PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه کمتر برای دریافت نمونه از چین

ALi hosseinian
13-02-2014, 11:34
سلام یه شرکت چینی میخواد برای من نمونه بفرسته با fedexمن برای کمتر شدن هزینم کار دیگه ای میتونم بکنم یا بهش چه پیشنهادی بدم

FSG Shipping
13-02-2014, 12:04
بله. میتونید اون رو بارنامه اش کنید. برام ایمیل بزنید تا بهتر کمکتون کنم. ما نماینده در چین داریم و میتونیم اینگونه اقلام رو دریافت و براتون بیاریم ایران.Rafie@fsgshipping.com

tiva
07-06-2014, 21:46
منم اگه بخوام سمپل بیارم حدودا 14-160 دلار هزینه ارسال میشه آیا میشه این هزینه رو کاهش داد ؟ شما کار پرداخت هم مصلا در سایت های چینی مثا علی اکسپرس انجام می دید؟

Benita0098
11-08-2014, 02:00
سلام دوستان گرامی:
به من کمک کنید که چه جوری میتونم یک محصول را ازچین خریداری منم ووارد ایران بکنم. من هیچ تخصصی دراین زمینه ندارم وتازه کار هستم . می خواهم یک محصولی جدید وارد ایران کنم این محصول درسایت علی بابا موجود هستش ومیخوام اون را وارد کنم برای شروع هم میخواهم چندتا نمونه بیارم واگر هم بازارش گرفت به تعداد بالا سفارش بدم . اگه کسی هست لطفا کمکم کنه وراهنمییم کنه
باتشکر از شما دوستان

Benita0098
11-08-2014, 02:10
سلام دوستان گرامی:
به من کمک کنید که چه جوری میتونم یک محصول را ازچین خریداری منم ووارد ایران بکنم. من هیچ تخصصی دراین زمینه ندارم وتازه کار هستم . می خواهم یک محصولی جدید وارد ایران کنم این محصول درسایت علی بابا موجود هستش ومیخوام اون را وارد کنم برای شروع هم میخواهم چندتا نمونه بیارم واگر هم بازارش گرفت به تعداد بالا سفارش بدم . اگه کسی هست لطفا کمکم کنه وراهنمییم کنه
باتشکر از شما دوستان
09108544223

miladahz
11-08-2014, 02:32
dor alibaba ro khat bkesh bkoooool

mohammad59
11-08-2014, 09:05
جناب میلاد.سایت علی بابا درسته که مشتریه واقعی خیلی کمه ولی من یه مورد چینی هم داشتم که دعوتش کردم امده ایران و بهش سنگ اهن هم دادم

amir23
18-09-2014, 22:19
منم اگه بخوام سمپل بیارم حدودا 14-160 دلار هزینه ارسال میشه آیا میشه این هزینه رو کاهش داد ؟ شما کار پرداخت هم مصلا در سایت های چینی مثا علی اکسپرس انجام می دید؟
با China post یا هنگ کنگ پست یا سنگاپور پست که ارزون تر هستند بگید بفرسته...

amir23
18-09-2014, 22:20
سلام دوستان گرامی:
باتشکر از شما دوستان
09108544223
در زمینه پرداخت و کار در علی بابا و علی اکسپرس بیش از 350 مورد پرداختی داشتم و در حال حاضر vip پلاتینیوم(بالاترین درجه مشتری ویژه) در علی اکسپرس هستیم. سوالی داشتید بپرسید.

teacher
19-09-2014, 23:42
در زمینه پرداخت و کار در علی بابا و علی اکسپرس بیش از 350 مورد پرداختی داشتم و در حال حاضر vip پلاتینیوم(بالاترین درجه مشتری ویژه) در علی اکسپرس هستیم. سوالی داشتید بپرسید.

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده به تازگی با سایت alibaba اشنا شدم نمی دانم از چه طریقی باید پول را واریز کنیم ، از چه طریقی یک کالا برای نمونه وارد کنیم و هزینه ارسال ، گمرک و بازرسی چقدر است اگر ممکنه یک توضیح کامل در این مورد بدهید.لطفا مراحل خرید را کامل توضیح دهید.
با تشکر فراوان

Aristar
20-09-2014, 18:47
بنده به تازگی با سایت alibaba اشنا شدم نمی دانم از چه طریقی باید پول را واریز کنیم ، از چه طریقی یک کالا برای نمونه وارد کنیم و هزینه ارسال ، گمرک و بازرسی چقدر است اگر ممکنه یک توضیح کامل در این مورد بدهید.لطفا مراحل خرید را کامل توضیح دهید.
با تشکر فراوان
سلام
پس با این تفاسیر تا به حال اصلا خرید از کشورهای خارجی نداشتید دیگه درسته؟جواب اکثر سوالات شما توی انجمن هست و فقط لازمه یه جستجو بکنید
خرید از طریق علی بابا به صرفه نیست چون مبالغی رو بابت تاییدیه و ازین مباحث دریافت میکنه و به صرفه نیست ولی جای خوبیه برای پیدا کردن شرکت های فروشنده جنس شما!
1- اولین کار شما جستجوی جنس خودتون توی علی بابا و پیدا کردن شرکت فروشنده ست.
2- دومین کار بررسی اعتبار و قدمت اون هست!در مورد نحوه کار شرکت حتما توجه بکنید که اولا Manufacture باشه و دوما تائید شده باشه!شرکت های Trading بهشون چندان اعتباری نیست!
3- از طریق یکی از راه های ارتباطی که توی سایت علی بابا نرم افزار Trademanger بیشتر رواج داره باهاشون گفتگو کنید در مورد خرید جنس، قیمت، ترم های ارسال و کلا هر چیزی دیگه!
4- ازشون حتما نمونه بخواید!اکثرا نمونه رو رایگان میفرستن و پولی بابتش نمیگیرن ولی هزینه پستی با شماست که احتمالا حدود 100 تومن بشه!
5- هزینه های ارسال رو اگر براتون مستقیم بیاد خودشون براتون در میارن و بسته به شرکت پستی تفاوت هایی هست
6- هزینه های گمرک و ازین چیزا به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست و فقط میشه تخمینی گفت
7- برای واریز پول هم چندین راه هست ولی برای مبالغ کم مثلا هزینه پستی نمونه پی پال به صرفه است و برای مبالغ بالا از طریق حواله که اکثر صرافی ها انجام میدن اقدام بکنید.

حالا من اینارو اینجوری گفتم ولی یه نکته خیلی خیلی اساسی!قبل از خرید در مورد تعرفه گمرکی اون جنس حتما تحقیق بکنید ممکنه ببینید بعد از خرید از قیمت بازار حتی گرون تر براتون در اومده!
در ضمن اگر با اصطلاحات گمرکی و کلا خرید آشنا نیستید بهتره فعلا اقدام نکنید و اول قشنگ بشینید پست های انجمن رو از اول بخونید بعد اقدام به خرید کنید!
در پایان هم برای خرید دفعات اول بهتره از یکی از شرکت های فعال تو این زمینه کمک بگیرید!سود کمتر بهتر از ضرر جبران ناپذیره!

موفق باشید

teacher
21-09-2014, 00:55
سلام
خیلی ممنون از پاسختون از شما درخواست داشتم که راهنمایی کنید چطور با مسایل تجارت اشنا بشویم منظورم بنده این است که از کجا شروع کنیم چون که واقعا مباحث این سایت زیاده افرادی مثل من هم سردرگم میشن اگه ممکنه یک راهنماییی کامل کنید.
با تشکر

amir23
22-09-2014, 12:37
با تشکر فراوان
s\سلام
برای هزینه ترخیص و غیره از گمرک باید بپرسید برای انتقال وجه هم روش های مختلفی هست که من با حساب بانکی انتقال میدم. برای هزینه حمل هم باید یا از فوروارد در چین بپرسید یا از خود فروشنده ها که اغلب از خود فروشنده ها بپرسید بهتره و بهتر راهنمایی میکنند و راه ارزون رو پیشنهاد میدن.

iman.tajerbank
03-10-2014, 18:40

سلام دوست عزیز اگه لطف کنید من رو هم یک راهنمایی کامل جهت انجام کار با علی بابا و علی اکسپرس بکنید ممنون میشم.
میخوام بدونم فرق این دو سایت چیه؟ چون اینطور که پیداست علی بابا بیشتر b2b هست برای عمده فروشی اما علی اکسپرس یکم شبیه b2c برای خرده فروشی هست چون هم قیمتهاش بالاتره هم کیفیت ارایه محصولاتش بالاتره. حالا اینکه پرداختشون چه شکلیه و وقتی میفرستن ما باید از گمرک تحویل بگیریم یا پست میشه ( البته پست شدنش در صورتی که سفارش کم باشه)
کلا خلاصش رو بگم اینه که بطور عملی تحربه واردات ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
Iman.sheikhzadeh@gmail.com
09190916705