PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال خیلی مهم در مورد صادرات

meysamt
06-04-2014, 18:35
سلام
چند روز دیگه صادراتی به ارزش 100ملیون به عراق داریم.

آیا پس از ترخیص از ایران باید هزینه های واردات به عراق رو هم پرداخت کنیم؟
ممنون

binalood2
06-04-2014, 19:49
سلام
هزينه هاي واردات عراق رو بنداز به گردن خريدار عراقي
چون اونا خودشون بهتر بلدن با هم كنار بيان

karpira
06-04-2014, 21:46
سلام برای مشاوره میتوانید تماس بگیرید 09112769126 خوشحال میشویم بتوانیم کمکی برای تجارت شما بکنیم

بهزاد
07-04-2014, 09:42
بستگی به نوع قرارداد داره. شما جنس فروختی بعد نمیدونی حیطه وظایف و مسئولیتت تا کجاس؟ نوع قرارداد این مسئله رو تعیین میکنه. خیلی حرفتون خامه

meysamt
08-04-2014, 22:32
بله تمام مسئولیتاش با خودمه یعنی از ساخت تا نصب و اجرا میشه گفت پیمان کاریشو گرفتم سوال اصلا قسمت گنگی نداره من پرسیدم برای صادرات(حالا هر زمینه ای) باید مالیات و هزینه های واردات به عراق رو هم پرداخت کنم یانه؟

بهزاد
09-04-2014, 09:23
بله تمام مسئولیتاش با خودمه یعنی از ساخت تا نصب و اجرا میشه گفت پیمان کاریشو گرفتم سوال اصلا قسمت گنگی نداره من پرسیدم برای صادرات(حالا هر زمینه ای) باید مالیات و هزینه های واردات به عراق رو هم پرداخت کنم یانه؟
ُسوالتون ناقص بود. هنوزم کامل توضیح ندادید.
اما شما اگر میخواید که کار پیمانکاری انجام بدید باید تامین موادش رو هم بر عهده گرفته باشید. در این شرایط یا از خود عراق میخرید و یا از ایران میبرید. اگه از ایران ببرید مسئولیت ترخیصش با خودتونه