PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی وحضور در بازار گرجستان1

nakhaei
29-01-2014, 20:35
شناسایی وحضور در بازار گرجستان

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیزم که تازه میخواهند وارد بازار تجارت بشوند وهمه اساتید خودم که در سایر بازارها غیر از گرجستان فعال بوده اند وعلاقه مند حضور وتجربه بازار کشور های cis خصوصاً گرجستان هستند.
باید متذکر شوم بنده تقریباً 3ساله بطور کاملا جدی وارد بازار گرجستان شده ام شروع این کار با تحقیقات میدانی به مدت 4ماه در کشورهای شمالی ایران مثل آذربایجان،ارمنستان وگرجستان بود که این تحقیقات شامل شناسایی نیاز،سلایق،فرهنگ وآداب وسنن، سیاست ،ظرفیت های طبیعی،تولیدات،سهم واردات وصادرات و... بود از بین این کشور ها گرجستان را با توجه به فضای باز اقتصادی که رئیس جمهور وقت آقای ساکاشویلی ایجاد کرده بود (رتبه 8 جهان در زمینه سهولت ایجاد کسب وکار براساس آمار بانک جهانی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) )ولغو روادید ایران وگرجستان و آسانی سفر انتخاب کردم واین در شرایطی بود که درعرض 3روز کاری میشد شرکت تجاری ثبت داد و حساب بانکی باز کرد ویک ماه بعد برای اقامت یکساله اقدام کرد واین حضور را در سه زمینه 1-مواد غذایی با برند بین المللی (GREENNUT ([Only Registered And Activated Users Can See Links]م2-مصالح ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ساختمانی با برند kcc([Only Registered And Activated Users Can See Links]که ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) درزمینه صادرات سنگهای ساختمانی،سیمان،کاشی وسرامیک ،لوازم بهداشتی وقیر و... 3-مواد پلی اتیلن وماشین آلات تکنولوژی های نو با برند karen آغاز کردیم وتا همین سال گذشته خوب بود ولی با تغییر رئیس جمهور ونسخه پیچی غرب خصوصاً لابی اسرائیل با توجه به حضور زیاد سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان واحساس خطر کشور های غربی به دلیل تبدیل گرجستان همانند امارات به حیاط خلوت ایران برای دور زدن تحریم ها واساساً پول شویی : منجر به شروع تحریم های بانکی از قبیل مسدود کردن حسابهای ایرانیان ، عدم امکان افتتاح حساب جدید (حقیقی وحقوقی) عدم امکان انتقال وجه به خارج از گرجستان از طریق بانک ،عدم انتقال ودریافت پول برای ایرانیها از طریق western union لغو یکطرقه صدور روادید واخذ وجه در ازاء ویزا ودر این اواخر عدم ارایه روادید در مبادی ورودی(زمینی )وهوایی حداکثر 15 روز و گاهاًعدم تمدید اقامت وخیلی موارد دیگر که باعث خروج بیش از 1500 نفر از سرمایه گذاران ایرانی شد

nakhaei
29-01-2014, 20:36
ولی خوشبختانه با این وجود ما همچنان در این بازار حضور داریم ودر زمینه هایی که به آنها اشاره شد فعال هستیم وبا ایجاد شبکه بازاریابی وتوزیع تخصصی در کل گرجستان وارتباط با کشورهای اطراف درحال حاظر امکان فروش تمامی کالاهای دارای کیفیت (تولید وبسته بندی) وقابل رقابت ایرانی را داریم وبه همه تولید کنندگان وافرادی که تمایل دارند کالای تولیدی خود را در این بازار محک بزنند پیشنهاد میکنم ازطریق این شرکت که گرجستان چهارمین شعبه بین المللی آن است اقدام کنند در صورت تمایل میتوانید با شماره های:00995555601881 و00995555602003 در گرجستان و 09132429310 درایران تماس حاصل نمائید واز مشاوره های کارشناسان این شرکت در زمینه های :هزینه های حمل ونقل،تعرفه های گمرکی،مجوزهای صادرات و واردات،بازاریابی وتحقیقات بازار وشیوه های انتقال ارز حاصل از صادرات استفاده نمائید
Email:en.nakhaei@gmail.com [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) -[Only Registered And Activated Users Can See Links] _ [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نخعی

nakhaei
29-01-2014, 20:40
یکی دیگر از مسائلی که باعث کاهش توان رقابتی محصولات ایران در بازار گرجستان می شود تفاهم نامه گمرکی بین گرجستان وترکیه (واردات کلیه محصولات ترکیه به گرجستان با تعرفه 4 درصد است)

برگ نیکی
22-02-2015, 17:02
سلام.در صورت توانایی در مورد صادرات نوعی خاص دستمال کاغذی همراه "هیلین" با ما تماس بگیرید. با تشکر جاجرمی 09121488057-02122793925-[Only Registered And Activated Users Can See Links]

KOOSHA
01-04-2015, 11:38
باسلام ما امکان صادرات هرگونه نقل و نبات زعفرانی و ابنبات با بهترین و باکیفیت و قیمت مناسب را به گرجستان وترکیه و روسیه و ارمنستان و غیره داریم تقاضا همکاری در این زمینه را خواستاریم باتشکر کوشاپژوه فدک 09199145113

jalilmousavi25
18-08-2015, 02:00
باسلام بنده بعنوان رابط درزمینه محصولات کشاورزی هندوانه وسیب زمینی وباتناژبالادرفصل رودارم همچنین درزمینه پارچه ومبلمان راحتی واستیل قادربه همکاری میباشم باسپاسjalilmousavi25@yahoo.com

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

zareparvar
13-11-2015, 20:10
سلام.من توليد كننده انواع ميزهاي جلو مبلي شيشه اي خم وانواع اكواريوم شيشه خم هستم تمايل به صادرات محصولا خود را دارم09121029193 ذره پرور[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Sent from my iPhone using Tapatalk

zareparvar
13-11-2015, 20:11
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

magic1981
23-03-2016, 13:13
سلام
من تولید کننده فیلم استرچ مخصوص بسته بندی و پالت پیچ هستم.عکس محصولات در وبسایت موجوده.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
09123832305
22909867
با تشکر
محسن نجفی

mahdidadgar007
29-04-2016, 13:03
سلام
توانایی صدور ضمانتنامه در 23 بانک معتبر دنیا را داریم

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

صالحی اصفهان
30-04-2016, 00:46
با سلام
علاوه بر فروش داخلی قصد صادرات زعفران و صنایع دستی داریم اگر تمایل به همکاری دارین ایمیل ارسال کنید.ممنون
handcraftiranian@gmail.com (handcraftiranian@gmail.com)\
09103989704:whats app

PILAPILA
22-10-2017, 20:11
ثبت شرکت در این کشور واقعا آسان هست و در کوتاه ترین مدت و بدون نیاز به وکیل امکان پذیر هست

saeedgolestani6401
06-01-2018, 11:54
با سلام
توان توليد دستمال كاغذي در ابعاد و تعداد و طرح هاي مختلف
بازرگاني گلستاني
٠٩١٣٣٦١٣٠١٩

stkarmania
20-01-2018, 02:09
شرکت تجارت کارمانیابه عنوان یک شرکت مدیریت صادرات (EMC) ثبت شده در سازمان توسعه تجارت، شرکتی است که تمام عملیات صادرات از قبیل تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، حمل و نقل فیزیکی کالا و غیره را با انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان انجام می دهد. تولیدکنندگان می توانند بدون درگیری مستقیم با امور بازرگانی، با استفاده از خدمات شرکت مدیریت صادرات کارمانیا برای خود واحد بازرگانی ایجاد نمایند و از مزیت هایی چون دسترسی سریع به اطلاعات بازارهای خارجی، صرفه جویی در هزینه راه اندازی یک واحد بازرگانی و ... بهره جویند.

این شرکت با عقد قرارداد با شرکت های تولیدی مستعد، کلیه امور مربوط به صادرات اعم از فروش ، خدمات ترویجی ، شرکت در نمایشگاه ها، بازاریابی الکترونیکی، مدیریت ارتباط با مشتریان ، پاسخ گویی به ایمیل ها، ارتباط مداوم و نزدیک با مشتریان را عهده دار است و با تکیه بر پتانسیل حاصله، اقدام به تحقیقات بازاریابی و صادرات به کشورهای مختلف جهان می نماید. به عبارت دیگر این مجموعه با اعتقاد بر کارتخصصی در زمینه تولید و فروش، با طراحی مدلی خلاقانه با استفاده از توان تولید کنندگان خوب کشور و توان بالای بازاریابی و فروش صادراتی مجموعه خود، دوبال را برای پرواز به سوی اهداف والای صادراتی فراهم می نماید. از این رهگذر می توان به صادرات به بیش از 30 کشور جهان و رشد فزاینده صادرات واحدهای تولیدی تحت پوشش این مجموعه و در پی آن ایجاد اشتغال ده ها نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم نام برد. این شرکت در راستای گسترش بازارهای صادراتی و با توجه به توانایی خود در امر بازاریابی بین المللی و نیاز مبرم واحدهای تولیدی به عملیات تخصصی صادراتی، از آمادگی لازم جهت توسعه محصولات و بازارهای واحدهای تحت پوشش خود برخوردار است. در حال حاضر حوزه جغرافیایی شرکت مدیریت صادرات کارمانیادر بیش از 30 کشور جهان است و دارای دفاتری در سلیمانیه عراق، دوحه قطر،تفلیس گرجستان ،ایروان ارمنستان می باشد ونیز از خدمات شرکتهای همکاری در پنج قاره جهان بهره می جوید
از جمله قراردادهای انجام شده این شرکت میتوان به:
1.مدیریت صادرات شرکت ولتا کابل
2.مدیریت صادرات مجموعه مواد غذایی اسکودا
3.مدیریت صادرات مجموعه غذایی جوپار
4.مدیریت صادرات مجموعه غذایی مینو
5.مدیریت صادرات شرکت نفت پارس در کشورهای cis
6.مشاور،ومديريت صادرات انجمن سنگ ایران مسؤل کمیسیون بازرگانی انجمن سنگ وصادرات بیش از ۱/۵ میلیون دلار سنگ ساختمانی به کشورهای مختلف
7.مديريت صادرات محصولات گیاهان دارویی خام وفراوری شده اداره کل منابع طبيعی استان کرمان
8.مدیریت صادرات مجموعه تولیدی نخل وحید (خرما ومحصولات توليدى از خرما)
9.مشاور صادراتی و بازرگانی اتاق بازرگانی استان کرمان
10.مدیریت صادرات شرکت پارس گرانیت
11.مدیریت صادرات مجموعه گرین نات (حوزه خشکبار)
12.صادرات بیش از 100تن خشکبار تحت برند کارن
13.سرمایه گذار وتولید کننده محصولات خودرویی وپاک کننده کارن و فونیکس
14.مدیریت صادرات مجموعه لاسیما تولید کننده مواد شوینده گياهى

Email:info@stkarmania.com (Email%3Ainfo@stkarmania.com)

تلفن تماس:

00989132429310 ایران

00995558774446گرجستان (تفلیس )

00995555602003گرجستان (باتومی)

009647501910160عراق(سلیمانیه)

00971507100618 دبی

00971552976387 قطر (دوحه)

وسامانه اطلاع رساني پيام كوتاه:

50004646461010

setaretehran
20-01-2018, 11:44
با سلام
علاوه بر فروش داخلی قصد صادرات زعفران و صنایع دستی داریم اگر تمایل به همکاری دارین ایمیل ارسال کنید.ممنون
handcraftiranian@gmail.com (handcraftiranian@gmail.com)\
09103989704:whats app

میشه کمی بیشتر توضیح بدید ؟

marketmakers
20-01-2018, 20:07
آیا مشکل فروش دارید ؟
نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟
نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟
تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟
برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟
آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متر های روز آشنا کنید ؟
خــٌب می تونید در مورد همی ی این مسائل روی ما حساب کنید ..... اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شماست
مشاوره و سوال : ٠٩١٢٢٤٣٧٢٦١

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید صفحه اصلی - مارکت میکرز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

صفحه اصلی - مارکت میکرز
جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با ما در ارتباط باشید.

eslami9410
22-01-2018, 14:34
سلام
روز دوستان بخیر
بنده نماینده شرکتی در زمینه رنگ های ضد حریق و عایق های حرارتی و رطوبتی هستم
دوستانی که در کشور های همسایه ایران هستند و تمایل دارن در زمینه صادرات همکاری داشته باشند
لطفا یه ایدی تلگرام من پیام بدهند
متشکرم
eslamii9410@

Hd96
12-03-2018, 15:56
سلام بنده در ضمینه کاشی و سرامیک و سنگ مهندسی فعالیت دارم و با قیمتی پایینتر از کارخانه میتونم تهیه کنم. و همچنین روابطی با دوستان تولید کننده زعفران و روغن کنجد و ارده و انواع حلوا شکری دارم که میتونم با دوستانی که مایل به کار صادرات به گرجستان یا کشور های دیگه هستند همکاری کنم

Hamid.de.75@gmail.com
@haamid75 تلگرام

َrostami
15-09-2018, 11:19
سلام ایدی شما را پیدا نکردم لطفا در تلکرام به @rastacom پیام بدید

سلام
روز دوستان بخیر
بنده نماینده شرکتی در زمینه رنگ های ضد حریق و عایق های حرارتی و رطوبتی هستم
دوستانی که در کشور های همسایه ایران هستند و تمایل دارن در زمینه صادرات همکاری داشته باشند
لطفا یه ایدی تلگرام من پیام بدهند
متشکرم
eslamii9410@

mortezatavancheh
15-09-2018, 20:22
با سلام. من شرکت ریخته گری و ذوب فلزات دارم.چطور میتونم با مشتری های گرجستانی ارتباط بگیرم
ممنون مرسی
مرتضی 09125390124

eslami9410
25-09-2018, 11:34
من به شما در تلگرام پیغام دادم

eslami9410
25-09-2018, 11:35
سلام ایدی شما را پیدا نکردم لطفا در تلکرام به @rastacom پیام بدید

من پیغام دادم به شما در تلگرام

mortezatavancheh
25-09-2018, 19:58
ریخته گری انواع فلزات.