

اگه داريد اعلام كنيد كه چند هستش و ايا اين قيمتي كه شما داديد به صرفه هستش يا نه؟؟؟؟

rampage
24-04-2014, 23:40
تحویل روانه 23 تریلر

مگر چقدر سود کشیدن که ۱۵ دلار تخفیف میدن . ضمن اینکه مگر ۱۰۰ هزار تن الکیه همین طور تولید کنند و قرارداد ببندن ؟

binalood2
25-04-2014, 20:48
سلام
من جوابتونو تو خصوصي دادم اقاي ايمان اهورا
اين مقدار حجمي كه نوشتيد رو كسي نميتونه قرارداد ببنده
حالا كاري به تولبد شدن يا نشدنش هم نداريم
در روز 20تا ماشين هم بشه فرستد براي مرز نهايتن ميشه 5000تا 5500تن در ماه
و نهايتن 60هزار تن در سال
اون رقم يه رقم كذايي هستش و هيچ تاجري نمياد ببنده اون رقم رو

بعد معمولن قرارداد با فروشنده بسته ميشه و اگه قرار باشه كاميونها تو مرز تحويل داده بشه از سمت فروشنده اقاي فروشنده بايد ضمانت بده
كارگزارها اين وسط فقط حق كارگزاريشونو ميگيرن و ميرن كنار
هيچ خريداري نمياد با كارگزاري قرارداد ببنده واسه تحويل بار

A.A2000
26-04-2014, 23:20
مشتقات نفتی روسیه با بهترین قیمت.
گازوییل d2 770$
و...
مشتقات نفتی ایران ، عراق هم موجود هست.

binalood2
15-05-2014, 15:07
up

abbas.joudaki
15-05-2014, 15:45
nmoghadam1385@gmail.com

گروه بازرگانان بین المللی(عج)
موارد درخواستی شما را دارا میباشد
در تناز بالا فقط
تماس بگیرید
با احترام
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
09165198836

ali55
15-05-2014, 19:54
سلام دوست عزيزتيم ماتوانايي تامين ازعراق وايران روداره شركت شماقادربه تامين مالي خريدهست؟اكرهست به جه صورت باماهمكاري ميكنيد؟‎ ‎

binalood2
15-05-2014, 20:14
سلام دوست عزيزتيم ماتوانايي تامين ازعراق وايران روداره شركت شماقادربه تامين مالي خريدهست؟اكرهست به جه صورت باماهمكاري ميكنيد؟‎ ‎

سلام
بله قادر به تامين هستيم
شما شرايط فروش اناليز و قيمت محصول رو بگو به ما

شما هيدروكربن تامين كن بديد به ما پولشو بگيريد اين شرايط همكاري ما هستش
:rolleyes:

نه شما شرايط فروشت رو به ما اعلام كن با اناليز محصولت و قيمت

binalood2
04-06-2014, 19:47
up

hamed_
06-08-2014, 05:30
تامین هیدروکربن با مجوز صادرات
تامین گازوییل d2

binalood2
06-08-2014, 09:10
سلام به دوستان

احتمالن و انشالا تا اوايل ماه مهر من به جمع توليدكنندگان يا فروشندگان دسته اول محصولات سوختي وارد ميشم
تمام زحمت هامون نتيجه داد

mahdi77
06-08-2014, 15:50
ايشاالله كه نتيجه خوبي داشته باشه-موفقتر باشيد:wink:

محمدرضارضایی
06-08-2014, 21:13
خریدار گازوئیل d2 در آبهای آزاد هستم ، گازوئیل با قیمت واقعی و عملیاتی اگر کسی داره حتی در نزدیکی فجیره ، عجمان و راس الخیمه و شارجه ، حاضر به عقد قرارداد خرید ماهیانه نیز هستم .
نیاز به مدارک جهت سوخت تحویلی ندارم البته اگر با مدرک و قیمت مناسب باشه ، 100% خریدارم.
لطفا شرایط و قیمت و محل تحویل خود را به آدرس traderezaei@gmail.com ارسال بفرمائید .

محمدرضارضایی
06-08-2014, 21:24
سلام ، من خریدار گازوئیل D2 در آبهای خلیج با مجوز صادرات اماراتی و بدون آن میباشم ، در صورت امکان با بنده تماس بگیرید . پرداخت وجه با دو روش تائیدیه صرافی و یا پارت به پارت بصورت نقدی میباشد . تناژ مناسب دارید لطفا اعلام بفرمائید .
البته با عرض پوزش لازم است یادآوری کنم در صورت ارتباط مستیقیم با فروشنده و یا در صورتیکه خود فروشنده مستقیم هستید مرتبط شوید زیرا زمان و عمر انسانها با ارزش تر از آن هست که صرف بارهای تخیلی گردد .
. traderezaei@gmail.com

محمدرضارضایی
06-08-2014, 21:29
قیمت ها نجومی هستن ، واقعا بروکرها چه تصوری از معاملات دارند ؟ روی تناژ صادرات یک دلار در هر تن هم برای یک کارگزار نرخ بسیار بالائی هست . بنده بار با مدارک کامل بصورت حواله و پرداخت مستقیم 10درصد وجه به پالایشگاه ، و تسویه بعد از دریافت حواله و صدور مجوزات 840 آماده تحویل در بندر عباس دارم . پس خواهش میکنم بیش از این موضوع سوخت را تخیلی و خیال پردازانه جلوه ندهید .

oil trader
07-08-2014, 12:58
با سلام.
دقیقا مورد نیازتان چیست:
تناژ ، تو کشتی یا تو تانک فجیره، یا فوب ، مدرک و...
خریدار ایرانیه یا خارجی (یعنی با بانک ایران میتونه کار کنه) یا بانک تو دوبی کار میکنه
نحوه پرداخت صرافی ، پرداخت به پالایشگاه و...

جزییات را لطفا ایمیل نمایید تا آفر مربوطه در صورت وجود خدمتتان ارسال شود.

hamed_
07-08-2014, 20:48
با سلام
تماس 0914156525

Ehsan-Handels
15-08-2014, 21:31
قیمت ها نجومی هستن ، واقعا بروکرها چه تصوری از معاملات دارند ؟ روی تناژ صادرات یک دلار در هر تن هم برای یک کارگزار نرخ بسیار بالائی هست . بنده بار با مدارک کامل بصورت حواله و پرداخت مستقیم 10درصد وجه به پالایشگاه ، و تسویه بعد از دریافت حواله و صدور مجوزات 840 آماده تحویل در بندر عباس دارم . پس خواهش میکنم بیش از این موضوع سوخت را تخیلی و خیال پردازانه جلوه ندهید .

با سلام خدمت شما برادر عزیز

بابت هزینه کارگزاری باید بگم کار تجارت خصاصت بر ننمیداره .

هزیزه کارگزاری هر تن ده دلار هستش . سابقه کاری اینجانب در حدود هفت سال می باشد . نمی دانم با یک دلار ....

دیار
18-08-2014, 18:50
من با نظر دوست فروشنده موافق بودم خوب خریدار چیزی میخواد درقالب درخواست کتبی اعلام کنه
یا قرار جلسه حضوری در دفاتر فروشنده یا خریدار وگرنه دنبال قیمت و چیزهای دیگه باشه فعلا باید تو نوبت باشه چون کسی که فروشنده هست خودش خریدار هم داره گه گاهی احتمال داره بارش اضافه در بیاد تا به بقیه اعلام کنه
من خودم فروشنده نیستم ولی وصل به فروشنده واقعی هیدرو کربن هستم
هر هفته 13 تا ماشین میتونه بده با بهترین آنالیز تحویل مرز میلک قیمت 960 دلار تعجب هم نکنید قیمت بالا رفته
درصورت تمایل درخدمتیم
با تشکر

binalood2
18-08-2014, 19:09
درسته قیمت بالا رفته
اما نه اون مقدار

haman716
18-08-2014, 19:22
دوستانی که میخوان سوخت از مرز میل 78 بفرستن افغانستان در جریان باشن که از چند روز قبل فقط بنزین a80 و گازوییل با فلش حداقل L62 و سولفور زیر 0.5% در گمرک نوبت دهی میشه برای خروج و بقیه سوختها به هیچ عنوان حتی نوبت دهی نمیشه و حتی در صورت نوبت دهی قاچاق ممکنه قاچاق محسوب بشه
قیمت گازوییل با این انالیز حدودا بالای 980 دلار تا مرز در میاد
کسانی که واقعا میخوان سوخت بخرن واقعا توجه کنن که متضرر نشن
موفق باشید

ARTAN
02-09-2014, 16:18
سلام
لطفاً درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمائید.

sales@artanshimi.com

با تشکر
پتروپالایش آرتان شیمی

binalood2
02-09-2014, 22:18
سلام
لطفاً درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمائید.

sales@artanshimi.com

با تشکر
پتروپالایش آرتان شیمی

سلام
بنده درخواستمو ارسال كردم
اما قيمتهاي شما خيلي نجومي بود

amardteam
07-09-2014, 19:39
با سلام
کلیه تامین کنندگان دست اول و اصلی و تولیدکنندگان
سوخت دیزل خریدار داریم
تناژ بسیار بالا
کسانی که توانایی تامین دارند اعلام بفرمایند

oil trader
08-09-2014, 11:26
واسه کجا؟

derbak
08-09-2014, 11:53
با سلام دوست عزیز گروه ما توانایی تامین هر کونه مشتقات نغتی را از ایران و روسیه دارا میبیاشد در صورت تمایل جنابعالی با ما تماس بگیرید 09362009179 محمدی

amardteam
08-09-2014, 14:17
با سلام دوست عزیز گروه ما توانایی تامین هر کونه مشتقات نغتی را از ایران و روسیه دارا میبیاشد در صورت تمایل جنابعالی با ما تماس بگیرید 09362009179 محمدی

واسه کجا؟

سلام
برای افغانستان مشتری داریم.
تحویل داخل کشور افغانستان
اطلاع دهید

arvin
11-09-2014, 01:15
سلام
هیدرو کربن با آنالیز
density:810-820
sulphur=Max 0.3
قیمت تحویل مرز میلک یا میل 78 900 دلار موجود است.
تسویه پس از صدور cmr در گمرک اصفهان میباشد.
فقط برای مدتی محدود موجود است.
اگر خواستید درخدمتم...ایمیل بدید تا قرارداد و آنالیز رو براتون ارسال کنم.
09374303900
اسماعیلی

derbak
13-09-2014, 19:00
سلام دوست عزیز اگر واقعا خریدار داری مطمئن ترین شخص ایشون هستند 09358238171 اقای روشن بگو از طرف محمدی شیراز

m.yousefi@gmail.com
07-12-2014, 16:27
سلام
یه مشتری دارم که هفته ای 500 تن LPG تو هرات می خواهد قرار داد یه ساله هم می بنده رو ا ین موضوع می تونید با هم همکاری داشته باشیم؟ خصوصا رو حملش
با تشکر
مهدی یوسفی
m.yousefi@gmail.com

Petus
04-02-2015, 12:56
سلام به همه عزيزان
ما تامين كننده اصلي و بدون واسطه براي بنزين a92 ايران و گازوييل l62 روسيه و گازوييل d2 صادراتي ايران هستيم با قيمت رقابتي
هر يك از سروران گرامي تمايل داشته باشند ايميلي به بنده بزنند و موضوع ايميل رو درخواست آناليز نفتي عنوان كنند در اولين فرصت براشون آناليز ارسال خواهد شد.
تاريخ ارسال: چهارشنبه 15 بهمن 1393

fahim
04-02-2015, 13:18
مشکل اینجا ست که خیلی از این اقایون که اینجا تشریف دارن فقط در حد حرف هست درخواستشون اگر جدی هستید تماس بگیرید جلسه بزارید هر اطلاعاتی که قرار میگیره باز طرف خریدار یه اطلاعات دیگه میخواد

در هر صورت اگر کسی درخواست صادراتی دار و حتی داخلی چه مازوت و چه دی ۲ با بنده تماس بگیره بدون واسطه و مستقیم براتون اقدام میشه

۰۹۱۲۶۵۴۴۸۸۵

فهیم

oil trader
09-02-2015, 12:37
من چندبار تو این فوروم گفتم مشکل اکثرا آفرها اینه که ، بروکر بدون اینکه قیمت بده و روش پرداختش رو بگه (در واقع یعنی بروکر خودش هم اطلاع نداره !! ) درخواست ال او آی میده!!!!:dry::excl:

supplier
12-02-2015, 13:26
با سلام و احترام
خدمت کاربران عزیز
پیشنهاد میشود اگر محموله حقیقی مجاز دارید یا بصورت بروکر فعالیت میکنید و دارای مشتری حقیقی در زمینه های زیر هستید با ایمیل زیر مکاتبه کنید.
نفت خام عراق-نیجریه-عمان-...
هیدروکربن سبک-هیدروکربن سنگین(گازوئیل-عراق-ایران-روسیه ...)
مازوت
LPG
گاز طبیعی شور و شیرین
و سایر محصولات پتروشیمی و شیمیایی
جهت تامین مصارف داخلی و صادرات به کشورهای مختلف شما نیز می توانید در کناز ما باشید.
با این ایمیل مکاتبه کنید: mpci.asia@yahoo.com
شرکت شیمی صنعت (MPCI)

Sohrab karimi
26-10-2015, 14:39
به نام خدا

با سلام

از تمام دوستاني كه توانايي تامين دسته اول و بي واسطه هيدروكربن ايران گازوييل دي2 ايران و گازوييل عراق رو براي
مرزهاي ميلك و ميل 78 دارن تقاضا ميكنم قيمت و اناليز و نحوه فروش خودشونو قيد كنن
تو اين سايت من و چند نفر از دوستان هستيم كه مستقيم با مرز و مشتري افغاني در ارتباط
هستيم و توانايي فروش را داريم

لذا خواهشمندم دوستان كه واقعن توانايي دارن اينجا اعلام كنن .

لطفن قبل از اينكه قيمت و اناليز و نحوه تصفيه رو اعلام كنيد درخواست (نامه رسمي روي سربرگ شركت نكنيد. چون اين كار نه به درد شما ميخوره و به درد ما) فكر ميكنم بقيه دوستان
با نظر من موافق باشند.

با تشكر
مقدم(شركت بزرگ صنعت مهر بينالود)

سلام جناب .من میتونم هر حجمی و هر انالیزی که بخوایدو براتون تامین کنم مستقیم و با قیمت مناسب..شرکت فجر صنعت شیراز مهدس کرینی ۰۹۲۱۱۹۲۸۹۴۸

Sohrab karimi
26-10-2015, 14:39
مهندس کریمی

naser.
01-11-2015, 13:05
سلام خوبید
بنده توان تامین مستقیم گازوئیل عراق رو دارم با قیمت به روز
009647502362652
09332086739(تلگرام و ایمو و..)

فرستاده شده از GT-N7100ِ من با Tapatalk

javdan
08-11-2015, 11:01
گروه معاملات مشتقات در واتس آپ
با هدف انجام معاملات و مراودات تجاری در حوزه نفت و پتروشیمی و مشتقات مربوطه

مشحصات و حوزه کاری خود را به این شماره ارسال نمایید

09305935588

samrand84
29-08-2018, 02:41
وقت بخیر
فروش محصولات نفت و گاز
D2، JP54، D6، EN590، MAZUT، قیر
لیست قیمت و شرایط فروش . در کانال تلگرام

Telegram: Join Group Chat ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خوشحال میشیم افتخار بدید عضو کانال شوید . با تشکر