PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد کارت بازرگانی وصادرات و واردات توسط شرکت

FoodStuff
31-07-2013, 14:24
سلام دوستان عزیز امیدوارم حال همگی خوب باشه

مستقیم برم سر اصل مطلب ، ما میخوایم یه شرکت صادرات و واردات تو ایران ثبت کنیم که روند صادرات کالا به کشورهای محل فعالیتمون آسونتر بشه ، ولی یه چند تا سوال داشتم که میخواستم اینجا مطرح کنم چون در حال حاضر به کسی غیر از شما دوستان عزیز دسترسی ندارم واسه همین گفتم مزاحمتون بشم :blush:

شرکتی که تازه تاسیس میشه باید کارت بازرگانی بگیره ؟ من در بندهای شرایط اخذ کارت بازرگانی داشتن حداقل سه سال فعالیت تجاری رو دیدم یعنی یه شرکت جدید التاسیس که این سابقه رو نداره نمیتونه صادرات و واردات انجام بده ؟؟

مجوز صادرات و واردات و کارت بازرگانی چه فرقی با هم دارن ؟ مثلا ما تو هند یه مجوز صادرات و واردات (export and import license ) برای شرکت میگیرم وخلاص چیز دیگه ای نمیخواد ولی فکر کنم تو ایران اینطور نیست ،

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

Mahan
31-07-2013, 15:04
با سلام
دوست عزیز پست های زیر مربوط به کارت بازرگانی در هیمن فروم هست ببین شاید بدردت بخوره:

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سجاد
31-07-2013, 15:15
سلام دوستان عزیز امیدوارم حال همگی خوب باشه

مستقیم برم سر اصل مطلب ، ما میخوایم یه شرکت صادرات و واردات تو ایران ثبت کنیم که روند صادرات کالا به کشورهای محل فعالیتمون آسونتر بشه ، ولی یه چند تا سوال داشتم که میخواستم اینجا مطرح کنم چون در حال حاضر به کسی غیر از شما دوستان عزیز دسترسی ندارم واسه همین گفتم مزاحمتون بشم :blush:

شرکتی که تازه تاسیس میشه باید کارت بازرگانی بگیره ؟ من در بندهای شرایط اخذ کارت بازرگانی داشتن حداقل سه سال فعالیت تجاری رو دیدم یعنی یه شرکت جدید التاسیس که این سابقه رو نداره نمیتونه صادرات و واردات انجام بده ؟؟

مجوز صادرات و واردات و کارت بازرگانی چه فرقی با هم دارن ؟ مثلا ما تو هند یه مجوز صادرات و واردات (export and import license ) برای شرکت میگیرم وخلاص چیز دیگه ای نمیخواد ولی فکر کنم تو ایران اینطور نیست ،

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

سلام

عرض به خدمتتون که شما همون موقع که یک شرکت رو بصورت کامل ثبت کردید می تونین برای کارت بازرگانیش اقدام کنین و نیاز به هیچ فعالیت قبلی ای نداره. اون 3 تا فعالیتی که می گین این هست که هر کسی که کارت بازرگانی می گیره می تونه 3 تا فعالیت رو برای واردات ذکر کنه و البته در طول یکسال یکبار می تونه اونا رو تغییر بده. اگر اون فعالیت در کارت بازرگانیش ذکر نشده باشه نمی تونه واردات ها مربوط به اون فعالیت رو با کارت بازرگانی خودش انجام بده.

برای صادرات هم محدودیتی نداره

FoodStuff
31-07-2013, 16:27
خیلی ممنون آقا سجاد لطف کردین :smile:

FoodStuff
31-07-2013, 16:27
متشکرم ماهان عزیز خیلی مفید بود

salbi
14-01-2014, 11:35
سلام،برای صادرات بسته به نوع محصول و کشور هدف به یکسری گواهینامه ها نیاز داری.مخصوصا عراق که دو تا مجوز می خواد.
شماره تماس:021-77697565 م.صداقت

behin mojriyan sadid
05-02-2014, 13:50
دوست عزیز شما بعد از ثبت شرکت همون طور که دوستان گفتن میتونید اقدام کنید.اون سه محور وارداتی هم که دوستان گفتن درسته.اما اون سه سال هم که شما دیدید درسته.که اون در قسمت مصاحبه هست و البته تا الان به صورت فرمالیته بوده.هدف این هست که مطمئن بشن شما در این مورد تخصص دارید و کار کردید...اما تا الان کسی رو ندیدم که سر این مورد دچار مشکل بشه...برا کارت بازرگانی خیلی به محل کسب ایراد میگیرن که حتما باید تجاری باشه