PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا شروع کنم؟

rose
13-08-2013, 20:47
سلام دوستان عزیز ، من خیلی به تجارت علاقه دارم ولی متاسفانه نمی دونم از کجا باید شروع کنم و ابتدا چه چیزهایی رو باید یاد بگیرم؟ و از چه کسی یاد بگیرم ؟ امروز یکی از دوستان گفت که چند سال زمان میبره تا راه بیفتی خوب قبول، حالا از کجا شروع کنم؟؟؟ لطفا اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم ، البته اینم بگم که همراه یکی از دوستانم در حال ثبت یه شرکت بازرگانی هستیم ولی وقتی هیچ اطلاعاتی ندارم چه فایده :sad:ضمنا از آقا ماهان عزیز هم تشکر میکنم :smile:

مرتضی
14-08-2013, 08:19
سلام دوست عزیز
این سوال در این انجمن زیاد پرسیده شده، و تاپیک های زیادی هم با اسامی مختلف ایجاد شده. فکر میکنم در اولین قدم بهتر هست یه چرخی در همین فروم بزنی، و مطالب مرتبط با همین موضوع رو پیدا کنی و مطالعه کنی. طمئنم خیلی میتونه کمکت کنه، تا حداقل یه مسیر پیدا کنی و واردش بشی.
بعد از مطالعه و گشت و گذار در این انجمن، مطمئن باش، سوالاتت مشخص و دقیق خواهد بود و جوابهای مشخص و دقیق هم خواهی گرفت. سوالت خیلی خیلی کلی هست.
پیروز باشی

shapoor
14-08-2013, 14:00
سلام
سرمایه داشته باشی از هر کجا شروع کنی خودبخود راه می افتی به همین سادگی

MAJID.
28-09-2013, 21:53
سلاااااااااااااااام عرض ادب واحترام
منم تازه واردم سعی میکنم تمام راهماییها راباشما به اشتراک بذارم