PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ثبت شرکت در کردستان عراق؟

mh3629
11-10-2013, 12:20
نحوه ثبت شرکت در کردستان عراق به چه صورتی است؟مزایای این عمل چیست؟

حسین22
12-10-2013, 02:07
مقداری مناسبی دلار و یک شریک (ضامن) کرد نیاز دارید. همین. باقی مراحل را در گوگل سرچ کنید. دلالانی در ایران هستند که با دریافت حق العمل این کار را برای شما میکنند. مزایای این کار را شما که دنبالش هستید باید توضیح دهید! بیشتر افرادی که شرکت ثبت میکنند دنبال شرکت در مزایده های عراق و عرضه ی خدمات در آنجا هستند. وگرنه در صورتی که تولید کنندهی یک محصول هستند به من پیام دهید تا راهنمایی تان کنم.

haman716
12-10-2013, 09:52
هر سوالی در مورد سرمایه گذاری در عراق داشته باشی در این دو سایت موجوده
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

جامی کردستان
15-10-2013, 16:52
نحوه ثبت شرکت در کردستان عراق به چه صورتی است؟مزایای این عمل چیست؟

دوست گرامی در قدم اول باید یاشریک کردعراقی {درصورت اعتمادکافی}داشته باشی یادرداخل ایران ،ابتدا با تماس بگیری وپس ازتوافق وحصول اطمینان اقدام نمایید.....

irankord
23-10-2013, 19:49
سلام
در این خصوص میتونید به سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] مراجعه کنید

irankord
23-10-2013, 19:53
شریک عراقی نیازی نداره ما خودمون توو کردستان عراق ثبت شرکت را بدون نیاز به شریک عراقی انجام میدیم.

mh3629
15-05-2014, 15:50
باسلام آقا حسین
بله بنده تولید کننده هستم واز نظر مزایا این سوال را دارم که وقتی یک شرکت در عراق به ثبت رساندیم در فروش هم شریک هستیم؟ویا همین که کالای خود را به تجار عراقی بفروشیم کفایت می کند؟
ونحوه ی پیدا کردن تاجر وشریک عراقی به چه صورتی است؟
باتشکر

مقداری مناسبی دلار و یک شریک (ضامن) کرد نیاز دارید. همین. باقی مراحل را در گوگل سرچ کنید. دلالانی در ایران هستند که با دریافت حق العمل این کار را برای شما میکنند. مزایای این کار را شما که دنبالش هستید باید توضیح دهید! بیشتر افرادی که شرکت ثبت میکنند دنبال شرکت در مزایده های عراق و عرضه ی خدمات در آنجا هستند. وگرنه در صورتی که تولید کنندهی یک محصول هستند به من پیام دهید تا راهنمایی تان کنم.

Davidrfq
09-04-2024, 06:22
Can someone help how to answer a new topic ?? Maybe I'm doing something wrong? Please tell me. Yours faithfully.

Vikimbv
10-04-2024, 14:33
Is it possible to communicate with the admin? This pertains to advertising opportunities on your site. Best regards.