PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزینه های مناسب تجارت با توجه به شرایط اقتصادی موجود

بهزاد
05-03-2012, 00:53
میگن فرصت ها از دل تغییرات بیرون میان.
این جمله به نظر من کلیدی ترین اصل برای شکار فرصت هاست.
386

این روزا هر روز انواع و اقسام سایت های خبری رو در زمینه های اقتصادی و بازرگانی مرور میکنیم و به واقع فرصت های بسیار مناسبی رو از درک شرایط پیدا میکنیم. در این تاپیک قصد دارم به محصولاتی که در حال حاضر با توجه به شرایط خوب یا بد اقتصادی فرصت تجارت کردن روشون مناسبه بپردازم.

امیدوارم شما هم در این زمینه بنده رو همراهی بفرمایید.

با احترام

hkarimpoor2003
05-03-2012, 09:51
تشکر آقای بهزاد عزیز بسیار موضوع جالبی است به شرطی که همه دوستان هم مشارکت کنند که واقعا کاربردی باشه و صرفا جنبه بحث تئوری نداشته باشه .:advise:

بهزاد
06-03-2012, 13:39
یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر واردات جو و ذرت دامی هست. همونطور که مستحضر هستید قیمت کمبود نهاده های دامی موجب افزایش قیمت گوشت مرغ شده. بر این اساس در حال حاضر تقاضای شدیدی برای جو و ذرت دامی وجود داره.

جو و ذرت دامی رو میشه از روسیه و اوکراین وارد کرد. منتهی در حال حاضر خود روسیه موجودیش اندکه و باید به اوکراین مراجعه کرد. لذا اگر کسی از دوستان در اوکراین دفتر داره و میتونه این رو تهیه کنه. میتونیم همکاری خوبی در این زمینه آغاز کنیم.

behruz
06-03-2012, 19:21
یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر واردات جو و ذرت دامی هست. همونطور که مستحضر هستید قیمت کمبود نهاده های دامی موجب افزایش قیمت گوشت مرغ شده. بر این اساس در حال حاضر تقاضای شدیدی برای جو و ذرت دامی وجود داره.

جو و ذرت دامی رو میشه از روسیه و اوکراین وارد کرد. منتهی در حال حاضر خود روسیه موجودیش اندکه و باید به اوکراین مراجعه کرد. لذا اگر کسی از دوستان در اوکراین دفتر داره و میتونه این رو تهیه کنه. میتونیم همکاری خوبی در این زمینه آغاز کنیم.

سلام آقا بهزاد
درسته که فرصتها از دل تغییرات پدیدار میشن و باید غنیمت شمرده بشن ولی اصلا این طور نیست که مثلا چون جو و ذرت دامی کم یاب شده من سری برم سراغ واردات ذرت. امروزه تمام کارها در جزیی ترین حالت ها هم تخصصی شده اند. به نظر باید کاملا تخصصی و حرفه ای تر برخورد کرد...نباید فریب هیجانات رو خورد..چه بسا این هیجانات میتونه ضررهای جبران ناپذیری رو به همراه داشته باشه. در تمام شاخه های بازرگانی فرصت وجود داره و اگر ما در زمینهء کاری خودمان که تجربه داریم دنبال فرصتها باشیم بهتر و مطمینتر به نتیجه خواهیم رسید.
این ریسک و خطر وقتی نزدیکتر و ملموستر خواهد بود که ما سراغ محصولات کشاورزی و غله و ....برویم که احتمال آلودگی و فساد بالایی دارند. یعنی در اینجا تخصص و تجربه بسیار حایز اهمیت خواهد بود.
به هرحال این فرصت برای واردکننده غله و ذرت یک فرصت است نه برای همه.
البته این نظر من هست و خالی از اشتباه نیست:blush:

ehsan
06-03-2012, 21:07
سلام به همه دوستان

تاپیک بسیار جالبی است. ممنون آقا بهزاد. ادم باید نیم نگاهی به فرصت های جدید داشته باشد که تخصص زیادی نخواد . از طرف دیگر من هم با اقا بهروز موافقم. به نظرم بهتره که آدم تمرکز کنه روی کالا و تخصص خودش. :advise: :wink:

بهزاد
07-03-2012, 00:19
صادرات سیمان به کشورهای حوزه CIS:

همونطور که مستحضرید در حال حاضر با توجه به رشد اقتصادی خوب کشورهای حوزه CIS (روسیه، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و . . . ) انجام پروژه های ساختمونی به اوج خودش رسیده.

بررسی آمار رشد اقتصادی این کشورها از سوی صندوق بین المللی پول نشون میده که در سال های آینده با توجه به اینکه این کشورها از ظرفیت های تولیدی خالی بالایی برخوردار هستند امکان رشد

اقتصادی حتی دو رقمی در برخی از این کشورها وجود داره.

از طرف دیگه این کشورها چندان درگیر مسایل و مشکلات فعلی اقتصاد جهانی همچون بحران بدهی، بحران نقدینگی نیستن و با توجه به روابط تجاری اندک این کشورها با اروپا و آمریکا مسلما در صورت وقوع بحرانی جدید در اقتصاد این مناطق، کشورهای حوزه CIS لطمات کمتری رو متوجه خواهند شد.

از این رو به نظر می رسه سرمایه گذاری برای تجارت با این کشورها در چند سال آینده از گزینه های مناسب تجاری باشه. به خصوص اینکه ایران هم با مسایل تحریم دست و پنجه نرم میکنه و راه ورود به بازارهای اروپا و آمریکا تا حد زیادی بسته شده.

یکی از زمینه های مناسب (بنابر آمار فعلی گمرک ایران) صادرات انواع و اقسام مواد اولیه جهت ساخت و ساز هست.

با توجه به اینکه ایران از پتانسیل بالایی در تولید سیمان برخورداره و در کشورهای حوزه CIS هنوز بهره برداری از معادن سیمان مثل ایران نیست، بنابراین صادرات انواع سیمان (خاکستری و سفید) کلینگر و سایر فراورده های مربوطه از گزینه های بسیار مناسب تجارت با این کشورها محسوب میشه.

:shades::shades::shades:

hkarimpoor2003
07-03-2012, 11:01
به شرطی که بشه وارد مافیای سیمان شد:goatee:

بهزاد
07-03-2012, 23:10
حکیم پور جان سیمان رانت نداره. پارتی اصلی رو میدونی کی میخواد؟ موقعی که باید در به در دنبال ارز دولتی بگردی. آخ که چه مصیبتیه. الان هر جا میری میگن ارز نداریم. منظورم از ارز دولتی حواله ارزی داخلی واسه واریز به حساب کارخونه سیمانه. چون الان ال سی کلا تعطیله.هر کی گفت میشه ال سی باز کرد بشنو و باور نکن.

ali shirazi
11-03-2012, 13:17
سلام دوستان
من از موضوع این فروم خیلی خوشم اومد . من توانایی هایی در زمینه واردات جو و ذرت دارم
خوشحال میشم بتوانم با شما همکاری داشته باشم

hkarimpoor2003
11-03-2012, 13:53
سلام دوستان
من از موضوع این فروم خیلی خوشم اومد . من توانایی هایی در زمینه واردات جو و ذرت دارم
خوشحال میشم بتوانم با شما همکاری داشته باشم

دوست عزیز به جمع ما خوش آمدید. لطفا اگر مقدور هست در پیام خصوصی به بنده اعلام کنید ذرت وارداتی شما از کدوم کشور هست و قیمت و شرایط را بفرمائید .

مرتضی
13-03-2012, 09:20
صادرات سیمان به کشورهای حوزه CIS:

همونطور که مستحضرید در حال حاضر با توجه به رشد اقتصادی خوب کشورهای حوزه CIS (روسیه، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و . . . ) انجام پروژه های ساختمونی به اوج خودش رسیده.

بررسی آمار رشد اقتصادی این کشورها از سوی صندوق بین المللی پول نشون میده که در سال های آینده با توجه به اینکه این کشورها از ظرفیت های تولیدی خالی بالایی برخوردار هستند امکان رشد

اقتصادی حتی دو رقمی در برخی از این کشورها وجود داره.

از طرف دیگه این کشورها چندان درگیر مسایل و مشکلات فعلی اقتصاد جهانی همچون بحران بدهی، بحران نقدینگی نیستن و با توجه به روابط تجاری اندک این کشورها با اروپا و آمریکا مسلما در صورت وقوع بحرانی جدید در اقتصاد این مناطق، کشورهای حوزه CIS لطمات کمتری رو متوجه خواهند شد.

از این رو به نظر می رسه سرمایه گذاری برای تجارت با این کشورها در چند سال آینده از گزینه های مناسب تجاری باشه. به خصوص اینکه ایران هم با مسایل تحریم دست و پنجه نرم میکنه و راه ورود به بازارهای اروپا و آمریکا تا حد زیادی بسته شده.

یکی از زمینه های مناسب (بنابر آمار فعلی گمرک ایران) صادرات انواع و اقسام مواد اولیه جهت ساخت و ساز هست.

با توجه به اینکه ایران از پتانسیل بالایی در تولید سیمان برخورداره و در کشورهای حوزه CIS هنوز بهره برداری از معادن سیمان مثل ایران نیست، بنابراین صادرات انواع سیمان (خاکستری و سفید) کلینگر و سایر فراورده های مربوطه از گزینه های بسیار مناسب تجارت با این کشورها محسوب میشه.

:shades::shades::shades:

روسیه میزبان جام جهانی خواهد بود به همین دلیل شدیدا به ساخت و ساز رو آورده (استادیوم ها ، هتل ها ، مراکز تفریحی و ...) و این یعنی نیاز اساسی به سیمان و مصالح ساختمانی.
از طرفی قزاقستان و آذربایجان هم رقابت شدیدی رو برای ایجاد مراکز توریستی و تفریحی و تبدیل شدن به قطب توریستی منطقه ، شروع کردن...و این هم یعنی ساخت و ساز فراوان و نیاز به سیمان و مصالح

Fobiran
15-03-2012, 11:33
نیاز گسترده کشور به گندم.

امروز خبری منتشر به این قرار:
سود بازرگانی گندم صفر درصد تعیین شد. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در حال حاضر قزاقستان، اوکراین و روسیه منابع خوبی برای واردات گندم به شمار میرن.
اگر از قزاقستان واردات انجام بدید از دو طریق قابل انجامه. یکی از طریق مرز زمینی با واگن (مرز سرخس) و دیگری از بندر اوکتاوو به بندر امیر اباد.
بسیاری از کارخونه های آرد هم به این گندم نیاز دارن. توی بورس کالا هم میتونید بفروشید

از اوکراین بخواین واردات کنید، دریایی میاد بندر عباس تحویل میگیرید و از روسیه هم که دریای خزر.

جوشاكو
09-05-2012, 13:49
سلام بر دوستان بزرگوار
بنده يك چند وقتي در زمينه گندم و سيمان فعاليت كردم كه متاسفانه موفق نبودم....، سود خوبي داره اگر...و فقط اگر بتوانيد گندم را ترخيص كنيد!!! و بتوانيد سيمان را بدون مشكل از كارخانه دريافت كنيد!!!
البته همه ابنها راه داره و اون اينه كه در باندهايي كه وجود داره بتونيد نفوذ كنيد......كه اين هم به اين راحتي نيست..ما كه نتونستيم!!!
در ضمن از اونجا كه گندم جزو كالاهاي اساسي هست هر كسي نميتونه در اين زمينه كار كنه.....

hkarimpoor2003
09-05-2012, 22:10
دوست عزیز چرا موفق نبودید؟
تجربه هاتون رو مفصل شرح بدید و دلایل عدم موفقیت رو
هم بقیه استفاده میکنند و این راه رو اشتباه نمیرن هم ممکنه شما با نظر بقیه عیب کار رو پیدا کنی

platform
09-05-2012, 22:53
آقا بهزاد عزیز
من رو فایل پیوست شما در پست اولتان کلیک کردم ولی با خطا فایل در دسترس نیست مواجه شدم
لطفا پیگیری کنید
یا اگر مشکل از منه راهنمایی کنید

platform
09-05-2012, 22:56
دوستان منظور از صادرات مصالح ساختمانی، سنگ ساختمان هم هست.
من کارخانه تولید سنگ دارم، یعنی میشه تو روسیه یا کشور های حوزه cis مشتری پیدا کنم؟

m@hdis
10-05-2012, 02:23
نیاز گسترده کشور به گندم.

امروز خبری منتشر به این قرار:
سود بازرگانی گندم صفر درصد تعیین شد. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

در حال حاضر قزاقستان، اوکراین و روسیه منابع خوبی برای واردات گندم به شمار میرن.
اگر از قزاقستان واردات انجام بدید از دو طریق قابل انجامه. یکی از طریق مرز زمینی با واگن (مرز سرخس) و دیگری از بندر اوکتاوو به بندر امیر اباد.
بسیاری از کارخونه های آرد هم به این گندم نیاز دارن. توی بورس کالا هم میتونید بفروشید

از اوکراین بخواین واردات کنید، دریایی میاد بندر عباس تحویل میگیرید و از روسیه هم که دریای خزر.

دوست عزیز با تجربه ای که من دارم کیفیت گندم قزاقزستان از اوکراین و روسیه خیلی بهتره

m@hdis
10-05-2012, 02:36
من یه توضیح هم راجبه مبحث دوست عزیزمون آقای بهزاد و فوب ایران بگم
به نظر من اگه بخوای نبض بازار دستت باشه باید جلوتر از اخبار باشی، به خصوص در کشور ما که الان که بخوابیم معلوم نیست فردا قوانین چه تغییراتی کرده و چه شرایطی به ما تحمیل می شه

مثلا اخباری که مطرح کردید در واقع منقضی شده هستند، کسانی که به بازار آشنا بودند الان بارشون نزدیک بندر هست، اقلامی که مورد بحث هستن چون اکثرا توزیع دولتی دارند می شه براشون تقاضای کاذب برای افزایش قیمتشون ایجاد کرد (یعنی یه جورایی این افزایش توجیه بشه) حالا من به مسائل سیاسی کار ندارم
ولی همون سایتای دولتی که آمار واردات صادرات رو نشون می دن رو برای یه محصول در چند سال نگاه کنید، بعد همون سالها قیمت و شرایط جهانی و قیمت عرضه در ایران رو هم در بیارید در بسیاری از موارد می بینید که در حالی که قیمت جهانی تقریبا ثابت بوده ما نوسانات شدیدی داشتیم و جالبه که این مساله تکرار شونده هست (به نفع ما) در کالاهایی مثل گندم با دوستمون موافقم که کار هر کس نیست (حتی آمار واردات بعضی محصولات روی سایت کامل نیست چرا!!! ) ولی خیلی کالاهای پرسودم هست که جای کار داره

جوشاكو
10-05-2012, 09:30
دوستان منظور از صادرات مصالح ساختمانی، سنگ ساختمان هم هست.
من کارخانه تولید سنگ دارم، یعنی میشه تو روسیه یا کشور های حوزه cis مشتری پیدا کنم؟

با سلام خدمت همه بازرگانان عزيز
دوست عزيز بنده ميخواستم موزاييك به كشور هاي cis صادر كنم ولي خود توليد كننده ها ميگفتند چون سنگينه صرف نداره ، هزينه حمل ميره بالا و اينكه در مورد موزاييك اندكي ضايعات هم داره تا به مقصد برسه. با اين اوصاف ديگه دنبالش نرفتم. ولي فكر ميكنم اگر كسي رو اونجا داشته باشيد كه واستون بازاريابي كنه به امتحانش مي ارزه.

جوشاكو
10-05-2012, 09:40
دوست عزیز چرا موفق نبودید؟
تجربه هاتون رو مفصل شرح بدید و دلایل عدم موفقیت رو
هم بقیه استفاده میکنند و این راه رو اشتباه نمیرن هم ممکنه شما با نظر بقیه عیب کار رو پیدا کنی

فكر ميكنم اولين دليل نداشتن سرمايه متناسب با ارزش كالا است. دومين دليل نداشتن لينك هاي قوي و آشناهاي پر نفوذه، سومين نداشتن آشنايي با جو حاكم بر، اداراته.
حتما ميدونيد كه بازار هر كالايي حجم سرمايه ي اوليه متناسب با همون كالا رو ميخواد، يعني چي؟ يعني مثلا گندم هر تن 300 دلاره، سفارش ها معمولا بالاي 1000 تن ، هر سفارش در
مياد حدودا: 300000دلار كه ميشه حدودا 480.000.000 تومان ، اين سرمايه واسه حداقل سفارشه ، البته بدون هزينه هاي اضافي كه خواهد بود.
اگر تناژ كمتر بخواي كار كني تو بازار اصلا جا نميفتي چون حجم ها بالاست.
دومين و سومين دليل هم كه معلومه چيه.

Fobiran
12-05-2012, 09:20
دوست عزيز بنده ميخواستم موزاييك به كشور هاي cis صادر كنم ولي خود توليد كننده ها ميگفتند چون سنگينه صرف نداره ، هزينه حمل ميره بالا و اينكه در مورد موزاييك اندكي ضايعات هم داره تا به مقصد برسه. با اين اوصاف ديگه دنبالش نرفتم. ولي فكر ميكنم اگر كسي رو اونجا داشته باشيد كه واستون بازاريابي كنه به امتحانش مي ارزه.
موزاییک رو نمیدونم اما
تا جایی که بنده اطلاع دارم ایران هفتمین تولید کننده بزرگ کاشی و سرامیک در جهان هست. از طرف دیگه روسیه هم سومین مصرف کننده بزرگ جهان در این زمینه.

الان خیلی کاشی و سرامیک به کشورهای حوزه cis صادر میشه. کاشی و سرامیک در ضمن مشکلات سنگینی موزاییک رو ندارن.

amir603
29-05-2012, 19:15

سلام جوشاکو عزیز
من دارای شرکت ثبت شده در یکی از کشورهای این حوزه هستم خوشحال می شم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. فقط لطف کن نوع تولیدات و تنوع آنها را بگو. در ضمن در زمینه کاشی هم کار می کنید؟

amir_z59@yahoo.com
حاجي ترنسفر
29-05-2012, 23:17
ماهم هستيم:whoow:

جوشاكو
30-05-2012, 12:21
سلام جوشاکو عزیز
من دارای شرکت ثبت شده در یکی از کشورهای این حوزه هستم خوشحال می شم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. فقط لطف کن نوع تولیدات و تنوع آنها را بگو. در ضمن در زمینه کاشی هم کار می کنید؟

amir_z59@yahoo.com

با سلام خدمت دوست عزيز

در حال حاضر در زمينه كاشي و سراميك كار نميكنم، دفعه قبل هم ميخواستم موزاييك كف بفرستم.

amir603
02-06-2012, 12:48
با سلام خدمت دوست عزيز

در حال حاضر در زمينه كاشي و سراميك كار نميكنم، دفعه قبل هم ميخواستم موزاييك كف بفرستم.

سلام

موزاییک کف همونطور که دوستان گفتن با توجه به وزن بالا فکر نمی کنم بصرفه ولی کاشی و سرامیک اونجا جواب می ده چون ساخت و ساز در حال رشده اونجا. بازهم اگر کمکی از من برمیاد در خدمت هستم.

ما از طریق شرکتمون در حال حاضر خدمات فورواردینگ هم انجام می دهیم (برای کشورهای دیگر) خوشحال می شوم بتونیم همکاری داشته باشیم

odise2004
14-05-2013, 19:31
سلام دوستان و بزرگوارن عزیز.
در حال حاضر و با توجه به وضعیت موجود چی پیشنهاد میدین؟

babak316i
18-05-2013, 13:47
جناب بهزاد میشه کاملتر توضیح بدید؟ یعنی جهت خرید سیمان حواله ارزی داخلی میخواد؟ نمیشه رفت دم کارخونه سیمان خرید؟
جهت صادرات سیمان باید از کارخونه خرید و رفت فروخـ؟

mahdi1360
21-05-2013, 08:57
بهزاد عزیز سلام
واقعا اطلاعات فوق العاده زو در اختیار ما قرار دادی و امیدوارم بتونیم به زودی ارتباط نردیکتری با هم داشته باشیم.
دوستان
کسی تا حالا ارزیابی روی بازار عراق برای سبزیجات تازه و صیفی جات انجام داده ؟آیا بازار کردستان عراق ، هدف خوبی برای این محصول هست؟

hamid_sa_0037
21-05-2013, 20:16
سلام دوستان عزیز
خوشحالم که در بین شما هستم
من به طور حرفه ایی هنوز تجارت رو شروع نکردم حتی کالاهایی که اونور میفرستادم با کارت بازرگانی افراد مختلف و شرکت های گوناگون می فرستادم.به قول معروف تازه کارم.اومدم بین شما اساتید محترم تا بنده رو راهنمایی کنین.
چند وقتی میشه که فارم های تولید کود ورمی کمپوست زدم.می خواستم این محصولو صادرش کنم.ولی بازار مصرفش رو نمیدونم کجا باشه بهتره.بعد آیا دوستان دفتری در این بازاری که منو راهنمایی می کنن دارن؟
در مورد قیمت پایه اش هم طوری که من آمار در آوردم حدود 5 تا 6 دلار برای هر کیلو هستش.البته توی دبی این کود خیلی خاطر خواه داره.اگه توی دبی هم کسی دفتری چیزی داره میتونم باهاش همکاری کنم و بهترین کود با آنالیزه معتبر براش بفرستم.البته شاید بگین این موضوع زیاد به بحثتون ربط نداره ولی واقعا صنعته پر سودیه اگه و فقط اگه بازار مصرف خارجیش مهیا باشه.با تشکر از عنایت همه اساتید.
email : hamid_sa_0037@yahoo.com

chia
20-07-2013, 22:54
دوستان سلام من یک کرد ایرانی هستم و روابط خوبی در کردستان عراق دارم در آنجا با دوستان عراقی در شهر اربیل یک دفتر ثبت کردیم ، این دوستان در آلمان و لهستان دفتر دارند و توانایی تهیه هر گونه کالایی را به مقصد عراق دارند و در عراق شرکت ما آماده پذیرش سفارشات شما جهت صادر کردن به ایران را دارد به نحوی شرکت ما با توجه به تحریمها هر گونه کالای اروپایی را با کمترین هزینه تحویل شما دهیم . البته در گمرک تمرچیت مرز حاج عمران پیرانشهر . دوستان میتوانند با این شماره تماس بگیرند .09375528801

Amir3997
18-04-2014, 17:46
سلام
من اينجا فقط در حال ياد گيري هستم و هيچ كار عملي انجام ندادم ولي حدس ميزنم صادرات تابلو فرش به كشوري مثل دوبي بايد پر سود باشه.
كسي اطلاعاتي داره؟

mazdakk
19-04-2014, 11:11
agha behzad man mitunam baratun tahye konam az ukrain
gorgestan daftar daram
vali moshakhasatesho batad baram email konin
moshtari darin?
dalkoohi@yahoo.com

مسعود اونق
20-04-2014, 09:44
سلام دوستان تاجربانکی امیدوارم حالتون خوب باشه. من جدیدا کارت بازرگانی گرفتم و ازونجایی که علاقمند به صادرات هستم از شما دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم. درضمن مدرک کارشناسی گمرک هم دارم ولی متاسفانه هنوز نتونستم یک کار پر درامد و نون آوری رو شرو کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید تا از یه جایی شروع کنم. با تشکر مسعود اونق از استان گلستان

بهزاد
20-04-2014, 10:05
سلام دوستان تاجربانکی امیدوارم حالتون خوب باشه. من جدیدا کارت بازرگانی گرفتم و ازونجایی که علاقمند به صادرات هستم از شما دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم. درضمن مدرک کارشناسی گمرک هم دارم ولی متاسفانه هنوز نتونستم یک کار پر درامد و نون آوری رو شرو کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید تا از یه جایی شروع کنم. با تشکر مسعود اونق از استان گلستان
به نظرم شروع به کار در یک شرکت ترخیص کار میتونه پله پرتاب شما باشه. اولش خاک میخوری چند سال بعد با خاکش کوزه میسازی.

مسعود اونق
20-04-2014, 11:54
سلام آقای بهزاد ممنون از راهنماییتون. برای کار ترخیص هم اقداماتی انجام دادم ولی هنوز قطعی نشده ازونجایی که برای ترخیص کاری باید پروانه گمرکی داشت طبق قانون گمرک اشخاص حقیقی بدون پروانه حق العمل کاری فقط میتونن با اخذ وکالت از یک شرکت حقوقی کار ترخیص انجام بدن و اون هم فقط برای همون شرکت.ولی اشخاص حقیقی اگه بخوان برای چند شرکت حق العمل کاری انجام بدن باید از ترخیص کارایی که پروانه گمرکی دارن وکالت بگیرن که اون هم خیلی به صرفه نیست و پورسانتی باید کار کرد. به هر حال ممنون از راهنماییتون بازم اگه کسی از دوستان پیشنهاد بهتری داشت ممنون میشم راهنمایی کنید.

binalood2
20-04-2014, 12:11
سلام آقای بهزاد ممنون از راهنماییتون. برای کار ترخیص هم اقداماتی انجام دادم ولی هنوز قطعی نشده ازونجایی که برای ترخیص کاری باید پروانه گمرکی داشت طبق قانون گمرک اشخاص حقیقی بدون پروانه حق العمل کاری فقط میتونن با اخذ وکالت از یک شرکت حقوقی کار ترخیص انجام بدن و اون هم فقط برای همون شرکت.ولی اشخاص حقیقی اگه بخوان برای چند شرکت حق العمل کاری انجام بدن باید از ترخیص کارایی که پروانه گمرکی دارن وکالت بگیرن که اون هم خیلی به صرفه نیست و پورسانتی باید کار کرد. به هر حال ممنون از راهنماییتون بازم اگه کسی از دوستان پیشنهاد بهتری داشت ممنون میشم راهنمایی کنید.

اقا بهزاد حرف خوبي زدن
شما تو گمرك بريد و كار ترخيص كاري و يا پلمپ گمركي رو انجام بدين
يكم قيمت رو پايينتر از بقيه بگيد
كم كم راه ميوفتيد
من چنتا دوستام اصلن تجربه اي تو اين كار نداشتن حتي درسي كه خوندن مربوط نبوده به كار ترخيص و گمرك اما كم كم شروع كردن الان تو گمرك دوغارون براي خودشون پول پارو ميكنن
از هر ماشين به طور متوسط 200_300تومن دارن ميگيرن

مسعود اونق
21-04-2014, 15:21
خیلی ممنون از دوستان خوشحالم یه سایت خوبی ایجاد کردن که هم اموزنده و مفیده هم کاربردی و میشه از تجربیات دوستان گرامی استفاده کرد.

chavoshi158
22-10-2014, 17:09
قابل توجه سرمایه گذاران محترم اصفهان

با سلام و احترام

قابل توجه سرمایه گذارن محترم

اینجانب به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی و بازاریابی با 15 سال تجربه عملی آمادگی دارم با سرمایه گذاری شما و با راه اندازی یک شرکت بازرگانی در اصفهان درزمینه تجهیزان پژشکی و آزمایشگاهی (واردات و صادارت) مشارکت و همکاری نماییم.

در صورت لزوم با من تماس بگیرید

با احترام مجدد

چاووشی

تلفن تماس

09131149564

ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 عصر
پنج شنبه ها از 9 تا 14

Ehsan_ghabeli
09-11-2014, 03:53
دوستان سلام.
بنده در جزيره كيش در زمينه سرمايه گذاري املاك فعاليت دارم كه كاري فوق العاده سوده و امن محسوب ميشه. ولي مايل هستم در زمينه بازرگاني نيز فعاليت داشته باشم .
ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد. در ضمن بنده نيز پاسخگوي سوالات شما در مورد سرمايه گذاري در كيش هستم.
با تشكر
تلفن تماس :09347688707
ehsan_ghabeli@mail.com

Ehsan_ghabeli
09-11-2014, 03:58
در ضمن اينم بگم كه با خوندن نظرات و موضوعات سايت و تاپيك هاي دوستان كلي اطلاعات بدست اوردم.مرسي:):graduated::whoow:

behnam_manu
09-11-2014, 11:11
با سلام خدمت تمام دوستان
واقعا موضوع خیلی خوبی هستش. بنده چند سال قبل تو زمینه قطعات یدکی خودرو و لوازم لوکس فعالیت داشتم و از چین خودم مستقیم وارد می کردم. به صورت عمده هم می فروختم. بعدش با وضع ارز و یه مشکل اصلی دیگه ولش کردم. ولی چند سالی هست به خاطر مسائل کاریه خودم ارتباطات و مکاتباتی با تغداد زیادی از کشورها(چین، هند، روسیه، ترکیه، آمریکا،ایتالیا و ....) داشتم. با توجه به کاهش قدرت خرید مردم عادی واردات فقط برای ارگانهای دولتی یا شرکت های مصرف کننده می تونه سود آور باشه. لذا به نظر بنده صادرات نسبت به واردات بهتره. اونم با توجه به رقابتی بودن قیمت ها هر محصولی باید کمترین مسافت و با مصرف کننده داشته باشه تا هزینه حمل پایین بیاد. یه پیشنهاد دارم هر کس تو هر شهری هستش می تونه محصولاتی که در دسترس داره و معرفی کنه دوستان لینک دار با کشورهای همسایه نزدیک اون محصول بازاریابیش و انجام بده....کار تیمی و اگه یاد بگیریم واسه همه سودآور خواهد بود.
بنده خودم هم گرانول های بازیافتی و هم ضایعات آلومینیوم و شمش آلومینیوم کار می کنم. اگر کسی علاقه مند بود می تونیم همکاری داشته باشیم

tasnim
21-01-2015, 00:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
گروه ما توانایی تحویل ماهیانه 1000 تن به بالا سیمان ام 500 به کشورهای آسیای میانه رو داره اگر کسی از دوستان امکان بازاریابی یا معرفی مشتری براش هست ممنون میشم راهنمایی بکنه
tasnim1430@gmail.com

tasnim
21-01-2015, 01:01
tasnim1430@gmail.com

Ali sangari
21-01-2015, 01:30
من میگم بریم افغانستان پراید بخریم بیایم ایران بفروشیم با گمرکیشو همه اینا حساب کنی سود داره توش

Ali sangari
21-01-2015, 01:35
به نظرم شروع به کار در یک شرکت ترخیص کار میتونه پله پرتاب شما باشه. اولش خاک میخوری چند سال بعد با خاکش کوزه میسازی.

خوب قربون شکلت شرکتای ترخیص هم همه فک یا فامیلاشونو میگیرن نمیخوان کسی از روموز کاریشون سر در بیاره

karmand
25-01-2015, 13:30
من میگم بریم افغانستان پراید بخریم بیایم ایران بفروشیم با گمرکیشو همه اینا حساب کنی سود داره توش

:cigar:

سنگ مهندسی
26-01-2015, 15:16
سلام .بنده ازصحبتهایی که شداستفاده کردم وتاحدی بانظرات آقابهزاد موافق هستم,البته جناب حکیم پوربه نکات مهمی اشاره کردندکه قابل تعمل هستند.بنده درزمینه تولیدسنگهای مهندسی فعال هستم خوشحال میشم بادوستانی که مایل به همکاری هستند,تبادل اطلاعات داشته باشیم.

milads212
21-02-2015, 17:50
این سایت کارت شارژ رایگان میده [Only Registered And Activated Users Can See Links] خواهشا اطلاع رسانی کند این سایت فروشگاه ابزاره قیمت هاشم خیلی مناسبن نحوه گرفتن شارژشش هم اینطوریه با مرورگر گوگل کروم برین1-ثبت نام کنین 2- ایمیلی میاد که شمارتونو میخواد 3- کد شارژ براتون اس ام اس میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

<a href=”[Only Registered And Activated Users Can See Links]”>این جا کلیک کنید تا به فروشگاه ابزار ایرانی وارد شوید</a>

milads212
21-02-2015, 17:51
این سایت کارت شارژ رایگان میده [Only Registered And Activated Users Can See Links] خواهشا اطلاع رسانی کند این سایت فروشگاه ابزاره قیمت هاشم خیلی مناسبن نحوه گرفتن شارژشش هم اینطوریه با مرورگر گوگل کروم برین1-ثبت نام کنین 2- ایمیلی میاد که شمارتونو میخواد 3- کد شارژ براتون اس ام اس میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links]

<a href=”[Only Registered And Activated Users Can See Links]”>این جا کلیک کنید تا به فروشگاه ابزار ایرانی وارد شوید</a>

mohamadmahdi
25-02-2015, 05:21
سلام دوستان عزیز

بنده مقیم کشور کره هستم و می تونم usb های تولید خود کره رو برای فروش در ایران
با پست بفرستم
سودش در ابتدا زیاد نخواهد بود
اما مشتریهایتان که کیفیت و تفاوت جنس کره ای با چینی را ببینند
سودتون می تونه بهتر هم بشه

الان usb هایی که هم به گوشی می خورن هم به کامپیوتر و هم تاچ دارن اینجا خیلی استفاده می شه

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین و ایمیلتون رو بهم بدین

saeid37.bonab
28-03-2015, 20:45
سلام اقای بهزاد
از زحمات شما در این سایت و اطلات مفیدتان قدردانی میکنم . با تشکر از شما

Aram Salimi
30-03-2015, 05:18
آقا بهزاد موضوع بسیار جالبی ارائه فرمودید امیدوارم در این مسیر پاینده و موفق باشید

30B
14-04-2015, 01:55
ممنونم از ذهن شفاف و بازتون:whoow:

barman.bourse
17-05-2015, 21:20
من در حال حاظر اگر کسی نقدینگی در اختیار داره بورس و خرید پلکانی و یا مرحله ایی سهام های بنیادی را به دید صبر تا پایان سال 95 ( سال انتهایی ریاست جمهوری ) و کسب سود 250 درصدی را پیشنهاد میدم
امروز که این مطلب را نوشتم 27 اردیبهشت سال 94 است و شاخص یورس تهران در محدوده 62000 واحد قرار دارد
میریم و 30 اسفند سال 95 میاییم و عدد شاخص را مجددا قرائت میکنیم
با آرزوی سلامتی و کسب سود برای همه کاربران انجمن در هر شاخه و تخصصی که مشغول هستند
یا حق

farzansalehi1976
21-05-2015, 13:08
بورسی که مجلس واسش بیانیه بده که باید رونق بگیره یا دولت بخواد با دستکاری تو بعضی پارادایمها بهش رونق ظاهری با اهداف سیاسی بده شما رو شاخص های همچین بورسی خیلی حساب نکن.

barman.bourse
23-05-2015, 18:47
برای ما مهم نیست که بیانیه از مجلس صادر میشه یا با اهداف سیاسی بازار رونق میگیره
برای ما این مهم است که کالا که ارزان هست و فعال آماتور( مردم عامه ) از خرید آن گریزان هستند را باید خرید و چیزی که گران است و در اوج همه دعوت به خرید آن میشوند را باید فروخت
در حال حاظر میانگین قیمت سهام در بورس ایران حدودا 10 تا 15 سنت ناقابل است ... مقایسه کنید با بورس های آسیایی و اروپایی که قیمت یک سهم سیمانی 22 دلار می باشد ، این شکاف بین قیمت و ارزش باید پر گردد
انتهای سال 95 بر میگردم
یا حق

seyfolah
12-07-2015, 16:23
با سلام

اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیز به ویزا آمدگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید

moghadam59
18-08-2015, 13:06
من در حال حاظر اگر کسی نقدینگی در اختیار داره بورس و خرید پلکانی و یا مرحله ایی سهام های بنیادی را به دید صبر تا پایان سال 95 ( سال انتهایی ریاست جمهوری ) و کسب سود 250 درصدی را پیشنهاد میدم
امروز که این مطلب را نوشتم 27 اردیبهشت سال 94 است و شاخص یورس تهران در محدوده 62000 واحد قرار دارد
میریم و 30 اسفند سال 95 میاییم و عدد شاخص را مجددا قرائت میکنیم
با آرزوی سلامتی و کسب سود برای همه کاربران انجمن در هر شاخه و تخصصی که مشغول هستند
یا حق
با سلام و حسن نظر شما
میخواستم بدونم ریسک معامله در بورس چقدره؟ و چه جور معاملاتی در بورس ریسک خیلی پایینی داره؟

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

amax
11-09-2016, 14:37
سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260

kamran2000
30-12-2016, 14:49
سلام به همه دوستان
یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری
دوستانی که تمایل دارند در امر تولید کنسانتره مس و صادرات مستقیم به چین من تمام موارد را آماذه دارم شامل سنگ مس سولفوری و کارخانه فراوری که به صورت دستمزدی کار کنه و حتی مشتری چینی که آماده پیش خرید کنسانتره مس تولیدی موجود است .
به دلیل پیش پرداخت مشتری چینی با نصف سرمایه مورد نیاز میشه کار پیش برد.
دوستانی که تمایل به ورود به این عرصه را دارند میتوانند با من هرچه زودتر تماس بگیرند. سود بسیار مناسبی داره در حدود ۳۰ ٪ در زمان ۲ ماهه
۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی

rshiri2000
22-01-2017, 21:28
سلام ، منهم علاقمند به اینکار هستم می تونم شماره شما را داشته باشم جهت تماس
آی دی من rshiri@ در تلگرام هم هستم می نونید پیام بدهید

معدن مس
24-01-2017, 11:19
بهترین فرصت سرمایه گذاری درمعدن مس وطا در زنجان

معدن مس
24-01-2017, 11:27
بااین شماره درتلگرام درخمتیم 09381604946

marketmakers
24-04-2017, 16:58
خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟

behzad j
30-08-2017, 21:33
من میگم بریم افغانستان پراید بخریم بیایم ایران بفروشیم با گمرکیشو همه اینا حساب کنی سود داره توشاگه تو کار ماشینی لطفا با من تماس بگیر
09147025748جعفری

behzad j
30-08-2017, 21:36
سلام دوستان عزیز

بنده مقیم کشور کره هستم و می تونم usb های تولید خود کره رو برای فروش در ایران
با پست بفرستم
سودش در ابتدا زیاد نخواهد بود
اما مشتریهایتان که کیفیت و تفاوت جنس کره ای با چینی را ببینند
سودتون می تونه بهتر هم بشه

الان usb هایی که هم به گوشی می خورن هم به کامپیوتر و هم تاچ دارن اینجا خیلی استفاده می شه

لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین و ایمیلتون رو بهم بدینلطفا شماره بزارین یا با این شماره 09147025748 از طرق تلگرام

علیرضا هوشمندفر
11-02-2018, 19:34
سلام
وقت بخیر
بنده هوشمندفر هستم تامین کننده مواد غذایی و مواد شوینده
تمامی مواد غذایی شامل انواع میوه و تره بار را خودمان تولید میکنیم
و در حال حاضر صادرات مواد غذایی را بابهترین کیفیت و بهترین بسته بندی به کشورهایی نظیر عراق ، امارات ، قطر و عمان داریم و کار چندین شرکت بازرگانی را برای تامین موادغذایی عهده دار شده ایم که این شرکت ها صادراتشان را بیشتر به کشورهای حوزه CIS نظیر روسیه ، تاجیکستان ، قزاقستان ، ارمنستان و ... انجام میدهند.
در صورت در خواست برای تامین موادغذایی به قیمت مناسب و در انواع بسته بندی ها میتوانید با این شماره ها و ایمیل در ارتباط باشید:
شماره تماس:
۰۹۱۶۰۵۴۹۱۸۱
۰۹۳۹۰۱۸۷۸۷۶
ایمیل: alimax۷۳۶۰@gmail.com (alimax7360@gmail.com)

shahriar1
14-02-2018, 16:44
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من در شغل قبلی خودم که نمایندگی تعمیرات بوش ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و نمایندگی تعمیرات ال جی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بود با شکست مواجه شدم.به دلیل همین شکست هم همسرم از من طلاق ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) گرفت.
افزایش نرخ دلار تاثیر زیادی تو این شکست داشت.حالا می خوام در زمینه جدیدی به نام یو پی اس ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فعالیت کنم.
ازتون می خوام که اگه اطلاعات مورد نیاز رو در این زمینه دارید برای من ارسال کنید.
مرسی

black pearl
07-04-2018, 21:51
:unsure:

rose_nezam
21-05-2018, 19:05
در زمینه انتقال تکنو لوژی ساخت دارو و محصولات آرایشی و بهداشتی، انجام رگولاتوری جهت اخذ مجوزهای سازمان غذا و دارو، ثبت انواع برند و طرح صنعتی ،واردات دارو ملزومات دارویی ، تجهیزات پزشکی ,محصولات آرایشی و بهداشتی و غذایی ،چیدن ctd ملزومات دارویی از خدمات ما است.نماینده انحصاری مواد اولیه دارویی از شرکت کادیلای هند و DONG BANGکره هستیم.
09191066754

Narefigh
21-05-2018, 23:47
سلام کسی پیشنهادی نداره
من بندرعباس هستم واسه موقعیتی که با کشور های همسایه ای که دام ؟
ایده ای ؟
پیشنهادی ؟

ali.za
02-06-2018, 08:01
انصافا فکر و ایده ای خوبیه.....