PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه متخصصین علاقمند به اشتغال در خارج از کشور

karpira20
22-09-2013, 20:20
قابل توجه متخصصین علاقمند به اشتغال در خارج از کشور

استخدام در معتبر ترین شرکت های خارجی

(کلیه رشته های فنی و مهندسی وتکنسین های فنی، نفت و گاز ، بازرسی جوش ،نقشه بردار ،کامپیوتر،رستوران و هتل داری ،مدیریت و حسابداری ،پزشکی،پرستاری و ...)

با ثبت نام رایگان ، و ثبت رزومه انگلیسی خود در سایت کارپیرا، شانس خود را برای ورود به دنیای کسب و کار بین المللی بیازمایید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

کاریابی بین المللی کارپیرا با مجوز رسمی از وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

lamerd1369
11-03-2014, 15:26
سلام دوستان این فایل نیاز به ویرایش داره
ولی ی نکته خیلی مهم

عیدانه عیدانه تا پیایان فروردین

خدمات مشاوره ای و بازاریابی و فروش و داخلی و صادرات و واردات تمام شرکت هایی که درخواست بدهند به صورت کاملا رایگان انجام میشه(به مدت یکسال و با قرار داد ... توجه در حالت عادی هزینه ای که ما می گرفتیم یک تا سه میلیون تومان هستش ولی در این طرح رایگانه)

کافیه درخواست تون رو بفرستید تا جزییات نحوه همکاری رو توضیح بدم
توجه اگه کسی تو خارج شرکت داشته باشه + کارخانه های سیمان و گچ در اولویت هستند

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ضمنا اگه شرکتی یا کارخانه ای بخواد من میتونم مدیریت فروش و بازاریابی . صادرات واردات و تبلیغاتش رو بر عهده بگیرم حقوق توافقی
مخصوصا اگه خارج از کشور باشه

با 6 سال سابقه . حرفه ای .

lamerd1369
11-03-2014, 17:08
سلام دوستان من با 6 سال سابقه بازاریابی و تبلیغات و فروش+صادرات به صورت حرفه ای اماده همکاری با شرکت های بازرگانی یا کارخانه ها هستم(اولیت من کشورهای حوزه خلیج فارس +جنوب ایران هستش) البته منظورم به صورت همکاری تمام وقت و با حقوق ثابت هستش
رزومه خوبی هم دارم دوستانی که نیاز دارن بگن تا رزومم رو براشون بفرستم
bazdide@gmail.com
تنها مشکل من ضعف مکالمه زبان هستش