PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمل کالای 15 تا 20 کیلو از چین به ایران با حداقل هزینه

trader2012
15-02-2014, 15:02
با سلام خدمت دوستان ،
لطفا راهنمایی فرمایید ...

ما نیاز به دریافت یک بسته حدود 15 کیلو گرمی با ابعاد طول (70 سانت ) عرض (15 سانت ) ارتفاع ( 20 سانت ) از کشور چین به مقصد ایران به عنوان نمونه کالا می باشیم ...
از dhl استعلام کردیم حدود یک میلیون و 800 هزار تومان بدون گمرک بهمون اعلام هزینه کردند ...... راه ارزانتر به مانند حمل دریایی و یا ... وجود دارد؟ اگر وجود دارد هزینه تا چه حد کاهش می یابد؟
با تشکر

haman716
15-02-2014, 20:13
گارگو ماهان و ایران ایر و اگر هم با پستهای بین المللی میخواین بیارین با ارامکس بیارین از همه ارزونتر درمیاد

trader2012
17-02-2014, 14:26
گارگو ماهان و ایران ایر و اگر هم با پستهای بین المللی میخواین بیارین با ارامکس بیارین از همه ارزونتر درمیاد

با تشکر از راهنمایی ...

از کارگو ماهان هم قیمت گرفتیم چیزی حول و حوش همون قیمت dhl در میاد.....

matamashir
08-03-2014, 23:29
سلام
من کالای بالای پنجاه کیلو از چین کیلویی 30000 هزار تومن یک هفته ای تا تهران می تونم بیارم.
matamashir@gmail.com

amifna
09-03-2014, 10:53
برای ارسال بسته راه های زیادی وجود دارد اما اگر از طریق پست پیشتاز اقدام کنید به ازای نیم کیلو حدود 40-50 تومن هزینه داره البته این فقط در مورد ارسال به چین هست که خدودا 20 روز زمان میبره ، با tnt هم میتونید قیمت بگیریدکه ارسالش حدود 4 روز زمان میبره .

موفق باشید

road sea land transport
07-04-2014, 12:24
با سلام خدمت دوستان ،

ما نیاز به دریافت یک بسته حدود 15 کیلو گرمی با ابعاد طول (70 سانت ) عرض (15 سانت ) ارتفاع ( 20 سانت ) از کشور چین به مقصد ایران به عنوان نمونه کالا می باشیم ...
از dhl استعلام کردیم حدود یک میلیون و 800 هزار تومان بدون گمرک بهمون اعلام هزینه کردند ...... راه ارزانتر به مانند حمل دریایی و یا ... وجود دارد؟ اگر وجود دارد هزینه تا چه حد کاهش می یابد؟
با تشکر

با سلام
دوست عزیز ما کارگزار ایران ایر هستیم و میتونیم بارتون رو کمتر از یک هفته و با کمترین هزینه حمل کنیم.فقط برای قیمت دقیق باید بفرمائید در کدوم شهر چین؟

موفق باشید.

Aristar
07-04-2014, 15:12
با سلام خدمت دوستان ،

با تشکر
دوست عزیز این مبلغی که شما فرمودین، یقینا پس کرایه است و اصولا پس کرایه قیمت نجومی داره!
برای حمل از دوستانی که اونور هستن میتونی کمک بگیری! هزینه اش هم فکر نکنم از یک تومن بیشتر بشه!

EhsanHP
03-12-2014, 18:21
فکر نکنم هیچ حمل و نقل هوایی ارزونتر از China Air Mail وجود داشته باشه

UEM
16-05-2015, 10:50
نوع کالا چیه ؟

trade1
06-06-2015, 08:47
باسلام
جهت حمل محمول هاي هوايي استفاده از سرويس هاي پستي به هيچ عنوان مقرون به صرفه نيست و بهتر است از بارهوايي استفاده شود.
در صورت تمايل به ارسال بار از طريق هوايي ميتونيد با شماره 88500890 داخلي 398 و يا شماره همراه 09125609811 و ايميل sales5@butanerun.com (sales5@butanerun.com) تماس حاصل فرماييد.

tajer741
16-08-2015, 23:21
دوستان بنده در هفته حدود 15 تا 20 کیلو بار قطعات الکترونیکی از شنزن چین دارم دوستانی که جهت حمل اینکار می تونن همکاری کنن لطفا قیمتهاشون را اعلام بفرمائند
در ضمن دوستان ترخیص کار و سایر دوستان هم اگه راهی پیشنهاد دارن جهت ترخیص با قیمت کمتر یا حتی بدون پرداخت گمرک لطفا اعلام فرمایند

mostafa.yey
17-08-2015, 01:35
دوستان بنده هم دقیقا همین کارو می خوام انجام بدم اگر امکانش هست هزینه رو اعلام بفرمایید
بنده هم می خوام حدود 10 کیلو به صورت نمونه از شنزن وارد کنم(قطعات الکترونیک)

mostafa.yey
17-08-2015, 22:04
سلام بنده امروز با کارگو هما تماس گرفتم
بارو از پکن تحویل می گیرند وتهران تحویل میدن. قیمت یا تعرفه هم به ازای هر کیلوگرم 45 یوان و 9% هم بابت مالیت
مثلا اگر 10 کیلوگرم بار باشه تحویل تهرام میشه حدود 270 تومن
از طریق پست tnt می شه 1800 هراز تومن

tajer741
17-08-2015, 23:38
سلام بنده امروز با کارگو هما تماس گرفتم
بارو از پکن تحویل می گیرند وتهران تحویل میدن. قیمت یا تعرفه هم به ازای هر کیلوگرم 45 یوان و 9% هم بابت مالیت
مثلا اگر 10 کیلوگرم بار باشه تحویل تهرام میشه حدود 270 تومن
از طریق پست tnt می شه 1800 هراز تومن

این قیمت خوبه به نظر من دوست عزیز چند روزه تحویل می دن در ضمن از شنزن تحویل ندارن؟

mostafa.yey
18-08-2015, 23:14
نه از شنزن تحویل ندارن فقط از پکن <br>فکر می کنم 15 روزه<br>حالا نمیدونم قضیه گمرک چی میشه<br>اون پولش جداست یا نه

mostafa.yey
21-08-2015, 21:39
Door to door چیه؟ یعنی درب شرکت یا منزل تحویل میدید؟
چند روزه و قیمت؟

sindrome
23-08-2015, 11:58
Door to door چیه؟ یعنی درب شرکت یا منزل تحویل میدید؟
چند روزه و قیمت؟

در صورتی که بخواید درب شرکت فروشنده در مبدا تحویل میگیریم و اینجا درب شرکت شما تحویل میدیم.
برای قیمت اطلاعات بار نیاز هست
پ خ کردم اطلاعاتمو برات

arsham23
23-08-2015, 15:37
دوستان بنده در هفته حدود 15 تا 20 کیلو بار قطعات الکترونیکی از شنزن چین دارم دوستانی که جهت حمل اینکار می تونن همکاری کنن لطفا قیمتهاشون را اعلام بفرمائند
در ضمن دوستان ترخیص کار و سایر دوستان هم اگه راهی پیشنهاد دارن جهت ترخیص با قیمت کمتر یا حتی بدون پرداخت گمرک لطفا اعلام فرمایند

خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .
حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .
هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).
رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .
کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .
امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )

mostafa.yey
24-08-2015, 01:46
در صورتی که بخواید درب شرکت فروشنده در مبدا تحویل میگیریم و اینجا درب شرکت شما تحویل میدیم.
برای قیمت اطلاعات بار نیاز هست
پ خ کردم اطلاعاتمو برات
دوسن من بنده منتظر پیغام از طرف شما هستم

sarmaye gozar
24-08-2015, 17:24
سلام دوستانی که درضمینه واردات کالا ترجیحا ازچین فعالیت دارند اماده همکاری ودادن سفارش کالا درتیراژبالاهستم درصورت تمایل پیام دهید 09119488863

سيامك
18-10-2015, 00:28
لطفا با من تماس بگيريد در زمينه واردات كالا به بهترين شكل٠٩١٢٥٩٤٠٠٤٠

Sent from my iPhone using Tapatalk

smsbaz
29-12-2015, 11:49
سلام
هر 2 هفته 12 کیلو باز داریم تو شنزن
بسته 45*30*30
هزینش از چین تا تهران چقدره؟
نمیخوام گمرکی بیارم

omid_isce
30-12-2015, 19:42
با سلام
دوست عزیز ما کارگزار ایران ایر هستیم و میتونیم بارتون رو کمتر از یک هفته و با کمترین هزینه حمل کنیم.فقط برای قیمت دقیق باید بفرمائید در کدوم شهر چین؟

موفق باشید.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من از چین میخواستم یه بسته 6 کیلویی از نمونه های جمع آوری شده بیارم .
بسته تو شهر ایوو هست
لطفا بررسی بفرمایید

09123060833 احدزاده

1394/10/9

nim2012
20-12-2016, 18:56
سلام

یک بسته تقریبا 20 کیلویی از چین دارم
لطفا دوستانی که انجام میدن هزینه door to door رو برام بفرستید

بارهم بدلیجات هست
babak86
02-01-2017, 15:48
سلام
دوست عزیز من وارد کننده قطعات کامپیوتر هستم اگر می تونید door to door انجام بدید لطفا برای من پیغام بزارید

mohsenzamani
13-01-2017, 22:07
سلام بنده میخواستم بین ۱ تا ۲ کیلو نمونه ساعت و بدلیجات یا نقره وارد کنم میخواستم برای حمل و ترخیص یا تحویل به صورت door to door به بنده پیام بفرستید
mohsen.zamani.i@gmail.com

سفته
14-01-2017, 12:04
ارسال حواله وسترن یونیون در کمتر از یکساعت
تضمین بهترین نرخ و کمترین کارمزد
دفتر هماهنگی تهران : خیابان گاندی جنوبی - خیابان سی ونهم - پلاک 22 - طبقه سوم

شماره تماس : 88205542 موبایل ایران : 09128959116 تماس از ساعت 10 صبح تا 4 عصر
صرافی مالزی چین |حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سفته
15-01-2017, 12:16
سفر رئیس جهمور چین به سوئیس
سفر رئیس جهمور چین به سوئیس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamid.farahani.142
13-03-2018, 12:56
سلام من حدود ۵۰ کیلو بار دارم که شنژن هستش میخواستم بدونم سریعترین و کم هزینه ترین راه برای ارسالش چی هست دوستانی که میتونن این کار رو انجام بدن لطفا رو واتس اپ پیام بدن پنج یا شش پارت دیگه هم داریم بارمون هم لوازم جانبی کامپیوتر هست
+989126850980

Sent from my iPhone using Tapatalk

هموطن
26-03-2018, 23:05
با سلام
دوست عزیز
شرکت حمل و نقل دریایی مسیر پویان امادگی حمل و نقل دریایی انواع کالاهای شما را به صورت ته لنجی از بندر دوبی به مقصد شما در ایران را با سریعترین زمان ممکن اعلام مینماید
لطفا در تلگرام با من در ارتباط باشید
09172689838
شما به جای تبلیغات واهی سعی کن در عمل خودت رو نشون بدی وگرنه حرف زدن کاری نداره!
کاربران عزیز احتیاط کنید

هموطن
27-03-2018, 00:26
مشکل شما چیه
چرا چرند میگید
اشتباه شد!نام کاربری رو اشتباهی دیدم و معذرت میخام

علی دهقانپور
22-06-2018, 11:29
سالام من وارد کننده از چینداوو هستم به ازای هر کیلم از چیندایو تا اصفهان چه روشی بهتره و چه هزینه ای؟ 00989133216957 wats up

n82
05-07-2018, 20:10
سلام روز شما بخیر خسته نباشید.عرض کنم خدمت شما من دنبال شرکت حمل و نقل هستم که در چین ؛ دوبی؛ تهران دفتر داشته باشه. این شرکت بتونه بار از مبدا چین هوایی به دوبی حمل کنه و از دوبی به تهران با لنج بدون گمرک تحویل بده. اگه بتونه از دوبی هم پول حواله بزنه که خیلی عالیه. لطفا در مورد هزینه حمل و مدت زمان تحویل تهران هم توضیح بدید. ایا شما میتونید انجام بدید؟ همچنین در مورد ضمانت بار من هم توضیح بفرمایید.
باتشکر

n82
05-07-2018, 20:23
سلام روز شما بخیر خسته نباشید.عرض کنم خدمت شما من دنبال شرکت حمل و نقل هستم که در چین ؛ دوبی؛ تهران دفتر داشته باشه. این شرکت بتونه بار از مبدا چین هوایی به دوبی حمل کنه و از دوبی به تهران با لنج بدون گمرک تحویل بده. اگه بتونه از دوبی هم پول حواله بزنه که خیلی عالیه. لطفا در مورد هزینه حمل و مدت زمان تحویل تهران هم توضیح بدید. ایا شما میتونید انجام بدید؟ همچنین در مورد ضمانت بار من هم توضیح بفرمایید.
باتشکر

n82
05-07-2018, 20:25
برای ارسال بسته راه های زیادی وجود دارد اما اگر از طریق پست پیشتاز اقدام کنید به ازای نیم کیلو حدود 40-50 تومن هزینه داره البته این فقط در مورد ارسال به چین هست که خدودا 20 روز زمان میبره ، با TNT هم میتونید از Startseite | TNT Deutschland ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قیمت بگیریدکه ارسالش حدود 4 روز زمان میبره .

موفق باشید

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:26

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:28
فکر نکنم هیچ حمل و نقل هوایی ارزونتر از China Air Mail وجود داشته باشه
track-chinapost.com
باتشکر

n82
05-07-2018, 20:30
باسلام
جهت حمل محمول هاي هوايي استفاده از سرويس هاي پستي به هيچ عنوان مقرون به صرفه نيست و بهتر است از بارهوايي استفاده شود.
در صورت تمايل به ارسال بار از طريق هوايي ميتونيد با شماره 88500890 داخلي 398 و يا شماره همراه 09125609811 و ايميل sales5@butanerun.com (sales5@butanerun.com) تماس حاصل فرماييد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:34

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:35
سلام
من کالای بالای پنجاه کیلو از چین کیلویی 30000 هزار تومن یک هفته ای تا تهران می تونم بیارم.
matamashir@gmail.com

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:37
برای ارسال بسته راه های زیادی وجود دارد اما اگر از طریق پست پیشتاز اقدام کنید به ازای نیم کیلو حدود 40-50 تومن هزینه داره البته این فقط در مورد ارسال به چین هست که خدودا 20 روز زمان میبره ، با TNT هم میتونید از Startseite | TNT Deutschland ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) قیمت بگیریدکه ارسالش حدود 4 روز زمان میبره .

موفق باشید

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:37
با سلام

موفق باشید.

باتشکر

n82
05-07-2018, 20:41
با سلام

موفق باشید.

باتشکر

ashkan1990
21-07-2018, 16:39
شما با شرکت bre بیارین 30% از آرامکس ارزان تر هستش حتما امتحان کنید

مهران عبدی
26-07-2019, 04:39
سلام کسی هست هم در دبی هم چین دفتر داشته باشه کار خریدم بتونه انجام بده اگرم خودم خریدم بار برام بیاره کار من قطعات کامپوتر لوازم جانبی

mrkh059
20-01-2020, 16:53
سلام. روز بخیر
چند ماده مختلف به صورت پودر که از هرکدوم به صورت نمونه و سمپل یک کیلویی میخوایم تهیه و وارد بشه. لینک تولیدکننده و علی بابا رو هم داریم. لطفا راهنمایی کنین چه کار باید کنیم؟

Robbac
15-04-2024, 14:55
Is there any of the moderators, because I can not answer a new topic? Maybe I'm not writing correctly? Please help. Yours faithfully.