PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید برنج هندی و واردات

zarei
23-01-2014, 21:32
با سلام من می خواهم از هند 20 تن برنج هندی 1121 بیارم داخل ایران ولی من تا حالا کار واردات رو انجام نداده ام ونمی دانم چقدر گمرگی می خورد ونمی دانم در قیمت خرید وفروش موفق می شوم یا ضرر می کنم؟
آیا کسی هست که از هند برنج داخل آورده باشد من بتوانم باهاش تماس بگیرم صحبت کنم؟
لطفا اگر کسی واقعا خودش این کار ها رو تمام وکمال انجام داه شماره بذارند باهاشون تماس بگیرم.
باتشکر
زارعی
مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
[/URL][URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

binalood2
23-01-2014, 22:28
سلام
20 تن صرفه اقتصادی نداره واست بخوای وارد کنی
الانم تعرفه واردات 4 درصد هستش

zarei
23-01-2014, 22:36
پس چیکار کنم ؟این تعرفه ها رو از کجا من می توانم اطلاعاتشو به دست بیارم؟ و.....؟لطفا کوتاه ومختصر نگویید؟

binalood2
23-01-2014, 22:41
20 تن که ارزشش رو نداره بیارید که
هزینه حملش از قیمت برنجش بالاتر در میاد
شما نهایتن میخوای برنج ارزون بیاد دستت باید رو این مقدار از بندر خرید کنی
با برندهایی که هست تو بندر
اگه بالای 500تن میخواستی باز میشد یه کاریش کرد اما 20 تن رو اصلن نمیشه واردات کرد
تعرفه برنج تو ایران معمولن 4 درصد هستش که بعضی وقتا تا 40 درصد هم میره
اما الان 4درصد هست
تو سایت گمرک قید شده

zarei
24-01-2014, 14:16
سلام من خودم سرمایه چندانی برای واردات ندارم
دنبال یکی هستم بیاد سرمایه بگذارد کارکنیم آیا از دوستان کسی هست بتوتند باهم کار کنیم من یه دوست تو دهلی هند دارم که کار های خرید و ارسال را برام انجام می دهد. ایرانی زبان فارسی رو که یاد داره هندی رو هم فول هست . من فقط سرمایه ندارم کار کنم لطفا راهنماییم کنید .چیکار کنم؟موقعیت خوبی هست برام برای واردات وکارهم سود خوبی دارد.هرکس می تواندبیاد سرمایه بگذارد تا کار رو انجام بدهیم.

bizness
19-08-2014, 01:47
سلام من خودم سرمایه چندانی برای واردات ندارم
دنبال یکی هستم بیاد سرمایه بگذارد کارکنیم آیا از دوستان کسی هست بتوتند باهم کار کنیم من یه دوست تو دهلی هند دارم که کار های خرید و ارسال را برام انجام می دهد. ایرانی زبان فارسی رو که یاد داره هندی رو هم فول هست . من فقط سرمایه ندارم کار کنم لطفا راهنماییم کنید .چیکار کنم؟موقعیت خوبی هست برام برای واردات وکارهم سود خوبی دارد.هرکس می تواندبیاد سرمایه بگذارد تا کار رو انجام بدهیم.
سلام من برات برنج از هند میارم خواستی کمکت هم میکنم