PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه صادرات به افغانستان

farshad99
14-02-2014, 16:14
سلام.
من می خواهم شروع به صادرات کالا به افغانستان کنم با سرمایه ای حدودا ۸۰ میلیون تومان..سوالم اینه که ایا با همچین سرمایه ای میشه شروع به کار کرد؟ و بهترین کالاها با سود خوب برای صادرات به افغانستان با این سرمایه چه کالاهایی می تونن باشن؟
ممنون میشم پیشنهاد و نظرات خودتون رو مطرح کنید.

binalood2
14-02-2014, 16:21
سلام
اولین چیز اینه که مشتری داشته باشی و مشتری پیدا کنی
و دوم اینکه رو بحث مواد غذایی و شایدم مصالح ساختمانی بتونی با این پول کار کنی

farshad99
14-02-2014, 16:25
سلام
اولین چیز اینه که مشتری داشته باشی و مشتری پیدا کنی
و دوم اینکه رو بحث مواد غذایی و شایدم مصالح ساختمانی بتونی با این پول کار کنی

خیلی ممنون..فکر می کنید سود حاصل از مواد غذایی و مصالح ساختمانی هر کدام چند درصد باشد؟

zarei
14-02-2014, 17:03
سلام.
من می خواهم شروع به صادرات کالا به افغانستان کنم با سرمایه ای حدودا ۸۰ میلیون تومان..سوالم اینه که ایا با همچین سرمایه ای میشه شروع به کار کرد؟ و بهترین کالاها با سود خوب برای صادرات به افغانستان با این سرمایه چه کالاهایی می تونن باشن؟
سلام
بیا بزنیمش به واردات برنج هندی 1121 من کارخانه دار دارم که برام بفرسته از دوستانم هم مقیم هند هستند ولی خودم سرمایه چندانی ندارم چیزی حدود صدو پنج میلیون نیاز دارم بیا باهم کار کنیم من میارم داخل می فروشم سودش هم نصف قبوله؟فکراتونو خوب کن بهم بزنگ
از دوستان دیگر هم اگر کسی 100تا 110 میلیون داره بیاد باهم کار کنیم فعلا هم یک کانتینر 25 فوت سفارش می دهیم من مشتری فروش داخل هم دارم فوری آبش می کنمسودش هم نصف صاداقانه باهم کار می کنیم.
باتشکر
زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Skype Momail: Zarei
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

binalood2
14-02-2014, 17:17
بستگی داره چی بخرید و چند بخرید و چند بفروشید

فقط چون بازگشت پول سریع هستش خیلی خوبه نسبت به کارای دیگه
روی بحث سیمان 1یا 2دلار
روی مواد غذایی که کیلویی هستش تقریبن میشه 100تا 200تومن تو هر کیلویی خورد
مختلف هستش دیگه بستگی داره چی بخرید

binalood2
14-02-2014, 17:19
سلام
بیا بزنیمش به واردات برنج هندی 1121 من کارخانه دار دارم که برام بفرسته از دوستانم هم مقیم هند هستند ولی خودم سرمایه چندانی ندارم چیزی حدود صدو پنج میلیون نیاز دارم بیا باهم کار کنیم من میارم داخل می فروشم سودش هم نصف قبوله؟فکراتونو خوب کن بهم بزنگ
از دوستان دیگر هم اگر کسی 100تا 110 میلیون داره بیاد باهم کار کنیم فعلا هم یک کانتینر 25 فوت سفارش می دهیم من مشتری فروش داخل هم دارم فوری آبش می کنمسودش هم نصف صاداقانه باهم کار می کنیم.
باتشکر
زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
[/URL][URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

قیمت تحویلی تو بندر عباس رو چند بهتون دادن؟

zarei
14-02-2014, 17:25
قیمت تحویلی تو بندر عباس رو چند بهتون دادن؟

هرتن تحویلی بند رعباس1400دلار

binalood2
14-02-2014, 17:59
هرتن تحویلی بند رعباس1400دلار

این قیمت هم زیاد پایین نیست ها....

zarei
14-02-2014, 18:42
میشه چون هم زد طرف دارم که اونشو درست کنه
ولی پول نداریم

binalood2
14-02-2014, 19:07
بر اساس دلار ازاد حساب کن
عوارض و هزینه گمرکی رو حساب کن
بعد ببین میصرفه یا نه
در ضمن چندین نوع برن هندی 1121 داریم

zarei
14-02-2014, 20:42
بر اساس دلار ازاد حساب کن
عوارض و هزینه گمرکی رو حساب کن
بعد ببین میصرفه یا نه
در ضمن چندین نوع برن هندی 1121 داریم
برنج دانه سفید باسماتی1121 هندی بسته بندی 10 کیلویی تحویل بندر عباس عوارض 4%است به اضافه هزینه یه ترخیص کار به نظر شما مقرون به صرفه هست؟سودی داره؟
Indian Basmati 1121 Sela Rice

CIF Price :- USD1390 PMT

Specification –

Moisture - 12%

Broken - 1% max

AGL - 8.35mm

Packing - 10kgx4 non-woven

CIF - Bandar Abbas

Payment terms :- 30% advance and balance after fax copy of bill of lading or LC at sight

Offer valid :- 2 days or subject to re-confirm

binalood2
14-02-2014, 20:51
در صورتی که با ارز غیر مرجع بتونی بیاری میصرفه
وگرنه با ارز ازاد نمبصرفه
اصلن نمبصرفه

الان قیمت برنح هندی تو مشهد از 2800 هست تا 4300 تهران هم قیمت ها همینه

omidtomcat
14-02-2014, 23:29
سلام.

سلام دوست من

اگه بدردت بخوره دایی من اطراف شیراز مرغ داری داره و روزانه مقدار زیادی تخم مرغ تولید می کنه اگه خواستی بگو برات ردیفش کنم

اسماعیل مصلح ارخودی
15-02-2014, 09:48
با سلام خدمت شما دوست عزیز واسه صادرات به افغانستان بهتره تو کار مواد شوینده و رب و سیمان و ..اینجور چیزا باشی چون اونجا قیمتاشون بالاست
من خودم چند وقتی گمرک افغانستان بودم از افغانی های که به ایران میامدن پرسیدم اونا امار این اجناس رو به من دادن که خیلی اونجا گران هستن این نظر من بود اگه به کارتون میخوره با کمال تشکر کوچیکتون مصلح

haman716
15-02-2014, 10:16
در افغانستان الان همون دو دسته مصالح ساختمانی و مواد غذایی بیشترین خریدار رو داره ولی تا مشتری افغانی نداشته باشی نمیتونی شروع به کار کنی
سیمان بیشترین خریدار رو در افغانستان داره و در ضمن خیلی از شرکتهای ایرانی هم برای افغانستان در زمینه سیمان فعالیت میکنند که هیمن موجب شده که سودش به شدت بیاد پایین و اگر با پول خودت بخوای سیمان بخری و به افغانی بفروشی سودی نمیکنی چون الا تحویل در مرز هر تن نهایتا 2000 تومان و تحویل در هرات و کابل هر تن نهایتا 2 دلار سود داره.
یکی از کالاهایی که الان به شدت درخواست داره در افغانستان و ما چند ماهه داریم بصورت مستقیم کار میکنیم و و در کابل بصورت ترخیص شده و قیمت تموم شده بهشون تحویل میدیم ایزوگامه که نسبت به تفاوت قیمتش با کابل سود خوبی داره
بهر حال اول شرایط خودت رو برای تامین کالاهایی که میتونی مستقیم تامین کنی بررسی کن و بعد هم با چند تاجر افغانی ارتباط بگیر انشاالله زود راه میوفتی
موفق باشی

haman716
15-02-2014, 10:17
جناب زارعی این برنج که میفرمایید از لحاظ ترخیص گمرک مشکلی نداره؟؟ میشه راحت ترخیصش کرد؟
پروسه کاری از روز واریز تا ترخیص در بندرعباس چند روزه؟

خشایار
15-02-2014, 10:21
سلام
نوید خان باز مثل همیشه با اطلاعات کافی پاسخ پرسشها رو میدی و من واقعا ازت ممنونم که اینقدر خالصانه پاسخگو هستی .
شاد باشی همیشه

haman716
15-02-2014, 10:33
سلام
نوید خان باز مثل همیشه با اطلاعات کافی پاسخ پرسشها رو میدی و من واقعا ازت ممنونم که اینقدر خالصانه پاسخگو هستی .
شاد باشی همیشه

ما مخلصیم خشایار بزرگ
همه اینجاییم که اگه بتونیم به هم کمک کنیم. شما و بقیه به من کمک کردید و من هم سعی میکنم اگر اطلاعاتی داشتم دریغ نکنم
موفق باشی سلطان چای

zarei
15-02-2014, 11:27
شرکت بازرگانی هامانپ سلام دقیق نمی دانم باید بپرسم خودش می گفت 30درصد رو واریز کنید بار حرکت می کند 70 درصد باقی مانده زمانی بندرعبارس بار رسید. از طریقlc ولی از طریق صراف هم بزنید کل پولو مشکلی نداره کارسریع تر انجام می شود من آدم دارم تو هند بالای سرکار باشه ولحظه به لحظه گزارشو بهم بدهد درمورد ترخیص وقتی من پول نقد بدهم یا گشایشlc باشه نه مشکلی نیست.من خودم ترخیص کارندارم وباید یکی روبگیرم آدم ترخیص کارهم تو بندر دارم

haman716
15-02-2014, 13:50
جناب زارعی از روز واریز تا ترخیص در گمرک بندرعباس چقدر زمان میبره؟
منظورم از مشکلات گمرک مجوزهای بهداشت و غیره است برای ترخیص؟

binalood2
15-02-2014, 13:51
سلام
با دلار ازاد اصلن به صرفه نیست و قیمتش هم اصلن مناسب در نمیاد ها؟
اول بررسی کنید بعد اقدام کنید

سالادوس
13-04-2014, 11:46
سلام اقای زارعی عزیز من سرمایه دارم اماباسودنصف نصف برام نمیصرفه اگه باسود20به80 کارمیکنی میتونیم صحبت کنیم

binalood2
13-04-2014, 12:02
سلام
اقاي سالادوس تو كار تجارت معمولن نصف به نصف هستش يعني كسي كه كار رو انجام ميده و جنس رو ميخره و ميفروشه با كسي كه سرمايه گذاري ميكنه نصف نصف هستش. و در بعضي اوقات به صورت 30 به 70 به نفع كسي كه كار رو داره انجام ميده .
الان هم كم كم واردات برنج هندي داره انحصار ميفته دست يك ارگاني كه همه ميشناسن.
من دوستام كه وارد كننده برنج هستن الان بارشونو از هند نميتونن تكون بده

www.aht1.ir
04-05-2014, 11:13
اینجانب اماده همکاری با تجار وشرکتها در زمینه تامین محصولات مورد نیاز شما با کیفیت درخواست شده شما وقیمت از تولیدکننده هستیم.محصولات ایران کاشمر
1:انواع انگور
2:انار
3:کشمش سبز کاشمر
4:کشمش طلایی (گلدن)
5:پسته
6:زعفران
09156596041

milad_bch
04-05-2014, 17:20
سلام.
درود دوست گرامی
اگه در زمینه ی مواد شوینده می خواین اقدام به صادرات کنید بنده می تونم کمکتون کنم.

اگه تمایل داشتید به شماره ی زیر تماس بگیرید:
09117982238

شاد و پیروز باشید
بهادیوند

mf171
07-10-2014, 18:08
سلام دوستان عزیز من تازه کارت بازرگانی گرفتم میخواهم تجارت رو شروع کنم وعلاقه زیادی به آن دارم من میتونم کشمش ملایر را با کیفیت علی تهیه کنم لطفا کمکم کنید چطوری در بازار داخل وخارج میتونم فعالیت کنم

arashtn
23-12-2014, 21:21
سلام دوستان خوبید یه سوال میخوام رب چیپس کلا محصولات غذایی ایران در افغانستان بازاریابی کنم برای فروش ایا میشه بگید چطوری از مرز رد کنم بار رو؟؟ یعنی مشکلم اینه دقیقا چطور میشه بار رو از مرز رد کرد چقدر پول میگیرند واسه رد شدن تا کابل یکم تو این قضیه گنگ هستم اگه میشه کمک کنید محصولات در حد یک کانتینر هست همین

Jalal-M
23-12-2014, 22:53
فعلا هم یک کانتینر 25 فوت سفارش می دهیم

با عرض سلام جناب زارعی کانتینر 25 فوت جدید اومده ؟

------
دوست عزیز برای صادرات اگر کشور دیگه ای را انتخاب کنید بهتر است , کشور های عربی بازار بهتری دارند و برای شروع کار شما ریسک کمتری خواهند داشت .
من به شخصه افغانستان رو برای صادرات پیشنهاد نمیکنم

arashtn
24-12-2014, 10:55
مثلا چه کشوری؟واسه چی اینو میگی داداش؟

haman716
24-12-2014, 12:12
سلام دوستان خوبید یه سوال میخوام رب چیپس کلا محصولات غذایی ایران در افغانستان بازاریابی کنم برای فروش ایا میشه بگید چطوری از مرز رد کنم بار رو؟؟ یعنی مشکلم اینه دقیقا چطور میشه بار رو از مرز رد کرد چقدر پول میگیرند واسه رد شدن تا کابل یکم تو این قضیه گنگ هستم اگه میشه کمک کنید محصولات در حد یک کانتینر هست همین

منظورتونو متوجه نمیشم؟ یعنی چی چطور میشه از مرز رد کرد؟
شما میرید گمرک کالاتونو اظهار میکنید و میبرید هر مرزی که میخواین. اونجا هم با یه ماشین افغانی ته به ته میکنید و بارتون میره به شهری که میخواین و گمرکی افغانش هم یا پای خودتونه و یا پای خریدارتون(هر طور که توافق کردین)

mozaffarim
24-12-2014, 15:26
سلام
باتشکر
زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
[/URL][URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

-----------
جناب آقای مهندس زارعی
واردات برنج تا اطلاع ثانوی ممنوعه

شوییچی
29-12-2014, 00:22
نگین تورو خدا !! "محسن" برنج هندی هاشو کجا وارد کنه اونوقت ؟؟:huh:

karizi99
25-01-2015, 00:37
با سلام به فرشاد عزیز
من در گمرک دوغارون بازرگانی دارم و صادرات و واردات انجام میدم.گمرک دوغارون مرز ایران و افغانستان است.در صورتی که نیاز به ترخیص کار و انجام کلیه ی امور گمرکی دارید شرکت بازرگانی من میتونه بهت کمک کنه.شما در قدم اول باید مشتری در افغانستان داشته باشی و باهاش برای محصولی که می خوای براش صادرات اجام بدی قرار داد ببندی و این مستلزم پیدا کردن تاجر افغانی مورد اعتماد در افغانستان هست. در صورتی که نیاز به مشاوره و کمک داشتی با شماره زیر و ایمل بنده تماس بگیر.
با تشکر: حمزه فقیری کاریزی
شماره های تماس: 09380693299
احسان فقیری کاریزی: 09362203101
ایمیل:faghiri.hamzeh@yahoo.com
ایمیل:ehsan.faghiri@yahoo.com

supplier
12-02-2015, 13:15
با سلام و احترام
خدمت کاربران عزیز
پیشنهاد میشود اگر محموله حقیقی مجاز دارید یا بصورت بروکر فعالیت میکنید و دارای مشتری حقیقی در زمینه های زیر هستید با ایمیل زیر مکاتبه کنید.
نفت خام عراق-نیجریه-عمان-...
هیدروکربن سبک-هیدروکربن سنگین(گازوئیل-عراق-ایران-روسیه ...)
مازوت
LPG
گاز طبیعی شور و شیرین
و سایر محصولات پتروشیمی و شیمیایی
جهت تامین مصارف داخلی و صادرات به کشورهای مختلف شما نیز می توانید در کناز ما باشید.
با این ایمیل مکاتبه کنید: mpci.asia@yahoo.com
شرکت شیمی صنعت (MPCI)

KOOSHA
01-04-2015, 11:43
باسلام ما امکان صادرات هرگونه نقل و نبات زعفرانی و ابنبات با بهترین و باکیفیت و قیمت مناسب را به گرجستان وترکیه و روسیه و ارمنستان و آذربایجان و افغانستان وغیره داریم تقاضا همکاری در این زمینه را خواستاریم باتشکر کوشاپژوه فدک 09199145113

moghadam59
15-11-2015, 13:00
با سلام به فرشاد عزیز
من در گمرک دوغارون بازرگانی دارم و صادرات و واردات انجام میدم.گمرک دوغارون مرز ایران و افغانستان است.در صورتی که نیاز به ترخیص کار و انجام کلیه ی امور گمرکی دارید شرکت بازرگانی من میتونه بهت کمک کنه.شما در قدم اول باید مشتری در افغانستان داشته باشی و باهاش برای محصولی که می خوای براش صادرات اجام بدی قرار داد ببندی و این مستلزم پیدا کردن تاجر افغانی مورد اعتماد در افغانستان هست. در صورتی که نیاز به مشاوره و کمک داشتی با شماره زیر و ایمل بنده تماس بگیر.
با تشکر: حمزه فقیری کاریزی
شماره های تماس: 09380693299
احسان فقیری کاریزی: 09362203101
ایمیل:faghiri.hamzeh@yahoo.com
ایمیل:ehsan.faghiri@yahoo.com
اطلاعاتس از کالاهای صادراتی به افغانشتان دارید؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

کمال اورعی
15-11-2015, 17:39
با سلام .در حال حاضر چه اجناسی تو افغانستان فروش خوبی داره؟

znima93
03-03-2016, 00:20
❤️با عرض سلام مرکز پخش جنوب کشور❤️ فروش انواع صنایع دستی و هنری استان فارس منبت کاری.خاتم کاری.معرقکاری......وسوغات فارس مسقطی.نان فسا.کاک یا نان یوخه........ به درجه 1 صادراتی قیمت عمده.همراه با تخفیف های ویژه. عید نوروز مهمان با باشید. پخش در سراسر کشور.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. برای عقد قرارداد مراجعه حضوری الزامی است. آدرس: استان فارس ..شیراز. بازار وکیل ������ 09178165073 znima93@gmail.com������

������سوغات شيراز:������
سوغات عمده شیراز ابلیمووابغوره میباشد. همین طور بهارنارنج شیراز زبانزد خاص و عام است. همینطور شیرازیها نوعی پالوده به همان نام پالوده شیرازی دارند که یکی از بهترین انواع پالوده در ایران است. از انواع دیگر صنایع دستی میتوان به خاتمکاری، منبتکاری، قالی و قالیچه اشاره کرد. خاتم این شهر معروف است.������

������������صنايع دستي از قبيل خاتم كاري فارس ، نقره كاري ، سفال سازي ، منبت كاري و قالي بافي از مهمترين سوغاتي هاي شيراز محسوب ميگردد.
عرقيات و شربت هاي طبيعي بهترين سوغاتي هاي شيراز است. عرق شاتره ، نسترن ، بيديمشك ، اترج ، تارونه ، بهار نارنج ، نعنا چهل گياه ، كاسني ، شربت به ليمو و نارنج ، گاوزبان و كيالك از اين نمونه اند كه هركدام داراي خاصيت خود ميباشند.

������گلاب ميمند از سوغاتي هاي مهم فارس و شيراز است.
اصطخري در كتاب مسالك و ممالك مينويسد : ( گلاب فارس از جور خيزد و به ديار حجاز و يمن و شام و مصر و مغرب و خراسان ببرند و آب طلع ( عرق طارونه ) آنجا چكانند و هيچ جاي دگر ندانند، زعفران و آب بيد ( بيديمشك ) بهتر از آن كه به ديگر جاي باشد )

ابوريحان بيروني در كتاب صدينه مينويسد :
گلي را كه از وي گلاب گيرند ، اهل فارس به آن آزاد گل گويند . سرزمين فارس در سراسر دوران غزنويان،به گرفتن گلاب از گل شهرت داشت.اگر چه در گذشته، گلاب يزد ، اصفحان و بصره ، اسم و رسمي داشتند ولي سرزمين فارس مهمترين مركز توليد گلاب و عطر هاي گوناگون بوده است.

������ديگر سوغاتي هاي شيراز و استان فارس عبارتند از :������

كلوچه و مسغتي شيراز
ليمو ترش جهرم������
خرماي جهرم������
نان شيرين فسا������
حلواي ارده و نان كنجدي������
حلواي مسغتي لار������
حاج بادام و نان كماج ني ريز������
پرتقال داراب
گيوه آباده������
رب انار ارسنجان������

پالوده شیراز ������

ابلیمو شیراز������

Amir203434
03-03-2016, 21:44
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ارش نیکی
02-08-2016, 10:04
منم میخام یه جوری کالا از ایران به افغانستان وارد کنم خودم افغانستانم الان ولی نمیدونم بازار ایران واسه وارد کردن کدوم کالا به افغانستان پرسود تره البته میشه تحقیقات کنم اینجا و ببینم تو افغانستان بهتر میشه چی رو وارد کرد تا بشه سود بهتری بدست اورد ولی نمیدونم قیمت ها تو ایران چیجوریه اگه دوست داشته باشی باهم کار کنیم منم البته تجربه تجارت رو ندارم عزیز ولی اینجا میتونم بازاریابی کنم برات به نفع هردومون هست

ارش نیکی
02-08-2016, 10:07
اینجا الان بهترین تجارتی که بیشتر تاجران افغانی دارند از ایران بیشتر محصولات لبنی وارد میکنند و گاهی هم لباس اما بنده هیچ اطلاعات دقیقی که بتونم این تجارتو اغاز کنم ندارم عزیز

yousefian
14-08-2016, 09:56
با سلام من تولید کننده فرش و سجاده فرش های محرابی و تشریفاتی هستم و تمایل زیادی برای صادرات به کشور هایی که متقاضی این محصول هستن لطفا در صورت تمایل به همکاری از طریق این شماره 09131630120 تلگرام در خدمت هستم.

amirparsa
20-08-2016, 14:56
Kasi mitoone to kare saderate peste komak kone?

Sent from my iPhone using Tapatalk

jawid_modasir
25-08-2016, 17:11
در بازار افغانستان برای پسته من میتونم کمک کنم

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

abbas1992
04-05-2017, 22:13
اسلام
بنده در سه حوزه مبل، منسوجات فلزی( قیمت خرید و فروش - گیت ایرانی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ) شامل انواع بندرخت، حوله خشک کن، جاکفشی، چوب لباسی، رگال، جاپیازی، جاظرفی، جاقاشقی، جا کتیی... و دمپایی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فعالیت میکنم.
ما در این سه حوزه می توانیم محصولات را به کمترین قیمت و به صرفه برای صادرات برای صادر کنندگان فراهم کنیم.
اگر کسی به دنبال خرید و یا صادرات این سه محصول به کشورهای همسایه دارد می تواند با شماره تلفن 09190490701تماس حاصل فرمایید.

ارش کمانگیر
15-01-2018, 13:04
منم میخام یه جوری کالا از ایران به افغانستان وارد کنم خودم افغانستانم الان ولی نمیدونم بازار ایران واسه وارد کردن کدوم کالا به افغانستان پرسود تره البته میشه تحقیقات کنم اینجا و ببینم تو افغانستان بهتر میشه چی رو وارد کرد تا بشه سود بهتری بدست اورد ولی نمیدونم قیمت ها تو ایران چیجوریه اگه دوست داشته باشی باهم کار کنیم منم البته تجربه تجارت رو ندارم عزیز ولی اینجا میتونم بازاریابی کنم برات به نفع هردومون هست.شما افغانی هستین ؟؟؟؟؟؟

مهندس فرشته موسوی
21-04-2018, 17:50
با سرمایه ۳۰میلیونی چه کالایی میتونم ب افغانستان ببرم و کجا بفروشم

Shahin HD
22-04-2018, 00:21
سلام من ميخواستم بدونم چجوري با تاجر هاي افغاني ميتونم ارتباط بر قرار كنم

كاوس
22-04-2018, 03:21
سلام ارش جان كمانگير
عزيز در ضمينه سيمان و كليه مشتقات اهن و كك وسرباره وهيدرو كربن ( سوخت بجاي گازوييل ) اگر مشتري جور كنيد ميتونيم با هم كار كنيم
اگر تونستين بهم خبر بدين يا ايميل يا تلگرام
ehsorok@

Hamed_h
05-01-2020, 14:33
با سلام وخسته نباشید به تمام کاربران ومدیران سایت
اینجانب یک افغانستانی هستم میخواستم بدونم با سرمایه 40میلیون تومن چه جنسی برای صادرات به افغانستان خوبه وفروشش تضمینیه؟ (در شهر کابل از لحاظ جا وانبار ویا مغازه مشکلی ندارم) ممنون میشم راهنماییم کنید 09195668732

golder
05-01-2020, 15:24
سلام هر کالایی از مصالح ساختمانی وغذایی و الکتریکی خواستی تحویل مرز میلک تضمینی تهیه میشه.

Hma
06-01-2020, 18:46
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد

مهدی افکاری
11-01-2021, 22:00
شمارتونو لطف کنید لطفا

مهدی افکاری
11-01-2021, 22:04
سلام هر کالایی از مصالح ساختمانی وغذایی و الکتریکی خواستی تحویل مرز میلک تضمینی تهیه میشه.

شمارتونو لطف کنید

مهدی افکاری
11-01-2021, 22:06

شمارتونو لطف کنید

Alifered
01-02-2021, 17:23
صادر کننده هیدرو کربن ،مشتقات نفتی،روغن پایه
برای کسب اطلاعت بیشتر با شماره 09114209730 تماس بگیرید

Navidebrahimi1365
05-03-2021, 14:20
سلام تولید کننده و صادرکننده قیر و ایزوگام
09183657612 ابراهیمی