PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل برای نقل و انتقالات مالی

Fobiran
26-02-2012, 14:37
دیگه کفر آدم در میاد. نه حواله میشه زد، نه LC باز میشه و الانم رفتم بانک توسعه صادرات، الحمد الله حواله داخلی ارزی هم کنسل شده.

بعد میشینن میگن تحریم هیچ اثری نداشته.
آخه حرفمونو به کی بزنیم؟ بعد آقا اومده به صادر کننده ها مژده میده؟ :mad::mad::mad::mad::mad:
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دیگه نمیدونم چی کار میشه کرد؟ آیا راه حلی برای نقل و انتقال پول باقی مونده؟

مرتضی
26-02-2012, 16:51
راه حل برای حواله داخلی، دلار 1930 تومنه!!!!!!!!!!!!!! ....ما هم چند روزه دنباله ارز دولتی هستیم. گیر نمیاد...

siavash
26-02-2012, 17:00
دیگه کفر آدم در میاد. نه حواله میشه زد، نه LC باز میشه و الانم رفتم سازمان توسعه تجارت الحمد الله حواله داخلی ارزی هم کنسل شده.

بعد میشینن میگن تحریم هیچ اثری نداشته.
آخه حرفمونو به کی بزنیم؟ بعد آقا اومده به صادر کننده ها مژده میده؟ :mad::mad::mad::mad::mad:

دیگه نمیدونم چی کار میشه کرد؟ آیا راه حلی برای نقل و انتقال پول باقی مونده؟

راه باریکه هایی هم که بود داره یکی یکی بسته میشه. فعلا آقایون گفتن که تا چند روزه آینده خبرهای خوش در راهه. باید دید خبر هاشون چیه!!!!

بهزاد
26-02-2012, 17:36
راه باریکه هایی هم که بود داره یکی یکی بسته میشه. فعلا آقایون گفتن که تا چند روزه آینده خبرهای خوش در راهه. باید دید خبر هاشون چیه!!!!

حذف تجارت خارجیه فکر کنم

بازرگان ایرانی
26-02-2012, 18:12
بخدا من که دیگه خسته شدم انقدر دروغ شنیدم از این رادیو و تلویزیون. هی میگه وفور دلار و ارز و ...... . تازه میگن قیمت هم 1226 تومانه. آخه دردمو به کی بگم . بابا من ارز دولتی نیاز دارمممم. تازه حواله داخلی هم می خوام واسه صادرات*:cry:

طوطی و بازرگان
26-02-2012, 18:22
حذف تجارت خارجیه فکر کنم

حواله داخلی هم نمیشه زد...پس کلا باید تجارت رو بیخیال شد. معاملات پایاپای چطوره.؟!!!!!!!

transporter
28-02-2012, 13:31
الان البته lc برای واردات میشه باز کرد. پول هم حواله میزنن. ولی خیلی محدود. چیزی که الان خیلی دردسر سازه. پروژه های صادراتیه. چون کارخخونه های تولیدی اکثرا دلار میگیرن و حواله ارزی داخلی هم انجام نمیشه. کارخونه ها میگن یا به حسابمون حواله ارزی بزنید که نرخش 1226 هست و یا کش بدید. حواله ارزی نمیشه زد. کش هم صرافی ها 1950 حساب میکنن.

Fobiran
28-02-2012, 22:55
حالا جدا تو این شرایط چی کار میشه کرد؟ الان دوستان بازرگان از چه طریق هایی نقل و انتقالات مالیشون رو انجام میدن؟

فرصت
11-01-2013, 15:16
اگر وضعیت ارزی بدتر شود باید قید تجارت با دنیای خارج را بزنیم به خصوص در حوزه واردات کره شمالی شاید در خاورمیانه پدید اید فعلا روزنه های امید باز است البته فعلا

babak316i
16-05-2013, 16:53
بخدا من که دیگه خسته شدم انقدر دروغ شنیدم از این رادیو و تلویزیون. هی میگه وفور دلار و ارز و ...... . تازه میگن قیمت هم 1226 تومانه. آخه دردمو به کی بگم . بابا من ارز دولتی نیاز دارمممم. تازه حواله داخلی هم می خوام واسه صادرات*:cry:

میشه بفرمایید حواله داخلی یعنی چی؟ جهت صادرات که خریدار حواله میزنه و ما دریافت میکنیم میشه حواله وارده. حالا حواله داخلی منظور چیه دوستان؟ ببخشید که سوالم ابتداییه

مرتضی
20-05-2013, 12:28
میشه بفرمایید حواله داخلی یعنی چی؟ جهت صادرات که خریدار حواله میزنه و ما دریافت میکنیم میشه حواله وارده. حالا حواله داخلی منظور چیه دوستان؟ ببخشید که سوالم ابتداییه

برای تولیدکننده ها و کارخانه های داخلی که قیمت رو جهت صادرات به دلار میدن، حواله ارزی داخلی زده میشه به حسابشون.

zarei
05-01-2014, 20:51
بانک های داخلی الان ساتنا و پایا از 500000تا 3000000بیشتر نمیشه در روز زده چه برسه صادرات

oil trader
04-05-2014, 23:28
امکان باز کردن ال سی به چین L/C to China

لطفا مرااجعه کنید به:

Arash6142
20-07-2014, 13:17
سلام ،
دوستان کسی هست مراحل حواله با ارز دولتی ، داستان بانک kunlon توی چین برای دریافت حواله ها از ایران و مراحل واردات با این ارز رو توی چند خط توضیح بده ؟ اینکه مرحله به مرحله باید چی کار کرد ؟ من 10 سال کارم وارداته ، ولی الان تصمیم گرفتم با ارز دولتی وارد کنم ، میشه کسی راهنمایی کنه ؟ درنهایت میخوام تصمیم بگیریم با همون ارز آزاد برام بهتره یا رو بیارم به ارز دولتی و ببینم به دردسرهاش می ارزه ؟!

ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو در اختیار یکدیگه بذارن.

alpai
21-07-2014, 00:28
هنوز هم ميتونيد اين كار و انجام بديد ؟ :ohmy:

سلام دوست عزيز
اين امكان وجود داره ما ميتونيم هر مبلغي كه بفرمائين براتون انتقال بديم چه از خارج به ايران و بلعكس

آفرودیت
13-09-2014, 15:10
ارسال پول به آمریکا بصورت Cashdposit
این نوع انتقال پول بصورت حواله داخلی و از داخل آمریکا برای فرد ارسال میشه:snitch:

به همین دلیل امکان بلاک شدن پول بسیار پایین است
حواله های با مبالغ بالا جهت بالابردن ضریب اطمینان در چند بخش زده میشه ...
دریافت اطلاعات بیشتر در : [Only Registered And Activated Users Can See Links]