PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع از قیمت ها در کشور عراق

stable.rock90
28-07-2013, 14:54
سلام دوستان تاجر بانکی
یک سوال داشتم
چه طور می تونم از قیمت محصولات مواد غذایی در کشور عراق باخبر بشم . به خاطر این می گم که اگه بخوای به شرکتی در عراق قیمت بدی باید از قیمت اون کشور کمی تا قسمتی خبر داشته باشی که گرون نگفته باشی .

s0or
14-08-2013, 02:41
سلام دوستان تاجر بانکی
یک سوال داشتم
چه طور می تونم از قیمت محصولات مواد غذایی در کشور عراق باخبر بشم . به خاطر این می گم که اگه بخوای به شرکتی در عراق قیمت بدی باید از قیمت اون کشور کمی تا قسمتی خبر داشته باشی که گرون نگفته باشی .

با عرض سلام
قیمت ها رو هم می تونی از ترخیض کارهای لب مرز بگیری که اتفاقا خیلی هم از کمک کردن به شما خوشحال می شن چون جنس شما رد می کنن

هم اینکه رایزن ایران -عراق موظفه قیمت اجناس رو برای شما بگه .ضمنا اتاق بازرگانی تهران مشاوره های خیلی بدرد بخوری میده .

خودم هم در خدمت هستم اگه سوالی بود برام ایمیل کنید a (s.j.m@!chmail.ir)minebazar@yahoo.com

mohammad ali
14-08-2013, 11:31
با عرض سلام

ميخواستم بدونم كه آيا شماره تلفن از ترخيص كار هاي لب مرز شما داريد ، اگر داريد ممنون ميشم اگر واسه من به صورت پيام ارسال كنيد

با عرض تشكر

٠٩٣٩١١٠٨٠٧٤ (tel:٠٩٣٩١١٠٨٩٧٤)
محمد علي گلچين
golchin_007@yahoo.com

lamerd1369
05-11-2013, 23:27
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ehsan1191
17-11-2013, 01:12
باسلام
میخواستم از دوستان خواهش کنم جهت صادرات نمک(همه رقم خوراکی،سنگ نمک،صنعتی و...) بامقدارتناژنامحدود باقیمت های مناسب به عراق وکردستان عراق به هرگونه اطلاعات ،همکاری، مشتری نیازمندیم ازهمکاریتون بینهایت ممنون میشیم.
شماره تماس:09147745119
ehsan.nokhodchi@gmail.com ایمیل

JCG
20-04-2014, 01:28
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام دوست عزیز
رزومه رو نگاه کردم میخوام برای فروش سنگ و کالای ساختمانی به عراق کمک کنی
لطفا تماس بگیر بیشتر آشنا شیم از کار با من پشیمون نمیشی:smile:
تماس بگیر
جلیلی
09391485994
JCG
mohsen_jalili_ae@yahoo.com

nadimi
05-08-2014, 21:28
سلام
دوستان گرامی آیا میشه سرویس چوبی از ایران به عراق فرستاد ؟
یعنی تاجرش رو تو عراق چطور باید پیدا کرد؟
هرنوع سرویس چوبی از قبیل سرویس خواب ، کتابخانه ، کمد ، سرویس کودک ، میز و ...
لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید
با تشکر

bardia1
04-04-2015, 16:15
با سلام

آيا شما شماره تلفن از ترخيص كار هاي لب مرز داريد ، لطفا اگر داريد برایم ارسال كنيد

با عرض تشكر
katy.alahyari@yahoo.com

t.oil
04-04-2015, 22:41
من ارتباط خوبی با اربیل ( شمال عراق ) دارم چهارساله ارتباط دارم در این مدت دوستان خوبی پیدا کردم اگه خواسید میتونم کمک
کنم شماره تماس 09143457865 اویسی

zilber
26-05-2015, 11:46
با سلام
این شرکت (شرکت هاوستن) دارای 23 سال سابقه در زمینه صادرات انواع نمک های خوراکی و صنعتی به صورت های دریایی و معدنی در دانه بندی های مختلف و در بسته بندی های دلخواه، سیمان، انواع مواد معدنی و مواد اولیه می باشد. خواهشمند است چنانچه در این زمینه مشتری در کشور های منطقه سراغ دارید به ما اعلام نمایید.
حتما زحمات شما جبران خواهد شد

HAVESTEN CO.
TABRIZ - IRAN
Tell : +98 413 4779565 - +98411 4774293
Fax: +98 413 4777815
email: havesten.co@gmail.com

TwxqrpCed
09-04-2024, 10:39
In today's dynamic world, remaining updated is essential. Whether it's new discoveries or practical tips, our content aims to enlighten and motivate readers worldwide. We are dedicated to delivering exceptional information that enriches the reader's experience. From cutting-edge technologies to lifestyle tips, we cover a broad spectrum of topics to satisfy your curiosity. Join us as we explore the stories that matter, presented by seasoned professionals in the field. Your journey to a better understanding begins here. Stay engaged with us, and unearth the information at your fingertips. [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Vikifpi
10-04-2024, 22:21
Is it possible to communicate with the admin? This matter is significant. Best regards.

Evavej
11-04-2024, 07:33
Как ответить в тему? Может я не правильно пишу? Прошу подсказать. Спасибо.

Svetlxjl
12-04-2024, 14:14
Good afternoon . ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) I found your forum very attractive and promising. I want order advertising space for a banner in the top of the site , for $ 300 per month. Pay I will be through WebMoney, 50% immediately, and 50% in 2 weeks. And yet, the address of my portal News - Сильна Україна ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - will it not contradict the topic? Thank you! Write about your decision to me in the PM or to the mail irczenkovsvetlana2030@gmail.com

Ivanjsm
15-04-2024, 04:59
Please inform me how to respond to an existing issue? Maybe I'm doing something incorrectly? Please inform me. Cordially yours.

Arnoldjjq
16-04-2024, 02:09
What's the method to update my password? Could it be that I'm making an error? Could you provide guidance? With all due respect.

Vikiouu
16-04-2024, 20:13
plz delete message. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Leongut
22-04-2024, 18:43
Как поменять пароль? Может я делаю что то не так? Нужна Ваша помощь. С уважением.