PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری ضایعات تناژ بالا

alpai
09-02-2014, 21:06
با سلام خدمت تمام دوستان

یکی از دوستان ضایعات تناژ بالا آهن (واقعی )اعلام کردن برا فروش
دوستانی که خریدار ضایعات تناژ بالا دارن جهت اطلاع از شرایط فروش و قیمت بار پیغام خصوصی بزارن لطفا

در ضمن بار شخصیه و هیچ مشکلی نداره و تو انبار شخصیه

تناژ :832 هزار تن.

با تشکر

alpai
10-02-2014, 13:25
با سلام خدمت تمام دوستان

دوستانی که خریدار ضایعات تناژ بالا دارن جهت اطلاع از شرایط فروش و قیمت بار پیغام خصوصی بزارن لطفا

تناژ :832 هزار تن

با تشکر

rafinejad
10-02-2014, 16:40
سلام لطفا مشخصات وقيمت را ايميل فرماييد hadi_mhrf@yahoo.com

alpai
10-02-2014, 17:04
سلام لطفا مشخصات وقيمت را ايميل فرماييد hadi_mhrf@yahoo.com

salam
ersal shod

ahmad2020
11-02-2014, 17:05
لطفا اطلاعات را ایمیل فرمایید ahmadahmady18@gmail.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@gmail.com)

abbas.joudaki
12-02-2014, 01:21
با سلام خدمت تمام دوستان

تناژ :832 هزار تن.

با تشکر

با سلام
لطفا در صورت حقیقی بودن بار .
مدارک. عکس.و قیمت و محل بار را ارسال فرمایید
abbas.joudaki@yahoo.com
09165198836

azari
15-04-2014, 01:42
باسلام لطفا مشخصات بار و قیمت رو برام ایمیل کنید باتشکر sajad0029@gmail.com

alpai
15-04-2014, 15:46
باسلام لطفا مشخصات بار و قیمت رو برام ایمیل کنید باتشکر sajad0029@gmail.com

با سلام
دوست عزيز اين بار 2ماه پيش فروخته شد به يزد

ساربان
01-02-2015, 23:11
لطفا یک پیام خالی بفرستین
09379167095

oil trader
02-02-2015, 13:05
یکی یه 2 2 تا بکنه میفهمه که همچی باری چقدر جا میخاد!!
بهتره این دوستمون که میگن فروخته شد یزد، بیشتر شفاف سازی کنن . حالا که بار فروخته شده میشه مشخص کنین کجا و چطوری دپو شده بود و یا حمل این همه تناژ چطوری انجام میگیره؟ اگه روزی بخاد 2000 تن حمل بشه یکسال طول میکشه! یعنی یکی اومده پول اونهمه بار رو داده تا یکسال بعد به کل بارش برسه !! (با احتساب تورم و رکود بازار و افت قیمتها کسی این کاررومیکنه؟)

جواد سلطانی
02-02-2015, 21:54
همش دروغه
من خودم 4 ساله بندرعباس هستم
تمام گمرک رو خودم شخصاً چک کردم و این بار وجود نداشت
البته عدو شود سبب خیر چون بابت همین گشتن های انبار ها چند تا مورد خوب برای بازاریابی پیدا کردم و فروختم
خداروشکر

hamedf
03-02-2015, 00:38
دوستان اگر آمار ماهیانه گمرک را از سایتش کنترل کنید الان جز محدودی از قزاقستان و ترکمنستان و اینا... ضایعاتی وارد کشور اصلا نمیشه.
در ثانی اگر چنین باری بیاد که تهران انبار نمیشه!!! همونجا لب مرز تو گمرک میمونه
با شرایط فعلی هم اصلا ضایعات hms ارزش واردات نداره

artinramin
03-02-2015, 13:36
سلام
لطفا شرایط را ایمیل یا اس ام اس بفرمایید
derakhshi8180@gmail.com

09120686818

oil trader
09-02-2015, 15:35
همش دروغه
من خودم 4 ساله بندرعباس هستم
تمام گمرک رو خودم شخصاً چک کردم و این بار وجود نداشت
البته عدو شود سبب خیر چون بابت همین گشتن های انبار ها چند تا مورد خوب برای بازاریابی پیدا کردم و فروختم
خداروشکر
خوبه گذاشتن گمرک رو بگردین و چک کنین!:hehe:

zanko
09-02-2015, 18:23
این بار که یه مدتی همه دنبالش بود و میگفتن تو انبار بخش 10 گمرک موجوده و ما استعلام کردیم اصلا چنین باری وارد نشد بود از بس این باری که وجود نداشت سرو صدا کرد که کار کشید به مجلس که حتی از دولت کسی فرستادن تو گمرک و دیدن چنین باری وجود نداره و حالا یه سری پیدا شدن دوباره این رویه در پیش گرفتن.اخه برادر من خوبیت نداره وقت مردم رو بیخود میگیرد واقعا بعضی ها معلوم نیست بازاریاب اپراتورها هستن یا درصدی دارند با این اپراتورها کار میکنند که بخاطر نبودن یه سری چیزهای واهی میخوان بازار را با این حرفها اشفته کنند و بنده وظیفه داشتم این مطالب را بگویم

ممنون از اطلاع رسانیتون
باید به حال بعضی ها فقط تاسف خورد

amirjan60
11-02-2015, 01:46
سلام دوستان. من کارم کلا ضایعات خارجی هست . اگر کسی خریدار واقعی هست به من ایمیل بده. الان بار از افریفای جنوبی دارم هر تن 285 دلار تناژ 500 هزار تن حداقل خرید 30 هزار تن می باشد. لوی و گردش حساب بانک خارج ایران مورد نیاز می باشد
a.afandak@gmail.com

amirjan60
11-02-2015, 01:50
سلام دوستان. من کارم کلا ضایعات خارجی هست . اگر کسی خریدار واقعی هست به من ایمیل بده. الان بار از افریفای جنوبی دارم هر تن 285 دلار تناژ 500 هزار تن حداقل خرید 30 هزار تن می باشد. لوی و گردش حساب بانک خارج ایران مورد نیاز می باشد
a.afandak@gmail.com

oil trader
16-02-2015, 13:30
آفرهای آفریقا که 99.99% سرکاری و کلاهبرداری هست. وقتتون رو تلف نکنین.

akbar44
16-02-2015, 15:14
این بار که یه مدتی همه دنبالش بود و میگفتن تو انبار بخش 10 گمرک موجوده و ما استعلام کردیم اصلا چنین باری وارد نشد بود از بس این باری که وجود نداشت سرو صدا کرد که کار کشید به مجلس که حتی از دولت کسی فرستادن تو گمرک و دیدن چنین باری وجود نداره و حالا یه سری پیدا شدن دوباره این رویه در پیش گرفتن.اخه برادر من خوبیت نداره وقت مردم رو بیخود میگیرد واقعا بعضی ها معلوم نیست بازاریاب اپراتورها هستن یا درصدی دارند با این اپراتورها کار میکنند که بخاطر نبودن یه سری چیزهای واهی میخوان بازار را با این حرفها اشفته کنند و بنده وظیفه داشتم این مطالب را بگویم

سلام
من شخصا وظیفه دارم از اطلاع رسانی شما تشکر کنم .

afshin5008
24-02-2015, 04:59

منم قبول دارم محمد جان. این بار هست ولی 100 تا صاحب داره...الان پروندش تو شعبه 10 دادگاه انقلابه

mohammad5m
24-02-2015, 11:01
منم قبول دارم محمد جان. این بار هست ولی 100 تا صاحب داره...الان پروندش تو شعبه 10 دادگاه انقلابه

جالب اینجاست که بعضی ها میگن ما فروختیمش دنبالش نرین
چکهای کارگذاریمونم گرفتیم فردا میریزن به حسابمون :blink::blink:

gaflancar
04-03-2015, 02:39
جالبه چون من هم دارم همین بار رو میفروشم فرقش اینه که من رفتم از نزدیک بار رو دیدم و ازش کلی عکس یادگاری گرفتمو من

با خود ارگان فروشنده کار میکنم نه شخص و اشخاص مختلف و بروکر
خوشبختانه فعلا خریدار هم دارم
اینو گفتم خدمت دوستانی که میگند این بار واقعی نیس و نمیشه رو اون کار کرد

oil trader
04-03-2015, 10:48
از اون عکس یادگاریهات چندتا شو بزار ما هم ببینیم.

gaflancar
04-03-2015, 11:04
چشم امشب حتما میزارم عکسا رو
اما چرا برا شما جالبه؟
شما که بار رو فروختی خیالت هم راحته که پولت رو هم گرفتی برا چی برا شما این قضیه جالب شده؟
این برا من جای سواله که چرا این موضوع برا کسایی جالب میشه که با اطمینان از جعلی بودن این جور بارها حرف میزنند
در هر حال امشب عکس ها رو میزارم تو گروه

a162
04-03-2015, 21:38
چشم امشب حتما میزارم عکسا رو
اما چرا برا شما جالبه؟
شما که بار رو فروختی خیالت هم راحته که پولت رو هم گرفتی برا چی برا شما این قضیه جالب شده؟
این برا من جای سواله که چرا این موضوع برا کسایی جالب میشه که با اطمینان از جعلی بودن این جور بارها حرف میزنند
900 هزار تن ضایعات آهن خریداریم
لطفا قیمت؟
محل تحویل تهران

mohammad5m
04-03-2015, 22:15
جالبه چون من هم دارم همین بار رو میفروشم فرقش اینه که من رفتم از نزدیک بار رو دیدم و ازش کلی عکس یادگاری گرفتمو من

با خود ارگان فروشنده کار میکنم نه شخص و اشخاص مختلف و بروکر
خوشبختانه فعلا خریدار هم دارم
اینو گفتم خدمت دوستانی که میگند این بار واقعی نیس و نمیشه رو اون کار کرد

:advise::advise::advise::advise:

gaflancar
04-03-2015, 22:21
900 هزار تن ضایعات آهن خریداریم
لطفا قیمت؟
محل تحویل تهران

سلام دوست عزیز
اول مقدار این بار اونی که الان ازش باقی مونده حدود 780 هزار تنه بقیه متاسفانه دیگه وجود نداره بنا به دلایل مختلف
دوم محل بار بندرعباس هستش و تحویل روی کامیون داده میشه پس حمل و تخلیه به عهده خریداره
سوم قیمت کاملا بستگی به روش پرداخت و خرید خریدار بار داره و بین 820 تا 900 تومن خواهد بود و البته بروکری ما که 20 تومنه بهش اضافه میشه
و چهارم و اخر اینکه من مشتری دارم و الان هم درحال مذاکره هستیم و قصد ندارم فعلا کس جدید بیارم تو این کار اما میتونید تشریف بیارید دفتر اگر توان مالی شما تایید شد ما میتونیم شما رو تو اولویت بعدی قرار بدیم تا اگر در هرمرحله از معامله به مشکل خوردیم شما جایگزین شوید
با تشکر

danti91
05-03-2015, 06:28
[QUOTE=gaflancar;32654]سلام دوست عزیز
اول مقدار این بار اونی که الان ازش باقی مونده حدود 780 هزار تنه بقیه متاسفانه دیگه وجود نداره بنا به دلایل مختلف
دوم محل بار بندرعباس هستش و تحویل روی کامیون داده میشه پس حمل و تخلیه به عهده خریداره
سوم قیمت کاملا بستگی به روش پرداخت و خرید خریدار بار داره و بین 820 تا 900 تومن خواهد بود و البته بروکری ما که 20 تومنه بهش اضافه میشه
و چهارم و اخر اینکه من مشتری دارم و الان هم درحال مذاکره هستیم و قصد ندارم فعلا کس جدید بیارم تو این کار اما میتونید تشریف بیارید دفتر اگر توان مالی شما تایید شد ما میتونیم شما رو تو اولویت بعدی قرار بدیم تا اگر در هرمرحله از معامله به مشکل خوردیم شما جایگزین شوید
با تشکر[/QU

شرایط فروشتون را تو همین تاپیک ذکر کنید

gaflancar
05-03-2015, 11:38
[QUOTE=gaflancar;32654]سلام دوست عزیز
با تشکر[/QU

شرایط فروشتون را تو همین تاپیک ذکر کنید

سلام دوست عزیز شرایط فروش زیاد سختی نداره
اول شما توان مالی خودتون رو اثبات میکنید و ما هم در عوض اسناد بار رو به همراه عکس و فیلم از بار به رویت شما میرسونیم
دوم شما قرارداد بروکری رو میبندید و چکهای بروکری رو تحویل میدید و ما در اضای این کار بار رو به رویت شما میرسونیم و برمیگردیم تهران پیش خود شخصی که از اون ارگان مجوز برای فروش این بار داره و کارمند همون ارگانه برای عقد قرارداد نهایی خرید کالا
سوم قرارداد تنظیم میشه و بعد از وصول مبالغ چکهای بروکری قرارداد نیز امضا میشه
روش فروش این بار به صورت وزن و پول خواهد بود و شما بار رو اول تحویل میگیرید و بعد پول رو پرداخت میکنید البته در پارت های 50000 تنی
قیمت هم که بستگی به نوع پرداخت شما داره و اون در مذاکرات مشخص میشه
ما تو این قراردادی که داریم در مرحله اخر هستیم و منتظریم چکها وصول بشه تا اجازه امضا شدن قرارداد رو بدیم
ولی الان 4 - 5 روزی هست که منتظریم

oil trader
09-03-2015, 20:45
...

ماچشم براه این عکسها موندیم.:huh:

mohammad5m
10-03-2015, 11:31
ماچشم براه این عکسها موندیم.:huh:

من یک هفته ای هست شام و نهار نخوردم برا این عکسها