PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر کی پیشنهاد داره .. دریغ نکنه!!

saeed.nawasser
30-12-2013, 14:44
سلام دوستان
اگه کسی 400 میلیون تومن بودجه داشته باشه .. چه کاری بزنه خوبه که بتونه ماهیانه اقساط 12 ملیون تومنی رو پرداخت کنه و یه سودی هم براش بمونه ؟

با تشکر

zarei
30-12-2013, 17:33
سلام حبوبات خواستید ما هستیم

تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

miramira
30-12-2013, 20:31
سلام جناب زارعی
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
کار دقیقا چیه؟سود مد نظر؟ضمانت؟

سپاسگزارم

zarei
30-12-2013, 23:09
سلام جناب زارعی
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
کار دقیقا چیه؟سود مد نظر؟ضمانت؟

سپاسگزارم

سلام من دست اول فروش حبوباتم خودتون باید مشتری داشته باشید یا عمده به صورت فله ای بفروشی یا بسته بندی کنید مثلا من به یک کار خانه لوبیا چیتی فله ای کیلو 7تومنمی دهم ولی طرف 450 گرمیشو 6400 می فروشد که 25 درصدش حق توزیع کننده است
من ضمانتی نمی کنم وهیچ کس هم در هیچ کاری تجاری برای کسی ضمانتی نمی کند من فروشنده دست اولم کارم فروش محصولم است حال سود زیان فروش شما متعلق به خودتان است نه من
کار دقیق من وتخصصم مهندس کشاورزی خرید وفروش محصولات کشاورزی است در واقعه ضمینه کاری فروش مواد غذایی است حالا شما اگر مشتری داشته باشید ما درخدمتیم دوستانی که بامن کار می کنندهیا بنکدارند یا سفارش می گیرند از آشپزخانه ها ودانشگاه ها وسرباز خانه ها وشرکت ها وبعد ازخرید جنس از من آنها را بین مشتریان خودش توزیع می کنند یا کارخانه دار است وبعد از بسته بندی می دهد شرکت های پخش یا خودش پخش دارد
سوالی بود درخدمتم
باتشکر زارعی

haman716
31-12-2013, 11:37
سلام دوستان
اگه کسی 400 میلیون تومن بودجه داشته باشه .. چه کاری بزنه خوبه که بتونه ماهیانه اقساط 12 ملیون تومنی رو پرداخت کنه و یه سودی هم براش بمونه ؟

با تشکر
سلام دوست عزیز
با 400 میلیون تومن هر کاری بکنید بازم 20 تا 30 میلیون در ماه درآمد دارید.
باید شرایطی که دارید رو بررسی کنید و ببینید به چه شکل میتونید بازدهی بیشتری به دست بیارین
صندوق پیامتون رو چک کنید

saeed.nawasser
02-01-2014, 14:22
سلام دوستان عزیز
ممنونم از همکاری های شما ..
اگه کسی از دوستان بازم پیشنهاد بهتری دارن دریغ نکنن...
با تشکر

bitumen
02-01-2014, 15:19
سلام دوستان

با تشکر
سلام
با 400 تومن خیلی کارها میتونی انجام بدی... بستگی به علاقه شخصی خودت داره.
سعی کن کارافرینی داشته باشی...کاری راه بنداز که حداقل 3 نفر دور خودت جمع کنی.
3 درصد سود (12 میلیون) تو ایران و با این تورم خیلی کمه، سطح انتظار خودت رو بالاتر ببر.
شما باید حداقل به سه برابر سود بانکی فکر کنی(یعنی 24 تومن) وگرنه همون بانک بزاری برات بهتره و کم ریسکتر.
================================
پیشنهاد کاری خاصی ندارم چون بستگی به علاقه خودت داره و ممکنه موضوعی که از دید من سودآوره بهش علاقه نداشته باشی و منجر به شکستت بشه!
اما پیشنهاد میکنم اگر با وارادات صادرات بصورت حرفه ای آشنایی نداری واردش نشو که ممکنه پشیمان بشی!

saeed.nawasser
02-01-2014, 15:34
سلام
با 400 تومن خیلی کارها میتونی انجام بدی... بستگی به علاقه شخصی خودت داره.
سعی کن کارافرینی داشته باشی...کاری راه بنداز که حداقل 3 نفر دور خودت جمع کنی.
3 درصد سود (12 میلیون) تو ایران و با این تورم خیلی کمه، سطح انتظار خودت رو بالاتر ببر.
شما باید حداقل به سه برابر سود بانکی فکر کنی(یعنی 24 تومن) وگرنه همون بانک بزاری برات بهتره و کم ریسکتر.
================================
پیشنهاد کاری خاصی ندارم چون بستگی به علاقه خودت داره و ممکنه موضوعی که از دید من سودآوره بهش علاقه نداشته باشی و منجر به شکستت بشه!
اما پیشنهاد میکنم اگر با وارادات صادرات بصورت حرفه ای آشنایی نداری واردش نشو که ممکنه پشیمان بشی!

سلام ممنونم از راهنمایی شما
بله من دنبال همین هستم که حداقل چند نفری باهام مشغول بشن.. حق با شماست با 400 ملیون میشه خیلی بیشتر از این ها سود کرد. فعلا که دارم تحقیق می کنم و نمی خوام عجله کنم. با تشکر از شما دوست عزیز.

zarei
02-01-2014, 19:36
سلام ممنونم از راهنمایی شما
بله من دنبال همین هستم که حداقل چند نفری باهام مشغول بشن.. حق با شماست با 400 ملیون میشه خیلی بیشتر از این ها سود کرد. فعلا که دارم تحقیق می کنم و نمی خوام عجله کنم. با تشکر از شما دوست عزیز.

سلام بیا کارخونه بسته بندی بزن توکارخانه بسته بندی کلی جنس می توانی بخر وبسته بندی کنید مثل حبوبات وخشکبار قند چای شکر سبزی خشک یا گارکاه فرآوری که جنس فصلی میاد دستتون مثل رب کوجه وخیار شور و....

amir sh
02-01-2014, 23:57
کنسرت بذار. سودشم تضمين شدست. کار خودم همينه. دوست داشتي بزنک راهنمايي کنم. 09398166898
09212260548 شکرنژاد

pooyarex
05-01-2014, 12:17
من رو هر 100 تومن 6 تومن درمیارم واست

binalood2
05-01-2014, 12:39
سلام
خودت به چه کاری علاقه داری؟ و در چه کاری واردی؟
اینجا هر کسی پیشنهاد بر اساس شغلش میده
اما انجام دادن اون برای شما که تا حالا تو کارش نبودی خیلی سخته و مشکل

meysamt
08-02-2014, 12:49
خودت تصمیم بگیر