PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازاریابی در بازارچه های مرزی

zarei
03-08-2013, 20:51
با سلام خدمت کلیه دوستان وتجار با تجربه
من می خواهم برای بازاریابی لوبیا چیتی و قرمز وخیارسبز وخیارشور ورب کوجه و سیب زمینی و گندم و جو به بازارچه مرزی پرویز خان برم وچندتا تاجر خریدار پیدا کنم که به صورت نقدی خریداری کنند.
از دوستان اگر کسی را آشنا دارد وسوابق تجار اونجا راداردند بهم زنگ بزنند؟
یه سوال دیگه من شیراز هستم زمینی بروم بهتر یا با پرواز؟
آیا پرویز خان فرودگاه دارد؟
من تا حالا اصلا اونجا نرفته ام حقیقت و راه رو یاد ندارم
دوستان کمک کنند
من به علت وقت کمم در روز زیاد با اینترنت نمی توانم ور بروم به خاطر بالا بوده حجم کارهای کشاورزی لطفا بهم زنگ بزنید
با تشکر
مهندس زارعی
همراه
989171552467+
989388964536+

Email:zarei301@gmail.com

arei301@yahoo.com

وبلاک شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

zarei
04-08-2013, 09:16
کسی نیست مرا یاری کند؟:sad::sad::sad:

kamran293
04-08-2013, 11:03
سلام...ببین عزیز باید بری کرمانشاه از اونجا اسلام آباد غرب و بعدش اون سرپل زهاب...بعد بری بازرچه که نرسیده به قصر شیرین....جاده میره به سمت بازرچه مرزی پرویز خان...راجب پرواز هم صبر کن تا چک کنم ببینم شیراز پرواز داره...

kamran293
04-08-2013, 11:09
شماره پرواز
روز پرواز
مبدا
مقصد
زمان پرواز
زمان فرود
شرکت هواپیمایی
نوع هواپیما

3821
یکشنبه
شیراز
کرمانشاه
8:00
9:15
آسمان
f100

بهای بلیط در مسیر شیراز به کرمانشاه ،1,499,000 ریال برای بزرگسال و 10% این مبلغ برای نوزاد(زیر 2 سال) و 50% برای کودک (2 تا 12 سال) می باشد

kamran293
04-08-2013, 11:12
البته میتنی ایلام هم بری بعد بری اسلام آباد غرب و بعد سرپل ذهاب و بعد بازراچه که تو راه قصر شیرنه البته از شیراز فک نکنم بتونی بری ایلام فقط به ای کرمانشاه پروزا داره... از این لینک چک کن...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

zarei
05-08-2013, 00:10
سلام...ببین عزیز باید بری کرمانشاه از اونجا اسلام آباد غرب و بعدش اون سرپل زهاب...بعد بری بازرچه که نرسیده به قصر شیرین....جاده میره به سمت بازرچه مرزی پرویز خان...راجب پرواز هم صبر کن تا چک کنم ببینم شیراز پرواز داره...

سلام یه دنیا تشکر
ببخشید شما تا حالا خودتون اونجا رفته اید؟
یا این مسیرو رفته اید؟
آیا از کرمانشاه تا جاده ای که بازارچه اونجا هست خیلی راه؟چند کیلومتر؟
آیا ماشین مستقیم به اونجا دارد؟
چندساعت فاصله داره تا کرمانشاه میشه رفت وبرگشت؟
آیا بازارچه جای و برای استراحت شب یا ماندگاری در اونجا را دارد مثلا هتلی سرویسی چیزی یا اینکه دوباره باید برگشت کرمانشاه؟
از دوستان اگر کسی را اونجا دارد وراه رو بلد است معرفی کند که من باهاشون برم وبرگردم لطفا
باتشکر از همگی
ارادتمند شما زارعی

yaser m
05-08-2013, 00:44
سلام مهندس
فکر کنم برای ورود به بازارچه باید کارت بازرگانی یا پییله وری داشته باشی چون من یه بار رفتم مهران برای بازار یابی نزاشتن برم تو بازارچه ،برگشتم از فرمانداری نامه ورود رو گرفتم .
بعدشم واسه گندم هم فکر نکنم صادرات داشته باشن.

kamran293
05-08-2013, 07:13
سلام یه دنیا تشکر
یا این مسیرو رفته اید؟
آیا بازارچه جای و برای استراحت شب یا ماندگاری در اونجا را دارد مثلا هتلی سرویسی چیزی یا اینکه دوباره باید برگشت کرمانشاه؟
از دوستان اگر کسی را اونجا دارد وراه رو بلد است معرفی کند که من باهاشون برم وبرگردم لطفا
باتشکر از همگی
ارادتمند شما زارعی

سلام..نه دوست عزیز من تا حالا نرفتم..اما ببین اونجا به قصر شیرین نزدیک هست...خیلی نزدیک...پس نگران جا نباش...خود قصر شیرین هم پر از هتل ....مثلا هتل ارگ...هست میدون ولی عصر روبروی مسجد مهدیه یا هتل ستاره میدان مهدیه خیابان ولیعصر روبروی اداره پست

بعدم دوست من نترس...برو جلو......... اونجا.....
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

bitumen
05-08-2013, 10:50
سلام یه دنیا تشکر
یا این مسیرو رفته اید؟
باتشکر از همگی
ارادتمند شما زارعی
سلام
کرمانشاه تا قصر شیرین حدود دو ساعت و نیم راهه...
اقامت هم باید بری قصر شیرین...
بازارچه قبلا یه چندتا اشنا داشتیم پرس و جو میکنم اگه هنوز اونجا باشند ادرس میدم و باهاشون هماهنگی میکنم راهنمات باشند اونجا...
موفق باشید

خوزستان مصالح
05-08-2013, 15:02
سلام مهندس
اگه گندم واسه فروش داری قیمت هر کیلو و فاصله ی محل گندم تا مرز چزابه زا بگو شاید مشتری برات پیدا کنم.

zarei
07-08-2013, 19:36
سلام مهندس اگه گندم واسه فروش داری قیمت هر کیلو و فاصله ی محل گندم تا مرز چزابه زا بگو شاید مشتری برات پیدا کنم. سلام گندم هست کیلو 850 تومن تا 1000تومن بسته به کفیت وتمیزی گندم متفاوت است محل بار گیری شمال استان فارس شهرستان اقلید روستای چشمه رعنا است من مرز چزابه را بلد نیستم ولی بارگیری می کنم وبیمه وبارنامه می شود ارسال می شود فروش به صورت نقدی است بایستی خودتون بیاید یا نمایدتان یا اعتماد کنید وپولو واریز کنید تا بار ارسال شود شماره تماس من 09171552467 09388964536 زارعی هستم

zarei
07-08-2013, 19:45
سلام
کرمانشاه تا قصر شیرین حدود دو ساعت و نیم راهه...
اقامت هم باید بری قصر شیرین...
بازارچه قبلا یه چندتا اشنا داشتیم پرس و جو میکنم اگه هنوز اونجا باشند ادرس میدم و باهاشون هماهنگی میکنم راهنمات باشند اونجا...
موفق باشید

سلامbitumen
دستتون درد نکند از راهنمایتان البته همگی راهنمای کردند ودست دوستان درد نکند من جسارت نمی کنم بی زحمت ببین همین آشناتون رو می توانی با من مچ کنید
باتشکر
زارعی

zarei
07-08-2013, 20:17
سلام مهندس
فکر کنم برای ورود به بازارچه باید کارت بازرگانی یا پییله وری داشته باشی چون من یه بار رفتم مهران برای بازار یابی نزاشتن برم تو بازارچه ،برگشتم از فرمانداری نامه ورود رو گرفتم .
بعدشم واسه گندم هم فکر نکنم صادرات داشته باشن.

سلام ای بابا به چه علت نمی گذارند بی داخل .شما به فرمانداری گفتی چه نامه اتان داد آیا آشنا دارید ؟آیا رفتید مشتری پیدا کردید؟به نظر شما من برای بازار یابی حبوبات برم به نتیجه می رسم؟آیا اسقبال کردند تاجری بود که هماهنگی کند بعد از اینکه برگشتید ؟اگر آشنا دارید معرفی کنم من برم
متشکرم از راهنمایتان
09171552467
09388964536
زارعی

حسی
28-11-2014, 21:01
مرسی
فقط دوستان بازارچه مرزی دوغارون هم رفتین؟
من مشهدم
کسی تجربه ایی از این بازارچه داره؟

zarei
28-11-2014, 22:25
[quote=حسی;29065]مرسی
من مشهدم
کسی تجربه ایی از این بازارچه داره؟[/quote
دوغارون نرفتم ولی میگن خطر ناک شخصی رفتن اونجا دور از آبادی شبم جای مندن نداره خلاصه من ازش بدشنیده ام

binalood2
28-11-2014, 23:16
سلام
دوغارون بازارچه مرزي نداره فقط گمرك هستش
اصلن هم خطر نداره خيلي امن هستش

haman716
29-11-2014, 12:15
مرسی
من مشهدم
کسی تجربه ایی از این بازارچه داره؟
مرز و گمرک دوغارون در 10 کیلومتری شهر تایباد قرار داره و میتونید راحت شب برگردید و در تایباد بمونید. اصلا هم هیچ خطری نداره و روزانه بالای 300 تا 500 دستگاه کامیون و تریلی برای تخلیه بار و یا ترانزیت به این گمرک مراجعه میکنن

نصر دالیا
20-01-2015, 12:55
سلام
دوستان اگه در زمینه صادرات پودر آب پنیر و شیر خشک به عراق فعالیت دارند و یا می تونند فعالیت داشته باشند اطلاع بدن جهت همکاری
Nasr.dalya@gmail.com

zanko
21-01-2015, 12:44
سلام دوست عزیز
من ساکن کرمانشاه هستم و میتونم اطلاعات مورذ نیازتونو بهتون بدم
09189314880 نظری

zanko
21-01-2015, 12:47
سلام یه دنیا تشکر
یا این مسیرو رفته اید؟
باتشکر از همگی
ارادتمند شما زارعی

سلام دوست عزیز
من ساکن کرمانشاه هستم و میتونم اطلاعات مورذ نیازتونو بهتون بدم
09189314880 نظری