PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات بیرینگ از چین

emadf
25-08-2013, 18:36
با سلام خدمت تمام دوستان

من سعی دارم یکسری بیرینگ از چین وارد کنم ولی چنتا سوال داشتم:
1- لیست شرکتهای معتبر (نه معروف که محصولات خیلی گرونی دارند) رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
2- برای ارسال کالا مقرون به صرفه است که به صورت fob در بندر شانگهای باشه، شرکت میخام که بار رو مستقیم تا بندرعباس یا شانگهای-دبی-بندرعباس بیاره، لطفا معرفی کنید
3- برای ترخیص برگه بازرسی کالا میخام، شرکت بازرسی معتبر در این زمینه معرفی کنید لطفا
4- یک ترخیص کار با انصاف و حرفه ای هم میخام

با تشکر از همه

مرتضی
26-08-2013, 08:49
سلام
چون پیغام خصوصی هم داده بودین، در پیغام خصوصی هم براتون جواب نوشتم. ولی در اینجا هم مینویسم تا دوستان دیگر هم اگر سوال مشابه داشتن، بدردشون بخوره.

--اصولا یا شما باید در اینترنت و در سایتهایی مثل ، alibaba یا madeinchina یا سایتهایی از این قبیل سرچ کنید و کارخانه پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید و تا برسید به مرحله خرید و یا اینکه از نمایشگاههای مربوط به این کالای خاص بازدید کنید و به صورت حضوری با نماینده های کارخانه ها دیدار و مذاکره داشته باشید. و یا اینکه کار رو به شرکهای بازرگانی که تخصص فورواردینگ دارن بسپارین.
هر کدوم ار این روشها هزینه ها و مسیر و ریک و ریواردهای خاص خودش رو داره.

--اگر از شرکت بازرسی صدور سرتیفیکیت های معتبر برای گمرک مقصد میخواهید، باید سراغ شرکتهای بازرسی بین الملی که مجوزهای لازم رو دارن برید، هزینه ء این شرکتها کمی بالاست، و با توجه به نوع بازرسی درخواستی شما، هزینه رو اعلام میکنن،
ولی اگر منظورتون از بازرسی، فقط برای راحتی خیال و اطمینان خودتون هست، شرکتهای بازرگانی معتبر میتونن این کار رو براتون انجام بدن. ما این کار رو برای مشتریانمون انجام میدیم.

--حمل بار رو به صورت دایرکت به بندر عباس اگر بخوایین شرکت ما میتونه براتون انجام بده. قیمت کانتینر به علت تحریمهای خطوط کشتیرانی بالا رفته، قیمت های پرت و بلا زیاد هست در چین

consulter
12-01-2015, 16:29
سلام.بامن از طریق mosh_baz1982@yahoo.comتماس بگیرید.شاید بتوانم کمک کنم