PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع تجارت

hrahimi
30-08-2013, 23:37
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم و مایلم که کار صادارت رو شروع کنم میخوام از صفر شروع کنم میخواست من رو راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم؟
همچنین چه جیزهایی رو نیاز دارم ؟البته به تجربه نیاز دارم که نمیدونم چه جوری باید کسب کنم؟

روناک
18-10-2013, 17:37
:cowboy:سلام
من فکرمیکردم کسانیکه مدیریت بازرگانی میخونن دیگه حرفه ای میشن ....
چرا از اساتید کمک نمیگیرید؟
من میخواستم ارشد بازرگانیامتحان بدم که مثلا فوت و فن بازاررو بلد شم !:banana::banana::banana::banana:

binalood
18-10-2013, 22:36
سلام
پیشنهاد میکنم حداقل 2سال به عنوان مدیر بازرگانی یا مدیر فروش در یک شرکتی کار کنی بعد خودتون وارد بشید مستقیم
دردسر داره خیلی زیاد

seda
02-11-2013, 16:39
سلام دوستان.اهل آمل از استان مازندران و ارشد مديريت اجرايي دارم.و بيييييييكااااااااااااار.ا بته بيكار كه نه.حسابدار مبتدي.خيلي دلم ميخواد كاري راه بندازم يا با كسيهمكاري داسته باشم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.يه دنيا ممنون ميشم كمكم كنيد.

seda
02-11-2013, 16:44
سلام دوستان.اهل آمل از استان مازندران و ارشد مديريت اجرايي دارم.و بيييييييكااااااااااااار.ا بته بيكار كه نه.حسابدار مبتدي.خيلي دلم ميخواد كاري راه بندازم يا با كسيهمكاري داسته باشم.ممنون ميشم راهنماييم كنيد.يه دنيا ممنون ميشم كمكم كنيد.