PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار در مناطق ازاد ارس

farhad32
06-08-2013, 13:00
من در منطقه ازاد تجاری ارس پتانسیل خوبی دارم هم برای واردات و هم صادرات
هم میتونم با کار بر روی محصول با ارزش افزوده ای که به کالا تعلق میگیرد از معافیتهای گمرکی و مالیاتی برخوردار شود
اگه کسی طرحی دارد میتونیم باهم در منطقه شروع کنیم من یه شرکت بازرگانی در منطقه ازاد تجاری ارس دارم.

خوزستان مصالح
06-08-2013, 13:16
هم میتونم با کار بر روی محصول با ارزش افزوده ای که به کالا تعلق میگیرد از معافیتهای گمرکی و مالیاتی برخوردار شود
اگه کسی طرحی دارد میتونیم باهم در منطقه شروع کنیم من یه شرکت بازرگانی در منطقه ازاد تجاری ارس دارم.

سلام
لطفا بیشتذ توضیح دهید و در مورد پتانسیل های ارس بنویسید
با تشکر

shapoor
06-08-2013, 14:23
سلام
آقا فرهاد یعنی همه نوع مواد خوراکی هم میتونید صادر کنید و وارد کنیدکلا اصلاعاتی که دادید جامع نبود لطفا توضیح بیشتری بدین معمولا ماشین رو شنیده بودم

azahednia
06-08-2013, 16:55
اقا فرهاد شما میتونید در زمینه بازاریابی و فروش میوه کیوی و خرمالو هم کار کنید؟ 09119810311 زاهدنیا از استارا

farhad32
07-08-2013, 03:41
برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد. در ضمن میتونم کار کنم باید اطلاعاتی در مورد محصولاتتون بهم بدید.

farhad32
07-08-2013, 03:59
برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد.

farhad32
07-08-2013, 04:13
برای اطلاعات جامع به سایت ارس مراجعه کنید اگر در گوگل منطقه ازاد ارس سرج کنید اطلاعاتی که میخواهید به دست میارید ولی من در این منطقه از روابط خوبی برخوردار هستم که به سهولت میتوانم کارهای بزرگی انجام دهم اگر به نتیجه خوبی نرسیدید برام پیام بدید تا راهنمایی کنم. چون ما از اینجا به ترکیه که گلوگاه اروپا برای ایران هست نزدیک هستیم و چند کشور از کشورهای شوروی سابق با منطقه ازاد ارس همجوار هستند که این امر باعث میشود صادرات و واردات به سهولت انجام پذیرد. شما کارتون رو توضیح دهید تا من در روی ان ضمینه کار کنم و به شما بگم که اینجا میشود یا نه. ولی تا جایی که میدونم اکیپ ما بسیار قوی هست و میتواند مجوزهای لازم را بگیرد.

خشایار
07-08-2013, 14:30
سلام
اقا فرهاد الان آقای زاهد نیا در کار کیوی هستن میخوان صادر کنن شما مشتری داری در ترکیه و بلاروس یا اینکه براش کار گمرکی انجام میدی . اگر مشتری داری بگو چند تا کارهم من برای شما بفرستم

farhad32
11-08-2013, 16:01
سلام
اقا فرهاد الان آقای زاهد نیا در کار کیوی هستن میخوان صادر کنن شما مشتری داری در ترکیه و بلاروس یا اینکه براش کار گمرکی انجام میدی . اگر مشتری داری بگو چند تا کارهم من برای شما بفرستم

من الان مشتری برای انگور و خرما دارم اگه اطلاعاتی داری بگویید البته من الان از کاشمر در حال خریدانگور هستم یکی رو فرستادم تا برام اطلاعات جمع کنه.

haman716
11-08-2013, 17:16
من الان مشتری برای انگور و خرما دارم اگه اطلاعاتی داری بگویید البته من الان از کاشمر در حال خریدانگور هستم یکی رو فرستادم تا برام اطلاعات جمع کنه.
با سلام
انگور و کشمش کاشمر تا هر تناژی و با هر کیفیتی نیاز دارید میتونیم مستقیم و بدون واسطه واستون تامین کنیم
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

zarei
11-08-2013, 19:30

سلام من 3 سال کاشمر جهاد دانشگاهی تو بلوار سید مرتضی درس خواندم اطلاعات خوبی و کشاورزان زیادی دارم چون کار شناس باغات پسته وانگور بودم وبا کود وسموم بایر آلمان و اسپانیا کار می کرددم اکر انگور بخواهید تا دور نشده سریع تر چون 20 روزی هست برداشت شروع شده
باتشکر
زارعی
09171552467
09388964536
Email:zarei301@gmail.com
zarei301@yahoo.com
وبلاک شرکت حبوبات چشمه رعنا

abbas.joudaki
11-08-2013, 23:12
با سلام.
در مورد منطقه ازاد ارس در مورد معافیتهای مالیاتیش تا چند سال اینده شنیدم
لذا در موارد ذیل اگر تقاضایی داشتید.میتوانیم همکاری داشته باشیم
البته سری به وبلاگ ما نیز بزنید
در بخش صادرات:
تامین و صادرات انواع سیمان.
تولید و صادرات انواع سنگ مصنوعی. و طبیعی.گرانیت.تراورتن
تامین بهترین انالیز ذغالسنگ کشور
تامین کود اوره 46% پتروشیمی کرمانشاه با مجوز صادرات
تامین انواع قیر با مجوز صادرات
تامین انواع نمک خوراکی و صنعتی در تناژ بالا
تامین انواع لاستیک و تایر با بهترین کیفیت.صادراتی
تامین سنگ اهن با عیار 60%با مجوز صادرات
منتظر درخواستهای شما هستیم
در ضمن ما یک کارخانه تولید الکل اتیلیک از ملاس چغندر قند.با جواز تاسیس از صنایع و معادن .یک هکتار زمین.ماکو.طرح توجیهی.پروفرم دستگاهها.با 3/500/000/000تومان وام.اماده داریم و دنبال یک شریک بومی هستیم.
با احترام
مدیریت
گروه بازرگانان بین المللی (عج)
09165198836
جودکی

bizness
23-07-2014, 01:14
سلام همه نوع خشکبار برای فروش و صادرات داریم به خصوص کشمش و گردو

bizness
24-07-2014, 16:19
با سلام
انگور و کشمش کاشمر تا هر تناژی و با هر کیفیتی نیاز دارید میتونیم مستقیم و بدون واسطه واستون تامین کنیم
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

سلام الان کشمش کاشمری قیمتش چنده؟

bizness
24-07-2014, 16:21
با سلام.
در مورد منطقه ازاد ارس در مورد معافیتهای مالیاتیش تا چند سال اینده شنیدم
لذا در موارد ذیل اگر تقاضایی داشتید.میتوانیم همکاری داشته باشیم
البته سری به وبلاگ ما نیز بزنید
در بخش صادرات:
تامین و صادرات انواع سیمان.
تولید و صادرات انواع سنگ مصنوعی. و طبیعی.گرانیت.تراورتن
تامین بهترین انالیز ذغالسنگ کشور
تامین کود اوره 46% پتروشیمی کرمانشاه با مجوز صادرات
تامین انواع قیر با مجوز صادرات
تامین انواع نمک خوراکی و صنعتی در تناژ بالا
تامین انواع لاستیک و تایر با بهترین کیفیت.صادراتی
تامین سنگ اهن با عیار 60%با مجوز صادرات
منتظر درخواستهای شما هستیم
در ضمن ما یک کارخانه تولید الکل اتیلیک از ملاس چغندر قند.با جواز تاسیس از صنایع و معادن .یک هکتار زمین.ماکو.طرح توجیهی.پروفرم دستگاهها.با 3/500/000/000تومان وام.اماده داریم و دنبال یک شریک بومی هستیم.
با احترام
مدیریت
گروه بازرگانان بین المللی (عج)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
09165198836
جودکی

سلام بنده هم از تبریزم خوشحال میشم بتونیم همکاری کنیم