PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجارت با گرجستان

دانشمند
23-01-2014, 22:12
همه چیز در رابطه با گرجستان : تجارت صادرات و واردات ،ساخت و ساز ،برآورد هزینه های سرمایه گزاری . نیاز روز و قیمت اجناس در گرجستان . ۰۰۹۹۵۵۵۸۲۸۲۰۲۰ ./ ۰۰۹۹۵۵۶۸۸۵۰۰۵۸

یوسفی بهروز
26-01-2014, 14:48
سلام دوست گرامی بنده در گرجستان شهر تفلیس 1000 کارتن ماکارونی مک 500گرمی موجود دارم که باقیمانده از 2200 کارتن میباشد که به فروشگاه فورشت فروخته شده .در پیام قبلی به اطلاع شمارساندم که شرکت ما در تفلیس انبار و دفتر دارد و مترازانبار 700متر است و بیست سال سابقه صادرات به کشورهای اسیای میانه بخصوص ترکمنستان را داریم و یک ساله فعالیت در گرجستان را شروع کرده ایم و دارای دفتر تجاری در تهران هستیم ....تمایل داریم در بازار گرجستان با شرکت های معتبر و افراد دارای مهارت همکاری داشته باشیم 00982144961839 ....info@mirariana.com .....[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دانشمند
27-01-2014, 00:24
با سلام مجدد محصولاتتون رو دیدم اینجا من هستم در خدمتتون

behin mojriyan sadid
05-02-2014, 13:40
سلام دوست عزیز.برای بیسکوییت های ما در کشور گرجستان مشتری میتونی پیدا کنی...خریدار در مسکو هم داریم...اینو از نظر رضایتمندی مشتری خدمتتون گفتم

برگ نیکی
22-02-2015, 16:57
سلام.در صورت توانایی در مورد صادرات نوعی خاص دستمال کاغذی همراه "هیلین" با ما تماس بگیرید. با تشکر جاجرمی 09121488057-02122793925-[Only Registered And Activated Users Can See Links]

شهیدی
31-05-2015, 20:21
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com

salem
20-07-2015, 14:44
جناب دانشمند با سلام
تولید کننده ظروف بلوری هستیم در ایران
در حال حاضر به قزاقستان قرقیزستان و پاکستان صادرات داریم
لطفا ایمیل بگذارید تا نمونه محصولاتمان را بفرستیم و درصورت امکان همکاری کنیم
متاسفانه موفق به برقراری تماس تلفنی نشدیم
negin.bloor@gmail.com
00989304001125
00985132653637

jalilmousavi25
18-08-2015, 01:20
سلام بعنوان رابط باسوداندک یابصورت توافقی توانایی تامین سیب زمینی وهندوانه باتناژبالارودارم وحاضربه همکاری هستم الانم قیمت هندوانه توبازارخیلی پایینه که برای صادرات احتمالاسوددهی خوبی میتونه داشته باشه محصولات دیگه هم درفصل مثله سیروخیاروخیارشورفله ای رومیتونیدروم حساب کنیدباتشکرازتجارمحترم وارزوی موفقیت وسرافرازی ایران

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

jalilmousavi25
18-08-2015, 01:21
jalilmousavi25@yahoo.com

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

اسدی -اس
18-08-2015, 09:14
سلام .ماتولیدکننده رب باکیفیت عالی درجه رنگ 1و2 وبریکس بالا هستیم میتونید درگرجستان برامحصول مامشتری پیداکنید .رب هم بصورت فله هم اسپتیک وقوطی ایزی اپن بادرپوش پلاستیکی میباشد

akvaprotein
24-09-2015, 12:36
بدینوسیله از بازرگانان و تجاری که در کشور گرجستان و ترکمنستان لینک مستقیم دارند و توانایی خرید نقدی مواد پروتیینی
(گوشت ماکیان ، کبک بلدرچین اردک و بوقلمون) در ایران و صادرات به این کشورها را دارا میباشند دعوت به همکاری میشود.

با سپاس فراوان
دکتر حسین پور

Home - Akva Protein ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Info@akvaprotein.com
Sale@akvaprotein.c (Sale@akvaprotein.com)

mahdidadgar007
29-04-2016, 13:09
بدینوسیله از بازرگانان و تجاری که در کشور گرجستان و ترکمنستان لینک مستقیم دارند و توانایی خرید نقدی مواد پروتیینی
(گوشت ماکیان ، کبک بلدرچین اردک و بوقلمون) در ایران و صادرات به این کشورها را دارا میباشند دعوت به همکاری میشود.

با سپاس فراوان
دکتر حسین پور

Info@akvaprotein.com

سلام در خدمت هستم
مهدی دادگر

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

mahdidadgar007
29-04-2016, 13:12

با سپاس فراوان
دکتر حسین پور

Info@akvaprotein.com

09380215664
😊

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

صالحی اصفهان
30-04-2016, 00:34
با سلام
علاوه بر فروش داخلی قصد صادرات زعفران و صنایع دستی داریم اگر تمایل به همکاری دارین ایمیل ارسال کنید.ممنون
handcraftiranian@gmail.com (handcraftiranian@gmail.com)\
09103989704:whats app

alexi
30-04-2016, 11:11
با درود و وقتبخیر
محصول ما : دستگاه زباله خرد كن خانگي زير سينك آشپزخانه نصب مي شود ومي تواند تمامي زباله هاي تر، پسماند غذا ، ميوه ، تفاله چاي و... را به راحتي خرد كرده و به كوچكتر از ٢ ميليمتر به فاضلاب هدايت مي كند.اين دستگاه از بهترين موتورهاي القايي با طول عمر بالا استفاده شده است و داراي استانداردهاي CE ، ISO9001 از اتحاديه اروپا و تحت ليسانس CELAB ايتاليا می باشد.

از دوستانیکه میتونن همکاری کنن لطفا به من در تلگرام پیام بدن یا ایمیل بزنند.
با تشگر
تلگرام : saeedjaafary@
موبایل: 09354027175

yousefian
22-06-2016, 11:04
با سلام من تولید کننده فرش و سجاده فرش و ...هستم آیا در گرجستان مشتری دارد این محصول و میتوانید خریدار پیدا کنید با تشکر
monajat.co@gmail.com

hamed7535
09-11-2016, 11:31
با سلام و احترام خدمت جناب آقای دانشمند
من تولید کننده سنگ مرمریت دهبید هستم که یکی از بهترین سنگ های مرمریت جهان هست و معادن آن منحصرا در صفاشهر فارس قرار دارد.این سنگ هم به صورت تایل و اسلب و در سایزهای مختلف و هم به صورت کوپ قابل عرضه می باشد. خوشحال میشم که در زمینه صادرات این محصول با هم همکاری داشته باشیم.
+989171537535
hamed.heydarifard@gmail.com

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

سفته
09-11-2016, 13:21
ارسال حواله یوان چین
صرافی مالزی|حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

rashidiali507
09-03-2017, 02:32
✍با عرض سلام و احترام
✍خدمات ترخیص کالا از پیش فاکتور تا تحویل کالا نزد مشتری
✍مشاوره امور گمرکی و کلیه امور بازرگانی
✍خدمات در گمرکات جنوب کشور و گمرکات تهران
✍10 سال سابقه ترخیص قطعات صنعتی و ماشین آلات صنعتی
✍دارای دفاتر در تهران و بندرعباس
✍شماره تماس:09179550093 علی رشیدی

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

abbas1992
04-05-2017, 22:11
اسلام
بنده در سه حوزه مبل، منسوجات فلزی( قیمت خرید و فروش - گیت ایرانی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ) شامل انواع بندرخت، حوله خشک کن، جاکفشی، چوب لباسی، رگال، جاپیازی، جاظرفی، جاقاشقی، جا کتیی... و دمپایی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فعالیت میکنم.
ما در این سه حوزه می توانیم محصولات را به کمترین قیمت و به صرفه برای صادرات برای صادر کنندگان فراهم کنیم.
اگر کسی به دنبال خرید و یا صادرات این سه محصول به کشورهای همسایه دارد می تواند با شماره تلفن 09190490701تماس حاصل فرمایید.

yousefian
25-06-2017, 13:07
سلام من تولید کننده انواع فرش و سجاده فرش مساجد و فرش تشریفات هتل ها هستم تمایل دارم که در این زمینه به گرجستان صادرات داشته باشم لطفا با این شماره با من تماس بگیرید 09131630120

آدرس سایت شرکت : تولید و نصب فرش سجاده ای, سجاده فرش - سجاده فرش مناجات ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

PILAPILA
22-10-2017, 20:09
این کشور رتبه شروع کسب و کارش 15 هست و رتبه 44 در سازمان شفافیت بین المللی داره

حلما93
28-02-2018, 12:29
اگر علاقه مند به سرمایه گذاری و تجارت در کشور گرجستان هستید بهتر است بدانید که برای رسیدن به موفقیت در هر تجارتی آگاهی ، علاقه ، اراده و پشتکار لازم است . چرا که اگر از بهترین تجارت ها در گرجستان و راه های صحیح سرمایه گذاری اطلاع نداشته باشید و پشتکارتان کم باشد به طور حتم در میانه های راه شکست خواهید خورد . مواردی چون قانون حمایت از سرمایه گذاری های خارجی ، مالیات کم ، نیروی کار مکفی ، تعرفه های پایین و خدمات مناسب در گمرک ، سیاست تجارت آزاد و ... سبب شده سرمایه گذاری ها و انوع تجارت در این کشور نتیجه مطلوبی داشته باشد .

اقتصاد گرجستان

همانگونه که بیان شد اقتصاد گرجستان بعد از فروپاشی شوروی دچار تزلزل شد و تا سال ها رشدی نزولی داشت اما در دهه اخیر با جذب سرمایه های داخلی و خارجی ، اصلاحات مهم ، خصوصی سازی و ... از میزان تورم کاسته شد و رشد سالانه با افزایش مواجه شد . با این وجود باز هم نرخ بیکاری در جامعه گرجی زیاد است و بیش از ده درصد از مردمان آن زیر خط فقر هستند .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

درامد گرجستان عمدتا از راه کشاورزی ، صنعت ، معادن ، گردشگری و خدمات به دست می آید و ترکیه ، جمهوری آذربایجان ، روسیه و چین از اصلی ترین شرکای صادرات و واردات گرجستان محسوب می گردند . درصد قابل توجهی از درآمد این کشور (حدود یک سوم) به کشاورزی و پرورش میوه های مختلف ، تنباکو ، انواع دانه ها و چغندر قند وابسته است . این کشور اوراسیایی معادن متعددی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به معادن منگنز ، زغال سنگ ، فلزات آهنی ، عقیق ، مرمر ، جیوه و خاک نسوز اشاره نمود . در شهرهای مختلف گرجستان برای تولید کالاهای مصرفی گرجی ها موسسات تولیدی متعددی راه اندازی شده است . در دهه اخیر گردشگری نقش مهمی در اقتصاد گرجستان داشته و هر ساله نیز بر تعداد گردشگران تور گرجستان و میزان درآمد این کشور از راه صنعت توریسم افزوده می گردد .
فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان

قبل از سرمایه گذاری در هر کشوری ابتدا باید شرایط را سنجید و عواملی چون جمعیت ، درآمد سرانه و فاصله آن تا ایران را در نظر گرفت . در گرجستان فرصت های سرمایه گذاری متعددی فراهم شده است که با انتخاب بهترین گزینه می توان سودهای کلان به دست آورد . برطبق آمار و نظر کارشناسان سرمایه گذاری در صنایع گردشگری ، بسته بندی ، ساخت و ساز ، کشاورزی ، انرژی و بازیافت می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد .

نکته : مطالعه پست توصیه های پولی و گمرکی گرجستان به علاقه مندان به تجارت در این کشور توصیه می گردد .

منبع : گرجستان - لذت سفر ([Only Registered And Activated Users Can See Links])