PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال شرکت های توزیع عمده اقلام {بهداشتی و سوپرمارکتی}هستم که از هر مارکی جنس داشته باشه

hadi2050
31-01-2014, 22:13
سلام خدمت دوستان
بنده الان تو کاره پخشم بیشتر غذایی {البته تازه کار چند ماهه }
ولی با توجه به همین تجربه بسیار کم هم باید کالاهای یک کارخانه رو بخری تا زیر قیمت بهم بدن که اونم
میشه تک محصولی یا چند محصولی که نمی تواند فروش خوبی داشت مثلا من به رب تبرک و سس دلپذیر و جنسی دیگر از مارکی دیگر احتیاج دارم خوب نمیشه تهیه کرد اگر بسیار سخته باید برای رب به یه انبار برم سایر اقلام آدرس های دیگر

{{{{{{{{{{{حال سوال
من دنبال شرکت ها بزرگ پخش عمده محصولات داخلی و وارداتی هستم {اقلام سوپر مارکتی و دارخانه ای}{پر مصرف}که زیر قمیت فروش عمده کارخانه از هر مارکی داشته باشه تا بتونم از اون تهیه کنم اقلام مورد نیازم رو البته لازم نیست همش تو یک شرکت باشه مثلا می تونه تو سه تا شرکت بزرگ توزیع باشه یکی اقلام وارادتی یکی غذایی .کنسروی .برنج و...یکی سلولزی و بهداشتی}}}}}}}}}}}}}}

و یه آشنایی داشتم که از این نوع شرکت های خرید میکرد ولی چون باهم حرفمون شده نمی تونم از اون سوال کنم

ممنون میشم راهنمییم کنید
وچند مورد این شرکت ها رو با جزییات حالا اینجا یا خصوصی بفرستید
با تشکر
ارادت

zarei
01-02-2014, 00:01
با سلام
بازرگانی چشمه رعنا فروش کلی وجزی حبوبات از تولید به مصرف با بسته بندی فله ای کیسه های بزرگ 50 تا 70کیلویی.
باتشکر
زارعی
مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])