PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن مشخصات و ایمیل تاجران خارجی

azari_sorkhjame
09-02-2014, 20:18
سلام دوستان اینجاکسی میدونه چطور میشود آدرس و ایمیل یا شماره تلفن تاجران چینی یا اروپایی رو بدست آورد یا مثلا برای برقراری ارتباط با مشتری های اروپایی راه دیگه ای هست ؟ ممنونتون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند

مرتضی
10-02-2014, 10:32
سلام دوست عزیز. این از اون اطلاعاتی هست که کسی به راحتی در اختیار شما قرار نمیده متاسفانه. البته خوب شاید حق هم دارن. چون در واقع اطلاعات مشتریانشون هست. و کسی نمیاد اطلاعات مشتریانش رو در اختیار شما قرار بده :)
شما برای بدست آوردن اطلاعات تجار چینی و اروپایی ابتدا باید فیلد کاری مورد نظر رو مشخص کنید و دقیقا بدونید در چه زمینه ای دنبال مشتری یا فروشنده هستید. تا بدونید در کجا باید دنبالش بگردید.
بعد از مشخص شدن این موضوع میتونید در اینترنت جستجو رو شروع کنید و یا از طریق نمایشگاهها و دفترچه های نمایشگاهها و اتاق های بازرگانی مختلف

خشایار
10-02-2014, 21:42
سلام
خوده داش مرتضی در گوانجو چین هست و یه تاجر موفق هستش از همین جا شروع کن این اولین تاجر بقیه طلب تو تا بعد

میثم الله یاری
26-02-2014, 23:29
salam agha morteza u dar chin tajer hastid ?

j.kh
31-05-2014, 18:18
یه سر به سایت alibaba بزن دوسته من ...یه کوچولو کمک کنندست..

m0hammad
31-05-2014, 21:42
شماره تلفن شرکای تجاری جزو دارایی های یک شرکت محصوص میشه و ارتباطات جزو مزیت های رقابتی یک شرکت هست.

شما باید شروع به استفاده از سایت های B2B بکنید و مقداری هم تبلیغات و تماس با اعضای اتاق های بازرگانی کشور هدف تا به مرور یک دفترتلفن از شرکای تجاری تشکیل بدی.
و یک پیشنهاد غیر علمی (البته علوم رسمی)هم بکنم نماز هاتون را اول وقت بخونید و بعد از نماز از خدا بخواهید خودش روزی راحت و حلال و زیاد بهتون بده با ظرفیت خرج کردنش در زیاد شدن رزق و روزی و راحت شدن کسب روزی بسیار تاثیر داره .

برای چین و کشور های شرقی علی بابا خوبه , برای هند علی بابا + india mart + tradeindia را پیشنهاد میدم , برای اروپا بیشتر باید بر روی ایجاد کانکشن در شبکه های اجتماعی تمرکز کنید مثل linkedin.
اگر کشور مورد نظر و صنعتتون را بگید شاید بیشتر بتونم کمکتون کنم.

Client
31-05-2014, 22:57
تمامی دوستان عزیز می دانند که در خارج از ایران چیزی به عنوان تجا رت اشخاص وجود ندارد (قانونی نیست) و تمام فعالیت های تجاری می بایست تحت نام یک شرکت ثبت شده و قانونی انجام شود . لذا برای صادرات و واردات طرف شما شخص حقوقی خواهد بود نه شخص حقیقی و باید دنبال نام شرکتها ی تجاری و یا کارخانه های تولید کننده بود نه نام اشخاص.
معمولا نام شرکت های تجاری در هر کشور در سایتی تحت عنوان directory ویا business directory ثبت می گردد. به طور مثال اغلب شرکت های چینی در سایت china directory ثبت شده اند.

موفق باشید

m0hammad
01-06-2014, 09:07
دوست عزیز در سازمان ها چیزی داریم به اسم ساختار غیر رسمی. این تلفن تاجران هم از اون مقوله های غیر رسمی هست که اتفاقا خیلی هم موثر هست. شما وقتی با مدیر فروش یک شرکت در تماس هستی وقتی شرکتش را ترک میکنه ایمیل میزنه که من رفتم فلان شرکت اگر کاری داشتید در خدمتیم. بعد هم توی linkedin در تماس هستید و حالا هر جای دیگه ای هم که بره میتونه برای شما دارایی محسوب بشه.

moji majd
02-06-2014, 17:56
سلام دوستان..من در زمینه فروش لوازم خرده ریز اشپزخانه و سفره و کفپوش و... فعالیت دارم ..ممکنه راهنمایی بفرمایید با 50میلیون از چین خرید کنم بهتره یا از دبی؟ لطفا هر راهنمایی بلدید بگید..ممنونم

Arshia6142
19-12-2014, 12:43
با سلام ،

من خودم یکی از کاربرانی هستم که متون این انجمن ها رو میخونم ، کاربری که در ابتدا میخواهد در زمینه واردات قدم برداره ، مطالب این انجمن ها خیلی گیج کننده است و در آخر هم کاربر متوجه نمیشه که بالاخره از کجا باید شروع کنه !!!!!
در صورتیکه هر یک از دوستان بدنبال آموزش عملی از ابتدای کار تا انتها جهت واردات کالا ]خصوصا از[ چین هستند ، میتونند با چند جلسه آموزش به مقصود خود برسند .

- تعداد جلسات آموزش خصوصی در حدود 3 الی 5 جلسه و هزینه جلسات بطور توافقی خواهد بود.

لطفا در صورتی که تمایلی به شرکت در این کلاسها دارید قبل از هرگونه اقدام لطفا شرایط زیر را درنظر گرفته و در صورت نداشتن این شرایط اقدامی انجام ندید :

1 – داشتن آشنایی با زبان انگلیسی در حد مکاتبات عادی

2 – داشتن سرمایه ایی در حدود حداقل 35.000.000 تومن (یعنی در حدود 10.000 دلار) .

این مبلغ به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشه ، بعد از آموزش و پیدا کردن تولید کننده مورد نظر خود شما مکاتبه کرده ، پول رو به حساب طرف مقابل حواله میکنید و مراحل واردات رو پی گیری میکنید.
البته این عدد بطور کاملا تقریبی است و خیلی زیاد به نوع کالایی که شما قصد واردات اون رو دارید ، بستگی داره. برای نمونه ، پول مورد نیاز برای واردات بر فرض 1 کانتینر عروسک با پول مورد نیاز برای واردات 1 کانتینر موبایل یا LCD قطعا متفاوت خواهد بود !
همیشه درنظر بگیرید که برای واردات بجز هزینه خرید جنس هزینه هایی دیگه ایی مانند : کرایه حمل کشتی ، هزینه ایی که خود کشتیرانی جهت تفکیک اسناد میگیره ، هزینه حقوق ورودی (گمرکی) ، مالیات بر ارزش افزوده که اضافه بر گمرکی گرفته میشه ، 10% کرایه حمل که در گمرک گرفته میشه ، هزینه بارگیری در گمرک ، جدیدا : هزینه استاندارد و آزمایشگاه و نمونه برداری ، هزینه کارمزد ترخیصکار ، ایاب و ذهاب ترخیصکار و کرایه حمل از گمرک تا انبار شما و ......
اینها هزینه هایی هستند که در صورتیکه سرمایه شما کمتر از 35.000.000 تومن باشه ، اصطلاحا هزینه ها OVER میشه و قیمتی که جنس دستتون میرسه معقول نخواهد بود و نمیتونید در بازار رقابت کنید.

3 – داشتن مشتری ثابت یا مغازه یا دفتر یا بطور کل مرکز فروش یا پخش جنس

لطفا تصور اینکه ابتدا جنس رو وارد میکنید و بعدا دنبال فروش اون میگردید یا بعد از واردات به شرکتها و مغازه دارها پیشنهاد میدید و دنبال مشتری میگردید رو از ذهنتون کاملا بیرون کنید و سرمایتون رو به خطر نندازید.
شاید این نقطه نظر 100% درست نباشه ولی با این شرایط اقتصادی و فرهنگ موجود در ایران من تجربیات 15 سالم رو در زمینه واردات در این بند در اختیارتون گذاشتم.

4 – کارآموز یا کاربر باید ساکن تهران باشد و بطور حضوری در آموزش شرکت کند

اگه شما این شرایط رو دارید و مصمم هستید که کالای خودتون رو مستقیما از چین با قیمتهای بمراتب پایین تر تهیه کنید میتونید در کلاسهای آموزشی ما شرکت کنید.

با تشکر

جهت تماس با این ایمیل در ارتباط باشید

A.Mortezania@Gmail.com

شرکت پیشگامان
17-01-2015, 18:13
سلام
دوست گرامی کسی حالا حالا اطلاعات مشتریان خودش رو به کسی نمیده و اگر از طریق اتاقها هم بخوای پیگیری کنی میگن ابتدا باید عضو اتاق بشی که سالانه 500 هزارتومان بدی و بعد اونم اطاعات کاملشون رو نمیدن

behsan
16-04-2015, 12:55
شما باید ابتدا هدف خود رو مشخص کنید بینید به دنبال چه نوع تاجری هستید و در چه ضمینه ای و بعد به شروع جست و جو در اینترنت ...

Moh.gh
23-08-2016, 17:35
سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Control, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

Khatam
27-04-2018, 16:16
سلام خدمت اقا مرتضي عزيز
جسارتن ميخواستم ببينم برأي صادرات فرش ماشيني به چين كمكي ميتونيد به بنده بكنيد بزرگترين مجموعه توليدي فرش ماشيني را داريم
البته دوستان كشورها ي ديكه هم در ارتباط باشن و لينك داشته باشن بنده در خدمتم بهترين شرايط ،كيفيت و درصد فوق العاده هم در نظر گرفته خواهد شد
09196170154

سورکاران
15-06-2019, 02:34
خیلی از این حرفت خوشم اومد"و یک پیشنهاد غیر علمی (البته علوم رسمی)هم بکنم نماز هاتون را اول وقت بخونید و بعد از نماز از خدا بخواهید خودش روزی راحت و حلال و زیاد بهتون بده با ظرفیت خرج کردنش در زیاد شدن رزق و روزی و راحت شدن کسب روزی بسیار تاثیر داره ."

این اطلاعیه ماست. در صورت تمایل همکاری کنید.
سورکاران تمایل به صادرات؛
محصولات کشاورزی نظیر؛ خربزه، بادنجان، هندوانه(سمنان)، زعفران(خراسان شمالی)، پسته(دامغان)
گچ (سمنان)
محصولات چوبی و پوشال کولر
و ... دارد.
در این راستا، از تجار و بازاریابان دعوت به عمل میآید.

تماس با ما
از طریق رایانامه

از طریق شناسه پیامرسان تلگرام
Soorkaran_CommunicationDept

hesam.ashoory
08-09-2019, 17:38
سلام ایا هنوز دنبال پیدا کردن مشتری خارجی هستید؟

hesam.ashoory
08-09-2019, 17:41
با سلام و وقت به خیر
شماره ی تماس و ایمیل از شرکت های خارجی به صورت موضوعی و موردی در صنف مورد نظر شما ارائه می شود.
امکان غربال شرکت ها بر اساس میزان عملکردشان در سال های گذشته نیز فراهم است.
عاشوری 9183515651

نیکبخت
21-09-2019, 11:59
سلام من هم همین سوال رو دارم ؟ لطفا راهنمایی کنید

Hma
27-09-2019, 21:44
اگر نیاز دارین تا مشتری صادراتی بزرگ و دائمی داشته باشین مجموعه ما تخصصص داره در این زمینه

۰۹۱۱۷۴۳۱۹۴۴ محمدی

Baroj
29-09-2019, 20:15
اگر نیاز دارین تا مشتری صادراتی بزرگ و دائمی داشته باشین مجموعه ما تخصصص داره در این زمینه

۰۹۱۱۷۴۳۱۹۴۴ محمدی

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

Baroj
29-09-2019, 20:16
با سلام و وقت به خیر
شماره ی تماس و ایمیل از شرکت های خارجی به صورت موضوعی و موردی در صنف مورد نظر شما ارائه می شود.
امکان غربال شرکت ها بر اساس میزان عملکردشان در سال های گذشته نیز فراهم است.
عاشوری 9183515651

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

Baroj
30-09-2019, 18:29

۰۹۱۱۷۴۳۱۹۴۴ محمدی

با سلام خدمت شما همکار گزامی ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به خیلی از کشورها صادرات داریم و مایلیم در روسیه و اذربایجان کار کنیم لطفادر صورت تمایل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس : ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ - ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

mahban98
02-10-2019, 12:33

۰۹۱۱۷۴۳۱۹۴۴ محمدی

باسلام و احترام
من دنبال مشتری برای فروش محوصلات نمک و سنگ نمک هستم م یتونید من در این خصوص کمک کنید .ممنون میشم با تلگرام و یا واتساپ 09198132598
یا ایمیل mahban.oskouyi@gmail.com تماس بگیرید

davood0697
04-10-2019, 12:35
معرفی یک تاجر خوب جهت خرید پسته برای صادرات

sasan.f
05-10-2019, 19:38
از تجاز جهت صادرات زغال فشرده ....مجوز هم داریم .تناژمون بالاست ..جهت همکاری تماس بگیرید۰۹۱۴۹۵۶۸۷۴۸

Baroj
06-10-2019, 17:32
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم
دوستانی که در زمینه مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک در کشورهای عربی و اذربایجان تاجر جهت صادرات می شناسند لطفا معرفی کنند . با تشکر

تلفن تماس : ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ - ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

aramon
07-10-2019, 00:26
من برای صادرات پوشاک نیاز به همچین اطلاعاتی دارم
کسی میتونه کمک کنه

aramon
07-10-2019, 00:27
اطلاعات تاجرهای ایرانی و عراقی تو زمینه صادرات رو از کجا باید گیر بیارم .

aramon
07-10-2019, 00:27
من برای صادرات پوشاک نیاز به همچین اطلاعاتی دارم
کسی میتونه کمک کنه

چرا کسی راهنمایی نمیکنه کلا

aramon
07-10-2019, 00:30
با سلام ،

من خودم یکی از کاربرانی هستم که متون این انجمن ها رو میخونم ، کاربری که در ابتدا میخواهد در زمینه واردات قدم برداره ، مطالب این انجمن ها خیلی گیج کننده است و در آخر هم کاربر متوجه نمیشه که بالاخره از کجا باید شروع کنه !!!!!
در صورتیکه هر یک از دوستان بدنبال آموزش عملی از ابتدای کار تا انتها جهت واردات کالا ]خصوصا از[ چین هستند ، میتونند با چند جلسه آموزش به مقصود خود برسند .

- تعداد جلسات آموزش خصوصی در حدود 3 الی 5 جلسه و هزینه جلسات بطور توافقی خواهد بود.

لطفا در صورتی که تمایلی به شرکت در این کلاسها دارید قبل از هرگونه اقدام لطفا شرایط زیر را درنظر گرفته و در صورت نداشتن این شرایط اقدامی انجام ندید :

1 – داشتن آشنایی با زبان انگلیسی در حد مکاتبات عادی

2 – داشتن سرمایه ایی در حدود حداقل 35.000.000 تومن (یعنی در حدود 10.000 دلار) .

این مبلغ به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشه ، بعد از آموزش و پیدا کردن تولید کننده مورد نظر خود شما مکاتبه کرده ، پول رو به حساب طرف مقابل حواله میکنید و مراحل واردات رو پی گیری میکنید.
البته این عدد بطور کاملا تقریبی است و خیلی زیاد به نوع کالایی که شما قصد واردات اون رو دارید ، بستگی داره. برای نمونه ، پول مورد نیاز برای واردات بر فرض 1 کانتینر عروسک با پول مورد نیاز برای واردات 1 کانتینر موبایل یا LCD قطعا متفاوت خواهد بود !
همیشه درنظر بگیرید که برای واردات بجز هزینه خرید جنس هزینه هایی دیگه ایی مانند : کرایه حمل کشتی ، هزینه ایی که خود کشتیرانی جهت تفکیک اسناد میگیره ، هزینه حقوق ورودی (گمرکی) ، مالیات بر ارزش افزوده که اضافه بر گمرکی گرفته میشه ، 10% کرایه حمل که در گمرک گرفته میشه ، هزینه بارگیری در گمرک ، جدیدا : هزینه استاندارد و آزمایشگاه و نمونه برداری ، هزینه کارمزد ترخیصکار ، ایاب و ذهاب ترخیصکار و کرایه حمل از گمرک تا انبار شما و ......
اینها هزینه هایی هستند که در صورتیکه سرمایه شما کمتر از 35.000.000 تومن باشه ، اصطلاحا هزینه ها OVER میشه و قیمتی که جنس دستتون میرسه معقول نخواهد بود و نمیتونید در بازار رقابت کنید.

3 – داشتن مشتری ثابت یا مغازه یا دفتر یا بطور کل مرکز فروش یا پخش جنس

لطفا تصور اینکه ابتدا جنس رو وارد میکنید و بعدا دنبال فروش اون میگردید یا بعد از واردات به شرکتها و مغازه دارها پیشنهاد میدید و دنبال مشتری میگردید رو از ذهنتون کاملا بیرون کنید و سرمایتون رو به خطر نندازید.
شاید این نقطه نظر 100% درست نباشه ولی با این شرایط اقتصادی و فرهنگ موجود در ایران من تجربیات 15 سالم رو در زمینه واردات در این بند در اختیارتون گذاشتم.

4 – کارآموز یا کاربر باید ساکن تهران باشد و بطور حضوری در آموزش شرکت کند

اگه شما این شرایط رو دارید و مصمم هستید که کالای خودتون رو مستقیما از چین با قیمتهای بمراتب پایین تر تهیه کنید میتونید در کلاسهای آموزشی ما شرکت کنید.

با تشکر

جهت تماس با این ایمیل در ارتباط باشید

A.Mortezania@Gmail.com

این دوره ها هنوزم هست؟