PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت نمونه Sample با پست هوایی و ترخیص ان

emadf
25-08-2013, 18:45
دوستان من یکسری نمونه میخام با پست از چین بیارم چنتا سوال داشتم:
1- کدوم شرکت از همه بهتره: Dhl aramex tnt؟
2- چکار کنم که ایران گیر قبض انبار و گمرکی نیافتم؟یا اگه میافتم قبض انبار نره فقط گمرکی بدم
3- شرایط محاسبه گمرکی چطوریه؟کیلوییه یا هرچی ارزیاب بگه؟

ممنون

haman716
25-08-2013, 23:20
2- چکار کنم که ایران گیر قبض انبار و گمرکی نیافتم؟یا اگه میافتم قبض انبار نره فقط گمرکی بدم

ممنون
سلام
1-به نظره من برای اینکه هزینه هاتون کاهش پیدا کنه از کارگو ایران ایر و ماهان استفاده کنید چون هزینه های dhl و پستهای خارجی بالاست
2-منظورتون رو متوجه نشدم لطفا توضیح دهید
3-گمرکی بر اساس نوع کالایی هستش که شما میخواین بیارین, تو کتاب مقررات صادرات و واردات 92 نگاه کنید و کالاتون رو پیدا کنید در قسمت SUQ نوشته شده که براساس چی گمرکی محاسبه میشه.

مرتضی
26-08-2013, 08:32

ممنون

سلام
پست دی اچ ال و آرامکس و ای ام سی حمل بار به ایران انجام نمیدن دیگه، فقط نامه های پستی (اسناد و مدارک)
با پست تی ان تی میتونید حمل کنید.

سوال دومتون رو متوجه نشدم، ببینید اگر بار رو دوور تو دوور به پست تحویل بدین، خود کارمندها و ترخیص کارهای پست کاراش رو انجام میدن و هزینش رو ازتون میگیرن، اگر سمپل هست که نباید نگران گمرکی باشین، چون تعلق نمیگیره ولی اگر تعداد زیاد هست، گمرکی بهش تعلق خواهد گرفت با نظر کارشناس و ارزیاب گمرک.

emadf
26-08-2013, 11:24
ابتدا تشکر از همه دوستان
درمورد سوال دوم: یکسری دوستان میگویند که در بعضی مواقع شما بارتون گمرکی میخوره ولی قبض انبار نمیشه (وقت تلف نمیشه) میخام بدونم چطوری میشه جنس رو برد به اون سمت؟
کتاب مقرارات واردات و صادرات رو دارید به من بدین؟