PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعات ثبت شرکت

zarei
07-12-2013, 23:54
سلام لطفا یکی که قبلا خودش شرکت با مسئولیت محدود ثبت کرده کمکم کند
من باید در شرکت نامه قسمت موضوع شرکت چه چیزی بنویسم؟

haman716
08-12-2013, 13:32
موضوع شرکت رو باید نسبت به حوزه ای که میخوای فعالیت داشته باشی بنویسی
مثلا اگر شرکت کار بازرگانی داره باید بنویسی:
واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز - ترخیص کالا از گمرکات کشور- برقراری نمایندگی در کشور و خارج از کشور و غیره
کلا باید موضوع فعالیت خودت رو بنویسی

zarei
08-12-2013, 19:31
سلام تشکر جناب تقوی خوب بود راهنمایی حالا در قسمت اساسنامه چه چیزی رو باید بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا سریع جواب بدهید من باید سریعتر مدارک رو تحویل بدهم باشکر

haman716
09-12-2013, 11:02
خواهش میکنم جناب زارعی
پیرو تماس تلفنی شما من یک نمونه موضوع شرکت بازرگانی رو برای شما میذارم ولی خودتان هم اگر چیزی به نظرتون اومد اضافه کنید

انجام کليه امور بازرگانی، تجاری طبق مقررات ،واردات و خريد کالاهای مجاز از منابع داخلی و خارجی، صادرات مجدد و فروش آن به مصرف کنندگان داخلی و خارجی و اخذ نمايندگی از شرکتهای داخلی و خارجی و هرگونه عمل قانونی که جهت موضوع شرکت به طور مستقيم يا غير مستقيم ضروری باشد.مشارکت با اشخاص حقيقی يا حقوقی و يا در ساير شرکتها اعم از داخلی يا خارجی از طريق تعهد سهام شرکتهای جديد يا خريد سهام شرکتهای موجود. برقراری نمايندگی در داخل و خارج از کشور. بطور کلی شرکت می تواند به هر گونه سرمايه گذاری و هر نوع عمليات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که بطور مستقيم يا غير مستقيم يا تمام يا هر يک از موضوعات فوق مربوط باشد مبادرت نمايد.

میتونید ترخیص کالا و انجام امور گمرکی در گمرکات کشور و یا هر چیزی که مربوط به موضوع شرکت بازرگانی قابل قبول باشه رو اضافه کنید

zarei
30-12-2013, 23:27
سلام دوستان اگر کسی اساسنامه پایه وکامل ومضوع شرکت کامل دارد بگذارد ثواب داره بقیه هم استفاده ببرند من داخل مضوع شرکت بعضی از چیزهای که الان آقای تقوی می گوید ننوشتم چون نه بلد بودم ونه فکر خطور می کرد پس کاری کنید که بقیه از کاغذ پرانی های اداری راحت بشوند من برای اساسنامه شرکت 10 دفعه رفتم پرینت گرفتم هی این خانم مهندس تواداره ثبت اسناد ایراد می گرفت درست هم باآدم صحبت نمی کنند انگار فرمانده کل هستند

bitumen
31-12-2013, 00:47
درود
نمونه اساسنامه و اظهار نامه و ... در نت زیاد هست اگر سرچ میکردید مطمئنا موارد زیادی رو میتونستید پیدا کنید مثلا این سایت رو مشاهده بفرمایید:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7.html

ارادتمند

zarei
31-12-2013, 14:39
درود
نمونه اساسنامه و اظهار نامه و ... در نت زیاد هست اگر سرچ میکردید مطمئنا موارد زیادی رو میتونستید پیدا کنید مثلا این سایت رو مشاهده بفرمایید:
[Only Registered And Activated Users Can See Links]دانلود-ها/دانلود-اظهارنامه-ها-و-فرم-ها.html

ارادتمند

زدم چیز خاصی نداشت من دنبال یه اساس نامه وموضوع شرکت حامعه وکاملم سرچ هم زیاد کرده ام اینترنتی ولی چیزی وجود ندارد همه قراز داد و اساسنامه ونمنه های خام هستن یا خلاصه شده

haman716
31-12-2013, 19:47
اقای زارعی من واقعا نمیدونم شما دنبال چه موضوع شرکتی هستید که میگید جامع باشه. موضوع شرکت باید مرتبط با فعالیت و محتوای شرکت باشه و اگر مثلا تحت عنوان یک شرکت بازرگانی میخواین ثبت کنید و در موضوع شرکت در کنار واردات و صادرات و ترخیص کالا, کشت و بهره برداری محصولات کشاورزی رو بزنید خوب مشخصه قبول نمیکنن
باید موضوعی که میدین مرتبط باشه و در چند جمله کلی بیان کنید که تمام محتوای شرکت رو در بر بگیره

zarei
31-12-2013, 20:27
اقای زارعی من واقعا نمیدونم شما دنبال چه موضوع شرکتی هستید که میگید جامع باشه. موضوع شرکت باید مرتبط با فعالیت و محتوای شرکت باشه و اگر مثلا تحت عنوان یک شرکت بازرگانی میخواین ثبت کنید و در موضوع شرکت در کنار واردات و صادرات و ترخیص کالا, کشت و بهره برداری محصولات کشاورزی رو بزنید خوب مشخصه قبول نمیکنن
باید موضوعی که میدین مرتبط باشه و در چند جمله کلی بیان کنید که تمام محتوای شرکت رو در بر بگیره
سلام داداش تشکر دستتون درد نکنه من موضوع شرکتم را دادم تحویل والان چند سری رفتم برای اسمش که هی رد می کنند می گویند یا مشابه یا تکراری اداره ثبت واسناد اینجا می کوید اساسنامه وموضوع شرکت باید مثل هم باشد ولی من دنبال چیز جامعه ای هستم که هرکاری وهرکالای رو خواستید کار کنی نیان گیر بدهند که تا حالا هرچه گشتم چیز جالبی نیافتم بقیه دوستان هم لطف کنند اگر شرکت ثبت کرده اند اسانامه هاشون وموضوع شرکتشان را اینجا بگذارند بلکه یه محل جمع آوری وجامعه ای شود

haman716
01-01-2014, 10:27
موضوع شرکت که میفرمایید که داخل صفحه اول اساسنامه است و در بعضی اوراق دیگه هم باید نوشته بشه و مسلما باید یکی باشه.
شما تا اسم شرکت رو انتخاب نکنید نمیتونید اساسنامه بدین. من اون روز که تماس گرفیتین گفتم که دو سال پیش که ما شرکتمون رو ثبت کردیم حداقل باید اسم شرکت چهار حرف میداشت و الان که دیگه....
به هر حال یه اسم چهار حرفی بذارید که یک یا دو حرفش خاص باشه

zarei
01-01-2014, 11:41
موضوع شرکت که میفرمایید که داخل صفحه اول اساسنامه است و در بعضی اوراق دیگه هم باید نوشته بشه و مسلما باید یکی باشه.
شما تا اسم شرکت رو انتخاب نکنید نمیتونید اساسنامه بدین. من اون روز که تماس گرفیتین گفتم که دو سال پیش که ما شرکتمون رو ثبت کردیم حداقل باید اسم شرکت چهار حرف میداشت و الان که دیگه....
به هر حال یه اسم چهار حرفی بذارید که یک یا دو حرفش خاص باشه

والا من اسم قبلا اتخاب کردم ومدارک واساسنامه رو هم بردم دادمشون ولی قبل از انتخاب اسم اساسنامه ومدارک ومی خواستند من که دادمشون بعد گفتند این اسم رو سیستم قبول نمی کند ولی فعلا هر روزی 4 تا اسم می بریم می دهیم تحویل تا حالا که همه رد شده میگه فقط بیاید فارسی باشد این دوحرف آخر رو که شما می گوید باید خاص باشه یعنی چی بیشتر راهنمایی کنید باتشکر

haman716
01-01-2014, 13:45
خیلی خوبه اگه هر روز میتونی اسم جدید بدین. ما که اون موقع هز بار اسم میدادیم باز تا جواب میومد میشد یک هفته
اسمی که شما میخواین بدین بدین باید اسم مشابهی یا دو حرف مشابه در اسم با اسم شرکتهایی که قبلا در ایران ثبت شده نباشه.
مثلا اسم شرکت ما بازرگانی هامان تجارت قهستان اسم خاصش دو کلمه اصلی و خاصش هامان و قهستان است. مثلا شما باید حرف خاص بذارین. همین چشمه رعنا میتونه یه حرف خاص باشه البته به همراه دو یا سه حرف دیگه.