PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع یه کاره زود بازده و پر در آمد با سرمایه زیر 15 میلیون تومان

baklava_turk
17-02-2014, 19:12
سلام دوستان ...یه ایده دارم واسه کسانی که میخواهند با سرمایه کم اما انرژی بالا کسب در آمد خوب کنند اگر از دوستان کس دیگه ای هم ایده ای داره اینجا به اشتراک بگذارد .....لطفا....baklava.saeed@gmail.com

bahrami1678
18-02-2014, 17:11
سلام دوستان ...یه ایده دارم واسه کسانی که میخواهند با سرمایه کم اما انرژی بالا کسب در آمد خوب کنند اگر از دوستان کس دیگه ای هم ایده ای داره اینجا به اشتراک بگذارد .....لطفا....baklava.saeed@gmail.com
سلام دوست عزیز
میشه لطفا ایده ای که دارید رو بفرمایید
ممنون میشم

ali852
18-02-2014, 21:27
اگه امکانش هست بفرمایید ایده شما چیه ؟
با تشکر

hamed14436
19-02-2014, 11:47
سلام .دوست دارم از طرح شما اطلاع پیدا کنم .
متشکرم.

Saeed.MD
19-02-2014, 11:57
سلام
دوست عزیز یک انتقاد از شیوه ی ایجاد تاپیک شما و بعضی از دوستان که این مدلی تاپیک باز میکنند
به نظر من یا تاپیک رو باز نکنید یا اگر باز میکنید کامل توضیح دهید که جریان چیه واقعا قسطی نوشتن مطالب توسط ذوستان رو درک نمیکنم
به نظرم ادمین سایت باید جلوگیری که از ایجاد اینگونه تاپیک ها
موفق باشید

haman716
19-02-2014, 12:11
من هم موافقم
به نظرم اینگونه مطالب و موضوعات که هیچ ربطی به موضوع تجارت نداره و غیر از اتلاف وقت کاربران و اعضای سایت و بی نظم کردن فروم هیچ دستاوردی نداره و اگر ادمین عزیز صلاح بدونن و جلوی این گونه مسائل رو بگیرن به نظرم برای اعتبار فروم هم بهتره

binalood2
19-02-2014, 13:30
دقیقن
منم موافقم
منم هرچی متن اول رو خوندم نفهمیدم منظور این اقا چیه
خوب اگه طرح داری بده اگه دنبال طرحی بگو
وگرنه 15میلیون واسه کار تو بازار و صادرات نیمیشه روش حساب کرد

اینجا هم دوستان دنبال یه جنس دسته اول برای فروش یا خریدن

baklava_turk
19-02-2014, 18:14
دقیقن
منم موافقم
منم هرچی متن اول رو خوندم نفهمیدم منظور این اقا چیه
خوب اگه طرح داری بده اگه دنبال طرحی بگو
وگرنه 15میلیون واسه کار تو بازار و صادرات نیمیشه روش حساب کرد

اینجا هم دوستان دنبال یه جنس دسته اول برای فروش یا خریدن
دوست عزیز
با احترام
اگر متوجه نشدید میتونستی ایمیل بزنی تا بیشتر توجیهت کنم نه اینکه برچسب ایده دزدی بهم بزنی :ph34r: دوست گرامی با کمتر از 15میلیون تومان هم میشود کار هایی کرد مهم صرف انرژی و مدیریت صحیح میباشد..اما اینکه چرا ایده رو اینجا مطرح نمیکنم ..اون هم دلایل خاص خودشو داره ...........(مثل لوث شدن) ... به هر حال برای دوستان گرامی که تمایل دارند با ایمیل baklava.saeed@gmail.com یا شماره 09143058439 تماس بگیرند

حاجي
20-02-2014, 15:27
توي رويا زندگي نبايدكرد