PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکان دفتر کار

imer
15-10-2013, 13:22
با سلام و عرض ادب
-مدتی هست که قصد دارم یک شرکت ثبت کنم و در زمینه واردات فعالیت کنم . موضوع اصلی اینه که فعلا نیازی به داشتن دفتر ندارم آیا میتوانم آدرس طبقه پایین خانه خودم را در اسناد درج کنم و جهت امور اداری قولنامه ای سوری تنظیم کنم.
-جایی خوندم که بعد از ثبت شرکت به اداره بیمه باید رفت که بعدا جریمه نشیم درست منظورشو نفهمیدم لطفا در این زمینه هم راهنمایی کنید.
باتشکر

ASGARIAN
15-10-2013, 14:03
سلام
برای ثبت شرکت از هز آدرسی میتوانید استفاده کنید.اما در صورتی که می خواهید برای کارت بازرگانی(واردات) اقدام کنید استفاده از آدرس ملک مسکونی جایز نیست.
ضمنا پس از ثبت شرکت و تعیین حوزه مالیاتی حتما باید به اداره بیمه منطقه ثبتی شرکت مراجعه کنید و شماره کارگاه دریافت کنید.
چون شرکت شما حداقل یک نفر پرسنل مشمول بیمه دارد(مدیرعامل)
موفق باشید.

Moh3nj
15-10-2013, 16:17
سلام دوستان گرامی
من می خوام برای کارت بازرگانی اقدام کنم، راستش خودم فعلا دفتر کار ندارم و نیازی هم ندارم ،
برای آدرس محل کار می تونم آدرس مغازه دوستم رو بدم و یه اجاره نامه عادی ( بدون کد رهگیری بنگاه و محضر) با دوستم ببندم؟
آیا از اون آدرس بازدید می شه؟ و باید حتما حوزه فعالیتش مربوط به حوزه فعالیت کارت بازرگانیت باشه؟
خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

حاجي
15-10-2013, 20:14
ديگه مثل قديم نيست از اين كلك ها بزنيد-اولا بدون اجاره نامه رسمي اتاق بازرگاني قبول نميكنه ثانيادر كار مالياتي هم به مشكل برميخوريد-از طرف بيمه هم بازرس مياد-كد اقتصادي -كد كارگاه بيمه-استعلام دارايي براي ماليات مستقيم
ماليات هم سنگين مياد برات

haman716
15-10-2013, 23:33
سلام دوستان گرامی
من می خوام برای کارت بازرگانی اقدام کنم، راستش خودم فعلا دفتر کار ندارم و نیازی هم ندارم ،
برای آدرس محل کار می تونم آدرس مغازه دوستم رو بدم و یه اجاره نامه عادی ( بدون کد رهگیری بنگاه و محضر) با دوستم ببندم؟
آیا از اون آدرس بازدید می شه؟ و باید حتما حوزه فعالیتش مربوط به حوزه فعالیت کارت بازرگانیت باشه؟
خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
من تازه کارت بازرگانیم رو تمدید کردم و خیلی نسبت به ساله قبل قوانیت سفت و سختتر شده
حتما برای اجاره نامه کد رهگیری میخواد
از محل فعالیت هم توسط نماینده اتاق بازرگانی بازدید میشه