PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسک ورود کالا از طریق ترخیص کار

Moh3nj
10-11-2013, 21:58
سلام دوستان
من می خوام یه خودرو وارد کنم ، می خواستم بدونم اگه ثبت سفارش و امور ترخیص رو بخوام از طریق یک ترخیص کار انجام بدم این کار چه ریسکهایی می تونه داشته باشه؟

آ یا بار بنده(خودرو) به اسم اون شخص ترخیص کار می شه؟ و امکان سو استفاده وجود داره؟

در صورت وجود بدهی مالیاتی کارت بازرگانی اون شخص ترخیص کار، امکان مسدود شدن بار در گمرک وجود داره؟

در کل چه ریسکهایی اینکار می تونه داشته باشه و چطور می شه این ریسکها رو از بین برد؟

بهتر نیست خودم برای گرفتن کارت بازرگانی اقدام کنم؟

خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

Moh3nj
13-11-2013, 20:12
از دوستان کسی نمی تونه راههنمایی کنه؟!:sad:

hassan.nahari
13-11-2013, 21:59
سلام دوست عزيز

در كل ، انجام امور گمركي براي ترخيص هر كالا نياز به تخصص يا حداقل تجربه قبلي در اين زمينه داره ، عرف كار اين هست كه شما بايد يك وكيل مورد اعتماد براي انجام چنين اموري داشته باشي ، كه در واقع ميشه همون ترخيصكار ، همه اون مواردي هم كه سوال كرده بودي درسته و امكان داره كه اتفاق بيفته اما با عقل جور در نمياد كه بري براي اين كار كارت بازرگاني بگيري ! ادم برا يه ليوان شير كه نميره گاو بخره ، پس بهترين راه اين هست كه يه ترخيص كار مورد اطمينان پيدا كني

مرتضی
14-11-2013, 12:49
سلام
گرفتن کارت بازرگانی برای وارد کردن یه ماشین ، منطقی نیست. شما بعد گرفتن کارت هم باید به ترخیص کار وکالت بدی که بتونه با کارت شما بار رو بیاره بیرون. تمام این اتفاقها ممکنه بیوفته ولی کار کردن با ترخیص کارهای خوشنام و قدیمی و شناخته شده، که کم هم نیستن در گمرکات و بنادر، میتونه ریسک رو به صفر برسونه.
البته باز هم میشه برای اینکه دلت مطمئن بشه، قرارداد محضری باهاش ببندی، که بار فلان با بارنامهء فلان جهت انجام امور ترخیص به فلان شخص واگذار شده (یا یه همچین چیزی) هرچند نمیتونه زیاد کمک حال باشه اگر مشکلی پیش بیاد، چون صاحب بارنامه ، صاحب بار هست.
ولی تا حالا برای ما این مشکل پیش نیومده، چون همیشه با خوشنامها و قدیمیها کار کردیم. یا کسانی که همین افراد معرفی کردن.

حاجي
14-11-2013, 17:29
با قديمي ها كار كني اصلا جاي نگراني نيست-باهاشون ي قرارداد محضري ببند اصلا هم نترس

karpira
15-11-2013, 10:55
سلام دوست عزیز
برای شما که قصد وارد کردن فقط یک خودرو را دارید نیازی به دریافت کارت بازرگانی نیست شما میتوانید در صورت تخصص کافی در این زمینه از تبصره های گمرکی که واردات یک خودرو را برای هر شخص بدون داشتن کارت بازرگانی مجاز کرده است استفاده نمایید در صورت نداشتن تخصص شما میتوانید از طریق دیگران که دارای کارت بازرگانی میباشند اقدام به این کار نمایید و حتما این را در نظر داشته باشید که از طریق شرکتهایی که در این زمینه فعال هستند اقدام نمایید و نه از طریق اشخاص حقیقی دارای کارت بازرگانی همچنین شما باید با شرکت مد نظر اقدام به عقد قرارداد رسمی و محضری نمایید و بابت ضمانت حتما یک فقره چک شرکت را دریافت نمایید در این صورت حتی اگر شرکت دارای بدهی گمرکی بوده و بار شما در گمرک توقیف گردد و یا هر اتفاق دیگری بیفتد شما به خاطر داشتن یک قرارداد رسمی و چک به حق و حقوق خود خواهید رسید و شرکت موظف به جبران خسارات وارده خواهد بود.
در صورت تمایل شرکت کارپیراقابوس در زمینه مشاوره یا عقد قرارداد واردات خودرو شما در خدمت شما دوست عزیز میباشد جهت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09112769126 تماس حاصل نمایید . در پاسخ به دوست دیگری که فرموده اند در صورت دریافت کارت بازرگانی هم باید از طریق ترخیص کار جهت امور گمرکی اقدام نمایید با کمال احترام برای ایشان باید عرض کنم به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد.

haman716
15-11-2013, 14:16
سلام دوست عزیز
برای شما که قصد وارد کردن فقط یک خودرو را دارید نیازی به دریافت کارت بازرگانی نیست شما میتوانید در صورت تخصص کافی در این زمینه از تبصره های گمرکی که واردات یک خودرو را برای هر شخص بدون داشتن کارت بازرگانی مجاز کرده است استفاده نمایید در صورت نداشتن تخصص شما میتوانید از طریق دیگران که دارای کارت بازرگانی میباشند اقدام به این کار نمایید و حتما این را در نظر داشته باشید که از طریق شرکتهایی که در این زمینه فعال هستند اقدام نمایید و نه از طریق اشخاص حقیقی دارای کارت بازرگانی همچنین شما باید با شرکت مد نظر اقدام به عقد قرارداد رسمی و محضری نمایید و بابت ضمانت حتما یک فقره چک شرکت را دریافت نمایید در این صورت حتی اگر شرکت دارای بدهی گمرکی بوده و بار شما در گمرک توقیف گردد و یا هر اتفاق دیگری بیفتد شما به خاطر داشتن یک قرارداد رسمی و چک به حق و حقوق خود خواهید رسید و شرکت موظف به جبران خسارات وارده خواهد بود.
در صورت تمایل شرکت کارپیراقابوس در زمینه مشاوره یا عقد قرارداد واردات خودرو شما در خدمت شما دوست عزیز میباشد جهت مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09112769126 تماس حاصل نمایید . در پاسخ به دوست دیگری که فرموده اند در صورت دریافت کارت بازرگانی هم باید از طریق ترخیص کار جهت امور گمرکی اقدام نمایید با کمال احترام برای ایشان باید عرض کنم به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد.
دوست عزیز چند وقته که دیگه بدون کارت بازرگانی نمیشه خودرو وارد کرد. تو این اوضاع مملکت که هر روز یه قانون و بخشنامه جدید درمیاد بروز باشید وگرنه کلی سرتون کلاه میره
با تشکر

حاجي
15-11-2013, 17:02
به نظر من اگر كارت بازرگاني هم بگيريد هيچ اشكالي نداره-كارت بازرگاني زمينه رشد شما رو هم فراهم مياره-عقيده بقيه دوستان هم در اين مورد محترم ولي به نظر من هيچ اشكالي نداره كارت بازرگاني هم بگيريد

karpira
16-11-2013, 17:07
دوست عزیز چند وقته که دیگه بدون کارت بازرگانی نمیشه خودرو وارد کرد. تو این اوضاع مملکت که هر روز یه قانون و بخشنامه جدید درمیاد بروز باشید وگرنه کلی سرتون کلاه میرهبا تشکرجناب هامان عزیز یه داستانی براتون تعریف میکنم دیگه تحلیلش با خود شمایه روزی یه پسر بچه ای میره تو یه باشگاه بدنسازی ثبت نام میکنه از قضا یکی از قهرمانهای بدنسازی شهر هم توی همون باشگاه مربی بوده اما یه چند وقتی برای مسابقات رفته بوده و باشگاه نمیومده بعد یک هفته قهرمان بدنسازی میاد باشگاه آقا پسر قصه ما این قهرمان رو میبینه و با غرور خاصی که بدنسازی اومده میگه داداش تو هم باشگاه ما میای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (باشگاه ما..........................)

حاجي
16-11-2013, 17:23
دوستان بخاطر يك سوال اينطور به جون هم نيوفتيد

haman716
16-11-2013, 18:38
جناب هامان عزیز یه داستانی براتون تعریف میکنم دیگه تحلیلش با خود شمایه روزی یه پسر بچه ای میره تو یه باشگاه بدنسازی ثبت نام میکنه از قضا یکی از قهرمانهای بدنسازی شهر هم توی همون باشگاه مربی بوده اما یه چند وقتی برای مسابقات رفته بوده و باشگاه نمیومده بعد یک هفته قهرمان بدنسازی میاد باشگاه آقا پسر قصه ما این قهرمان رو میبینه و با غرور خاصی که بدنسازی اومده میگه داداش تو هم باشگاه ما میای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (باشگاه ما..........................)
من نمیدونم چرا شما از پست من بدترین برداشت ممکن رو کردین
من فقط در جواب شما که گفتین بدون کارت بازرگانی میشه یه خودرو وارد کرد, اینو اصلاح کردم که الان این بخشنامه لغو شده و دیگه نمیشه بدون کارت بازرگانی خودرو وارد کرد, همین...
منظوری هم نداشتم که خدای نکرده فکر کنید به شما توهین شده فقط خواستم صحبت اشتباه شما رو اصلاح کنم که بنده خدایی که سوال کرده به اشتباه نیوفته و فکر نمیکنم اصلاح یه صحبت اشتباه کار اشتباهی باشه جناب قهرمان.............

ahmadpax
16-11-2013, 19:24
سلام
در زمینه صادرات سنگ ساختمانی اماده همکاری می باشم. تولید سنگ چینی نی ریز فعالیت میکنم و صادرات به عراق از مرز شلمچه فعالیت می کنم <تولیدات کارخانه کابینت و پله و پلاک و 40.20.15.35 طولی و انواع فرشی.......................................... .................................................. .................................................. .................................................. ...............................................
شماره تماس: 09178409382 موحدی فر

tarkhiskar
20-11-2013, 22:32
سلام وقت بخیر
بهترین وکم هزینه ترین راهی که میتونم بهت پیشنهادکنم اینه که یک وکالت به یک حق العمل کار رسمی گمرک که تجربه واردات خودرو هم داشته باشه بدی چون هیچوقت یک حق العمل کار رسمی گمرک واسه اعتبارکارش هم که شده همچین کاری نمیکنه چون قابل پیگیری ،بعدم یک ماشین ارزشی نداره که همچین افرادی خودشون رو آلوده بکنن!

safari64
22-11-2013, 09:28
دوست عزیز تو این کشور سالانه هزاران واردکننده و مصرف کننده دارند ماشین وارد میکنند و
همگی نیز با ترخیص کارها کار میبکنند

yas1613
27-12-2013, 17:53
در امر ترخیص در بنادر شمالی کشور در خدمت شما هستیم

rashidiali507
03-05-2016, 22:39
👈👈👈👈با سلام
🏢خدمات ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس
🛳صادرات و واردات و مشاوره امور گمرکی
⚓️ترخیص تخصصی کالا با کمترین هزینه و زمان
🏦ثبت سفارش و امور گمرکی و بازرگانی
📞09179550093رشیدی👉👉👉👉