PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی کسب و کار

دریا شاه
14-07-2013, 01:01
سلام

راستش برادر من تعمرات سخت افزار انجام میده.اما درامد ثابت و خوبی نداره و خلاصه اینکه با توجه به اینکه تازه هم ازدواج کرده تو زندگی به مشکل برخورده برای این موضوع :sad:

شما که افرادی با تجربه هستید میشه کمک کنید که چیکار میتونه بکنه و اگه بخواد یه کسب و کار جدید راه بندازه که سرمایه خیلی زیاد نخواد وریسکش کم باشه چه پیشنهادی میدید.

شهر اصفهان

پیشاپیش ممنونم

haman716
14-07-2013, 13:02
سلام

راستش برادر من تعمرات سخت افزار انجام میده.اما درامد ثابت و خوبی نداره و خلاصه اینکه با توجه به اینکه تازه هم ازدواج کرده تو زندگی به مشکل برخورده برای این موضوع :sad:

شما که افرادی با تجربه هستید میشه کمک کنید که چیکار میتونه بکنه و اگه بخواد یه کسب و کار جدید راه بندازه که سرمایه خیلی زیاد نخواد وریسکش کم باشه چه پیشنهادی میدید.

شهر اصفهان

پیشاپیش ممنونم
سلام
من چون در زمینه سنگ کار میکنم یه پیشنهادی میدم بهشون
به نظر من شهر اصفهان به دلیل اینکه مرکز سنگ ایران هستش و به هر جای ایران و خارج از کشور سنگ میفرسته, میتونه بره چند کارخانه سنگبری و ازشون نمونه سنگ و قیمت و اطلاعات بگیره و کاتالوگ و اطلاعات کاملی تهیه کنه و به استانهای دیگه یا حتی کشورهای دیگه سفر کنه و بازاریابی انجام بده
اگر بتونه در هر استان یک یا دو سنگفروشی رو پیدا کنه که حاضر بشن ازش خرید کنن سودش خیلی بالاست

دریا شاه
14-07-2013, 16:07
با تشکر از شما اما فکر نکنم برای کسی که هیچ تجربه و آشنایی در این زمینه نداره مناسب باشه.

دریا شاه
14-07-2013, 16:15
شما در مورد اخذ نمایندگی حالا در هر زمینه ای اطلاع ندارید؟
نمایندگی چه چیزی الان سودش خوبه؟
اصلا یه مرجعی از واحدها و اصنافی که نمایندگی واگذار میکنند و شرایط اخذ نمایندگیشون وجود داره؟

مثلا فرش مشهد رو شنیدم از شرایطش اینه که اجاره مغازه رو خودش پرداخت میکنه.

یا مثلا این لباس فروشیهایی که میگن کارهای ما شرکتیه و نمایندگی هستن به چه شکلن.

لطفا راهنمایی کنید.ممنون

saw1364
30-07-2013, 15:03
خوب تجربه خریدنی یا پیداکردنی یا یاد گرفتنی نیست بلکه کسب کردنییه یعنی پذیرفتن شکست و پیروزی در کنار هم البته باید سعی کرد شکستها در مراحل اولیه برطرف شوند