PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات قیر

hamid_sa_0037
04-08-2013, 17:06
با سلام و احترام
میخواستم حدود 24 تن قیر صادر کنم.قیمت قیر هم توی بورس تعیین میشه.حالا من از یک شرکت تو مشهد قیمت قیر رو گرفتم از اصفهان هم همینطور قیمتاشون هر تن حدود 50 هزار تومن فرق داشت.میخواستم بدونم اگه مرجع قیمت گذاری بورسه ، این تفاوت برای چیه؟کسی از دوستان هست راهنمایی کنه؟در ضمن اگه شرکتی رو توی مشهد میشناسید که در این زمینه فعالیت داره معرفی کنید.(دارای مجوزهای صادراتی باشه چون بدون مجوز شرکت فروشنده ی قیر ، صادراتش ممنوعه)
با تشکر از عنایت شما

سجاد
05-08-2013, 11:34
با سلام و احترام
میخواستم حدود 24 تن قیر صادر کنم.قیمت قیر هم توی بورس تعیین میشه.حالا من از یک شرکت تو مشهد قیمت قیر رو گرفتم از اصفهان هم همینطور قیمتاشون هر تن حدود 50 هزار تومن فرق داشت.میخواستم بدونم اگه مرجع قیمت گذاری بورسه ، این تفاوت برای چیه؟کسی از دوستان هست راهنمایی کنه؟در ضمن اگه شرکتی رو توی مشهد میشناسید که در این زمینه فعالیت داره معرفی کنید.(دارای مجوزهای صادراتی باشه چون بدون مجوز شرکت فروشنده ی قیر ، صادراتش ممنوعه)
با تشکر از عنایت شما

سلام

تا اونجایی که من در جریان هستم شرکت های زیادی هستند که قیر رو به صورت فله از نفت جی خریداری می کنند و خودشون در بشکه های صادراتی بسته بندی می کنن و برای صاردات می فروشن. این وسط متاسفانه بعضی شرکت ها موادی رو قاطی قیر می کنند تا قیمتش پایین تر در بیاد. البته همه اونهایی که قیمتشون پایین تره الزاما این کارو انجام میدن ولی واسه اینکه خیالتون راحت بشه حتما یه بازرسی انجام بدین.

nima7
05-08-2013, 12:39
با سلام و احترام
با تشکر از عنایت شما

با سلام
شرکت ما در مشهد هست
لطفا بقرمایید برای کدام کشور صادرات دارید .
ضمنا برای صادرات تناژ خیلی بالاتر مدنظر قرار میگیرد
در صورت تمایل درخواست رسمی بفرستین
ectg.co@gmail.com
caspianeast@yahoo.com

hamid_sa_0037
05-08-2013, 17:26
سلام

تا اونجایی که من در جریان هستم شرکت های زیادی هستند که قیر رو به صورت فله از نفت جی خریداری می کنند و خودشون در بشکه های صادراتی بسته بندی می کنن و برای صاردات می فروشن. این وسط متاسفانه بعضی شرکت ها موادی رو قاطی قیر می کنند تا قیمتش پایین تر در بیاد. البته همه اونهایی که قیمتشون پایین تره الزاما این کارو انجام میدن ولی واسه اینکه خیالتون راحت بشه حتما یه بازرسی انجام بدین.

سلام
بابت راهنماییتون متشکرم
منظور از بررسی چیه؟یعنی چه کاری باید انجام بدم؟
اگه چند تا شرکت معتبر توی مشهد میشناسین ممنون میشم اگه بهم معرفی کنید.

hamid_sa_0037
05-08-2013, 17:27
با سلام
شرکت ما در مشهد هست
لطفا بقرمایید برای کدام کشور صادرات دارید .
ضمنا برای صادرات تناژ خیلی بالاتر مدنظر قرار میگیرد
در صورت تمایل درخواست رسمی بفرستین
ectg.co@gmail.com
caspianeast@yahoo.com

سلام
بهتون پیام خصوصی گذاشتم آقا نیما
با تشکر

ghanbarinejad
10-11-2013, 20:40
با سلام
فقط یه راهنمایی میکنم چون قبلا تجربه صادرات به چین داشتیم
قیمت بورس مربوط به قیمت پرمیوم عرضه قیر هست و این اختلاف قیمت وجود داره