PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک تجاری(پارتنر)

bitumen
09-01-2014, 20:03
سلام
همانطور که از امضای بنده مشخص است در زمینه صادرات قیر طبیعی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و قیر پالایشگاهی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فعالیت میکنیم
قصد راه اندازی دفتر در کشورهای چین، گرجستان، ترکیه و امارات را داریم.
تعدادی از دوستان از طریق سایت با ما آشنا شدند و درخواست همکاری دادند بخصوص چین.
ما هم از درخواست همکاریشون استقبال کردیم منتها یه مورد:
چه تضمینی هست که ما رو دور نزنند؟
چون در حال طراحی سایت جامع و کاملی هستیم که اطلاعات دفاتر خارج نیز در سایت قرار میدهیم و مطمئنا خریدار چینی بیشتر ترجیح میدهد با دفتر چین تماس بگیرد تا ما در ایران!
بهر حال ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید.
با تشکر

bitumen
10-01-2014, 12:29
دوستان کسی نظری در این رابطه نداره؟

دانشمند
24-01-2014, 01:06
سلام بار مال شماست من که واسطه هستم چطور میتونم شمارو دور بزنم . فرض من یک مشتری توگرجستان به شما معرفی کردم مثلا ۱۰۰ تن قیر خرید سری بعد با شما تماس گرفت شما چه تضمینی دارید مارو دور نزنید ؟ بهر صورت شما شرایطتون و قیمتتون رو اعلام کنید مشتری دست به نقد زیاد هست .

abdi1148
18-07-2014, 05:04
اگه خواستی قیمت بده من از ترکیه برات مشتری جور کنمabdi1148@yahoo.com

mohammad59
18-07-2014, 11:14
سلام.من در امارات کسی را دارم که بتواند شرکت تجاری را به نام خودتان ثبت کند تا بتوانید به راحتی با امارات تجارت کنید.
my email: mohamad_seyed59@yahoo.com

iransohrab
07-05-2015, 21:18
اگر نیاز به بازاریابی محصولات خود در ارمنستان و مالزی هستید ما می توانیم در این خصوص به شما خدمات بدهیم .
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])